SERVİS HİZMETLERİ
ORİJİNAL PARÇALAR
Orijinal Land Rover parçaları aracınız için özel olarak tasarlanmıştır ve Land Rover'ınızın ömrünü uzatmaya yardımcı olacak avantajlarla birlikte sunulur.
DAHA FAZLA BILGI
ONLINE SERVİS RANDEVUSU
Dilediğiniz Land Rover Yetkili Servisi’nden servis randevunuzu hızlıca alın.
ONLINE SERVİS RANDEVUSU
GO CARD İLE BİRLİKTEYİZ
Borusan Otomotiv Yetkili Servislerimizde, üstün ve titiz satış sonrası hizmetlerimizi ve güvene dayalı işbirliğimizi GO Card ile pekiştiriyoruz. GO Card, 2 yaşını doldurmuş* araçlarınıza servis hizmetleri sonrası ödemelerinde; araç yaşına göre değişen oranlarda anında servis devamlılık indirimi sağlıyor.
DETAYLI BİLGİ
İADE VE GERİ DÖNÜŞÜM
Çevreye karşı sorumluluğumuzun bir parçası olarak, geri dönüşüm yönetmeliklerine uygun tasarımı, geri dönüştürülebilen malzemelerin yoğun şekilde kullanımını ve tehlikeli malzeme kullanımının azaltılmasını içeren eksiksiz bir araç geri dönüşüm programı geliştirdik.
DAHA FAZLA BİLGİ ALIN
HASAR DESTEK MERKEZİ
Hasar anında destek almak istediğinizde yapmanız gereken şey anında 0850 250 67 67’yi aramak. Hasar Destek Merkezi, size evrakların doldurulması, kasko ve trafik poliçesi ile ilgili gerekli tüm yönlendirmeleri yapar.
DAHA FAZLA BİLGİ ALIN
CASTROL YAĞ
İdeal performans için en yeni teknik özellikleri karşılamak amacıyla Land Rover, aracınızda Castrol tarafından şimdiye kadar üretilen en güçlü yağ olan Castrol EDGE Professional kullanmanızı önerir.
DAHA FAZLA BİLGİ ALIN
AdBlue®
Euro 6, dizel motorlar ve seçimli katalitik indirgeme: def'in tanimi, yeniden doldurulma yöntemi ve sik sorulan sorular
DAHA FAZLA BİLGİ ALIN
DEF'İN BAKIMI

AB yönetmeliği uyarınca bu sıvı olmaksızın otomobilinizi çalıştıramayacağınız için Land Rover'ınızın DEF deposunu her zaman dolu tutmanız önemlidir. Otomobilinizin mesaj merkezi DEF seviyesi azaldığında sizi önceden uyarır ve yeniden doldurmak üzere size yeterli zaman tanır. Land Rover Yetkili Satıcınız/Yetkili Servisiniz de planlı bakım işleminin bir parçası olarak depoyu yeniden doldurur.

YETKİLİ SATICI BULUN
ONLINE SERVİS RANDEVUSU
Dilediğiniz Land Rover Yetkili Servisi’nden servis randevunuzu hızlıca alın.
BROŞÜRÜ YÜKLEYİN
Land Rover araçları hakkında daha fazla bilgi
TEST SÜRÜŞÜ İÇİN RANDEVU ALIN
Size en yakın yetkili satıcı aracılığıyla yolda bir test sürüşü ayarlayın.
BİZİMLE BAĞLANTIYA GEÇİN
Land Rover hakkında yakınınızdaki yetkili satıcıdan bilgi alın.