SPONSORLUKLAR

LAND ROVER SPONSORLUKLARININ MERKEZİNDE YER ALAN ORTAK DEĞERLERİ KEŞFEDİN
SPONSORLUKLAR

SPONSORLUKLAR VE İŞ ORTAKLIKLARI

RAGBİ

RAGBİ

Land Rover’ın ragbi sponsorluğu halktan elit kesime kadar bütünlük, gurur ve kendine hakim olma ortak değerlerinden ilham alır. Bu zorlu sporla ilgilenen hem sahada hem de saha dışında durdurulamaz bir güce sahip erkek ve kadın oyuncular, adanmışlıkları ve kapasiteleri ile bize ilham veriyor.
INVICTUS GAMES

INVICTUS GAMES

Invictus Games yarışmacıları, rehabilitasyon yolculuklarındaki motivasyonlarını içsel ve fiziksel güçlerinin birleşiminden alır. İnanılmaz güçlükleri aşma becerileri ile sürekli bir ilham kaynağı olan Invictus yarışmacıları, daha ileriye gitme isteği ile nelerin başarılabileceğini hatırlatıyorlar.
BİNİCİLİK

BİNİCİLİK

30 yıldan uzun süredir Binicilik etkinliklerinin kalbinde yer alan Land Rover’ın bu alandaki çalışmaları, spor ile paylaştığımız ortak değerlere saygımızdan besleniyor. Yaptıkları her şeyde daha ileriye gitme tutkusunu taşıyan bu sporcu kadın ve erkekleri, mükemmeliyet arayışında hiçbir şey durduramaz.
İNSANİ YARDIM VE KORUMA

İNSANİ YARDIM VE KORUMA

Land Rover, insanları ve çevreyi yenilikçi yöntemlerle desteklemek için çalışan çok sayıda kuruluşla iş ortaklığı yapmaktan gurur duyuyor. Hayat kurtaran çalışmalardan öncü araştırma keşiflerine kadar çeşitli alanlarda faaliyet gösteren bu kuruluşlar, değişimi başlatma ve gelecek için insanlar ve gezegenimiz üzerinde olumlu etki yaratma amaçları doğrultusunda seçilerek destekleniyor.
ADVENTURE

ADVENTURE

Land Rover’ın macera iş ortakları, keşfin sınırlarını zorlamaya yönelik içten gelen bir tutkuya sahiptir. Araçlarımızın kapasitesi ile bir araya gelen macera tutkuları sayesinde bu ortaklarımızın dünyalarını daha ileriye taşıyabilmelerine katkı sağlıyoruz.