YENİ RANGE ROVER SV

YENİ RANGE ROVER SV

LÜKS VE KİŞİSELLEŞTİRME ANLAYIŞININ OLAĞANÜSTÜ BİR YORUMU

ÇOK ÖZEL BİR ARACI BENZERSİZ KILMA SIRASI ŞİMDİ SİZDE

Özel Araç Operasyonları olarak simge haline gelen araçlarımızın temel özelliklerini yoğunlaştırmak için çalışıyoruz. Bu anlayış, Yeni Range Rover SV özelinde daha fazla lüks ve daha fazla kişiselleştirmeyi ifade ediyor.

Örneğin, deri döşeme yerine hem sürdürülebilir hem de lüks bir alternatif tercih edebilir, her zamankinden daha fazla seçenek sayesinde Yeni Range Rover SV’yi kişiliğinizin, arzularınızın ve vizyonunuzun bir yansıması olarak tasarlayabilirsiniz. Tercih tamamen size ait.

RR SV

SİZE UYGUN BİR TEMA

Yeni Range Rover SV’nin özel tasarım özelliklerinin kalbinde, opsiyonel olarak sunulan iki SV iç ve dış tasarım teması yer alıyor. SV Serenity ve SV Intrepid temaları, hem iç hem de dış tasarımda renk ve malzeme kullanımını benzersiz yönlere taşıyor.

İki tema seçeneği de hem Standart hem de Uzun Aks Aralıklı modeller için yeni 530 BG V8 Twin Turbo motor, genişletilmiş menzile sahip 510 BG plug-in hybrid motor ve verimli D350 düz altı silindirli Ingenium dizel motor dahil olmak üzere güçlü ve verimli motorlardan oluşan geniş bir seçenek yelpazesi ile sunuluyor.

SV SERENITY

SV SERENITY

SV Serenity dış tasarım, tamamen lükse odaklanan bir tema olarak öne çıkıyor. Dış tasarım vurgularında kullanılan metal kaplamalı Atlas Silver ve Corinthian Bronze teknik boyalar, aracın seçkin kimliğini güçlendiriyor. Opsiyonel Corinthian Bronze kontrast tavan ve Corinthian Bronze detaylara sahip 23 inç Diamond Turned alaşım jantlar eklendiğinde daha da çarpıcı bir görünüm elde ediliyor.
SV INTREPID

SV INTREPID

SV Intrepid dış tasarım, daha sade ve dinamizm odaklı bir tema olarak öne çıkıyor. Dış tasarım vurgularında, dumansı koyu krom görünümüyle Range Rover SV için özel olarak geliştirilmiş tamamen yeni bir kaplama olan Anthracite kullanılıyor. Aracın görünümünü Graphite Atlas detaylar, opsiyonel olarak sunulan siyah kontrast tavan ve Narvik Black Gloss detaylara sahip 23 inç Satin Dark Grey alaşım jantlar tamamlıyor.

İÇ TASARIMA KADAR UZANAN AYRICALIK

Bu iki çarpıcı dış tasarım teması, özel renk paletleri, ahşap kaplamalar ve perfore koltuk tasarımları sayesinde aracın iç tasarımına kadar uzanabiliyor. Tek renkli standart Ebony veya Perlino seçeneklerine, kabin içinde farklı alanlar oluşturmak üzere ön ve arka koltuklarda kontrast yaratan çift tonlu renk seçenekleri ekleniyor.

SV tarafından sunulan bir araçta ilk kez, iç tasarımın tamamı için deri döşeme yerine hem sürdürülebilir hem de lüks bir alternatif opsiyonel olarak tercih edilebiliyor.

SV Serenity iç tasarım temasında Perlino, ön bölümde Liberty Blue, Sequoia Green veya Caraway deri ile kontrast oluşturuyor. SV Intrepid iç tasarım temasında ise tek renkli Ebony deri, çift tonlu Rosewood ve Ebony deri ya da Cinder Grey ve Light Cloud Grey UltrafabricsTM seçenekleri sunuluyor.

SV Serenity iç tasarım temasında Perlino, ön bölümde Liberty Blue, Sequoia Green veya Caraway deri ile kontrast oluşturuyor. SV Intrepid iç tasarım temasında ise tek renkli Ebony deri, çift tonlu Rosewood ve Ebony deri ya da Cinder Grey ve Light Cloud Grey UltrafabricsTM seçenekleri sunuluyor.

Range Rover SV

İÇ TASARIMDAKİ SIĞINAĞINIZ

İç tasarımlarımız ile konforu, teknolojiyi ve huzuru sanki evinizdeymiş gibi deneyimleyin. Üstelik tüm SV modellerinde, 13,1 inçlik boyutuyla Range Rover için en geniş ekran seçeneğini sunan üst düzey arka koltuk eğlence opsiyonunu tercih edebilir ve yalnızca SV modellerine özel olarak sunulan üstün netliğe sahip yüksek performanslı kulaklıkların tadını çıkarabilirsiniz.

YOUR INNER SANCTUARY RR SV

SV SIGNATURE SUITE

4 koltuklu ve ayrıcalıklı SV Signature Suite seçeneği, Range Rover için SV iç tasarımının ulaştığı doruk noktasını temsil ediyor. Yalnızca uzun aks aralığına sahip modellerde sunulan bu seçenek, yolculuk deneyimini doruk noktasına taşıyor.

Ön taraftan arkaya doğru kesintisiz olarak uzanan ve ihtiyaç duyulana kadar ustaca saklanabilen konsol tasarımı, seçeneğin öne çıkan parçasını oluşturuyor. Ayrıca, ham alüminyumdan işlenmiş elektrikli Kulüp Masası, dilediğiniz anda tek bir hareketle merkez konsoldan yükselerek oldukça sessiz şekilde açılıyor. Ahşap kaplamanın arkasına gizlenen bardak tutucular, ihtiyaç duyulduğunda kolayca pozisyonlarına yükseliyor.

SV SIGNATURE SUITE 1

EN AYRICALIKLI MALZEMELER

Modern lüks anlayışımızın bir ifadesi olarak, lüks saatlerin ve mücevherlerin dünyasında sıklıkla kullanılan saf ancak güçlü bir malzeme olan seramiği seçtik.

Yeni Range Rover SV’nin hem dış hem de iç tasarım detaylarında seramik yüzeylerin inceliğini yaşayacaksınız. Tıpkı üzerindeki siyah renkli SV logosuyla bagaj kapağını süsleyen elle cilalanmış beyaz seramik arma gibi. Seramik yüzeylerin bir aracın dış tasarımında ilk kez kullanılıyor olması, bu armayı farklı kılan özelliklerden sadece biri.

Range Rover SV

YENİ VE SEÇKİN KAPLAMALAR

Range Rover SV’yi kişiselleştirirken hangi yolu tercih ederseniz edin, belirlediğiniz temayla özel olarak eşleşen ek kaplama koleksiyonundan seçim yapabilirsiniz. SV’ye özel bu seçimler arasında kabartmalı seramik, marketri desenli veya metal işlemeli doğal ahşap kaplamalar ve hatta eloksallı metal veya örgü dokulu yüzeyler yer alıyor.

Range Rover SV

Bu malzemeler iç tasarım boyunca merkez konsola, gösterge paneline ve kapılara uygulanıyor. El yapımı işçiliğe tamamen modern bir yorum katmak için malzeme ve teknolojilerdeki yeniliklerden faydalanılıyor.

RR SV WOOD

EŞSİZ VE SİZE ÖZEL

Kendinizi sonuna kadar ifade etmek için SV özel tasarım renk seçeneklerini kullanarak Yeni Range Rover SV’ye çok daha kişisel bir görünüm kazandırabilirsiniz.

SV ÖZEL TASARIM RENKLERİ

SV ÖZEL TASARIM RENKLERİ

SV müşterilerimiz, standart Range Rover renk paletinin yanı sıra SV Özel Tasarım Premium Paleti kapsamında sunulan 14 dış tasarım rengi arasından seçim yapabiliyor veya SV Özel Tasarım tarafından sunulan Örnekle Eşleştirme hizmetinden faydalanabiliyor.
SV ÖZEL TASARIM RENKLERİNİ KEŞFEDİN

YENİ NEW RANGE ROVER SV’YE SAHİP OLUN

Land Rover’a özgü lüks ve kişiselleştirme anlayışının olağanüstü bir yorumuna sahip olmak için bölgenizdeki SV Uzman Merkeziyle iletişime geçin.

OWN NEW RANGE ROVER SV

*2022’nin ortalarında piyasaya sunulacaktır