Land Rover Elektrikli Araçlar

LAND ROVER İLE ELEKTRİKLİ SÜRÜŞE GEÇİŞ

EFSANEVİ KAPASİTE VE LÜKS
YENİDEN TASARLANDI

Land Rover, yetmiş yılı aşkın bir süredir olasılıkların sınırlarını zorlamaya devam ediyor.

Günümüzde elektrik gücü, dünyanın en yüksek kapasiteye sahip ve lüks SUV'larını gelişmiş düzeyde sürdürülebilirlik, hızlı tepki ve kalite ile güçlendiriyor.

Elektrikli Araba

AÇIK HAVAYA SAHİP ÇIKIYORUZ

Yeni Plug-In Hybrid (PHEV) araç yelpazemiz, tamamen Elektrikli Araç (EV) modunda her kilometreyi sıfır egzoz emisyonuyla kat eder ve Hybrid modunda ise emisyonu önemli ölçüde azaltır. Siz doğayı keşfetmenin keyfini çıkarırken karbon ayak izinizi en aza indirmenizi sağlar.
Range Rover

ELEKTRİKLİ SÜRÜŞ

Elektrikli araçlar her kilometreyi sıfır egzoz emisyonuyla katediyor. Yeni plug-in hybrid elektrikli (PHEV) modellerimiz, tamamen Elektrikli Araç (EV) ve Hybrid sürüş modlarıyla emisyonu azaltacak şekilde tasarlanıyor.
Yeni Bir Lüks Anlayışı

YENİ BİR LÜKS ANLAYIŞI

Plug-In Hybrid araçlar (PHEV) ve hafif hybrid araçlar (MHEV), efsanevi Land Rover kapasitesini, elektrik gücünün neredeyse sessiz çevikliği ve beraberinde getirdiği daha yüksek kalite ile tamamlıyor.

Land Rover ELEKTRİKLİ VE HİBRİT BATARYA TEKNOLOJİSİ

PLUG-IN HYBRID (PHEV)

PLUG-IN HYBRID (PHEV)

Yedek bir motorla birlikte bir elektrikli motor ve batarya. Sıfır egzoz emisyonuyla sürüş için çoğu kısa yolculuklarınızda tamamen elektrikli sürüş modunu kullanın. Ara sıra çıkılan daha uzun yolculuklarda, elektrik ve yakıt kombinasyonu ise size daha fazla güvence sağlıyor. Bataryayı hem evde hem de gideceğiniz yerde şarj etmesi oldukça kolay.
HAFİF HYBRID (MHEV)

HAFİF HYBRID (MHEV)

Land Rover MHEV araçlar, yavaşlama ve geri kazanım özellikli fren sistemi aracılığıyla toplanan enerjiyi yeniden kullanarak benzinli ve dizel motorların verimliliğini ve kalitesini artırıyor. Bu araçlar, elektrikli motorları bulunmadığından tek başına elektrik gücüyle hareket edemez ve şarj edilmeleri gerekmez.
Elektrikli araç şarj

Elektrikli

Elektrikli araçlar ise elektrikli motor ve batarya ile çalışır. Bir benzin istasyonunda yakıt almak yerine, aracınızı evde şarj cihazıyla şarj edebilirsiniz. Hareket halindeyken ev dışı şarj istasyonlarında hızlı DC şarjdan yararlanırsınız. Elektrikli sürüş sayesinde karbon emisyonu ve karbon ayak izinizi azaltmaya yardımcı olursunuz.

ELEKTRİKLİ SÜRÜŞ

EVDE VE DIŞARIDA ŞARJ

EVDE VE DIŞARIDA ŞARJ

Evde şarj cihazı, her güne tam şarjla başlamanın en pratik ve uygun maliyetli yoludur. Varış noktasında şarj, aracınızı ev dışında zamanında şarj etmenin harika bir yoludur.
HEM YOLDA HEM ARAZİDE SÜRÜŞ KAPASİTESİ

HEM YOLDA HEM ARAZİDE SÜRÜŞ KAPASİTESİ

Şehir dışında uzak yollara çıktığınızda, elektriğin en zorlu araziler ve kalkış açıları için anında güç sağladığını göreceksiniz. Olağanüstü yerden yükseklik ve sudan geçme¹ kapasitesi sayesinde zorluklardan kaçınmanıza gerek yok.
Elektrikli Araç ile Tasarruf

ELEKTRİKLİ ARAÇ İLE TASARRUF

Land Rover PHEV, önemli vergi tasarruflarından daha düşük işletme maliyetlerine ve trafik sıkışıklığı bölgelerinde ücret alınmamasına kadar, tüm yıl boyunca tasarruf etmenize yardımcı olabilir.
Yeni bir dönemin başlangıcı

YENİ BİR DÖNEMİN BAŞLANGICI

Herkesin keyif alabileceği bir dünyada yolculuk etmek istiyoruz. Sıfır egzoz emisyonuyla elektrikli sürüş, lüks SUV'larımızın geleceğidir.

LAND ROVER ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

Land Rover kapasitesi ve lüksüne ilişkin modern vizyonumuzu temsil eden plug-in hybrid (PHEV) ve hafif
hybrid (MHEV) araç yelpazemizi keşfedin.

Şarj olan Range Rover

Detaylı bilgi almak için en yakın Land Rover Yetkili Satıcısı ile temasa geçin.