PIVI/PIVI PRO
HARİTA GÜNCELLEMESİ

PIVI/PIVI PRO<br> HARİTA GÜNCELLEMESİ

Pivi/Pivi Pro bilgi ve eğlence sisteminizdeki haritaları güncellemek için Harita Yükleyici uygulamasını, aracınıza ait şasi numaranız ile birlikte aşağıdaki linkten bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Haritayı aracınıza yükleyebilmek için en az 5 GB boş alana sahip harici disk veya USB belleğe ihtiyacınız olacaktır.


İndirme işlemini tamamlamak için yönlendirme adımlarını takip edebilirsiniz.

Satın ve teslim alınan veya halihazırda kullanımınızda olan araçta, akıllı hız destek sistemi (ISA) güncelleme işleminin yapılabilmesi için yılda en az bir kez yetkili servise başvurulması ya da web sitemizdeki yönlendirmelere uygun şekilde güncellemenin yapılması önerilmektedir. Aksi taktirde bazı fonksiyonların güncelliğini kaybedebilecek olması nedeniyle etkin ve güvenlikli kullanımının sürdürülmesi sağlanmayabilir.


İlgili harita güncellemesi için indirilmesi gereken tüm program, belge(teknik terim varsa eklenebilir) vb. unsur ile izlenecek yöntem ve sürece ilişkin Borusan Otomotiv ve/veya yetkili satıcı veya servislerin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Kullanıcı, güncellemenin indirilip yüklenmesinden ve kullanacağı cihazlardan münhasıran sorumludur.

1- Harita Yükleyici uygulamasını bilgisayarınıza indirdikten sonra kuruluma başlayın ve kurulumunu tamamlamak için karşınıza çıkan adımları takip edin.
2- Aşağıdaki kutucuğa şasi numaranızı girerek sizin için uygun olan haritayı bulun ve seçin.
3- İndirdiğiniz haritayı Harita Yükleyici ile aktarmak için en az 5 GB boşluk bulunan bir USB belleği bilgisayarınıza takılı halde bulundurun ve talimatları takip edin.