SATIŞ SONRASI

Bir Land Rover sahibi olduğunuzda belirli özel avantajlar elde edersiniz.

YETKİLİ SERVİSLER
Yalnızca Land Rover Yetkili Servisleri yeni aracınızın ve garantisinin tam koruma altında olmasını sağlayacak sıkı kalite standartlarımızı karşılar.
YETKİLİ SERVİS BULUN
YOL YARDIM
Beklenmedik bir arıza ya da kaza durumunda, eğitimli teknisyenler sizi yolda bulur ve gerektiğinde yolculuğa devam edebilmeniz için gerekli düzenlemeleri ve ödemeleri gerçekleştirir.
DETAYLI BİLGİ
AKSESUARLAR
Land Rover'ınızı modeliniz için özel olarak tasarlanmış ve aracınızla aynı standartlara göre üretilmiş geniş bir aksesuar yelpazesiyle kişiselleştirin.
DETAYLI BİLGİ
ONLINE SERVİS RANDEVUSU
Dilediğiniz Land Rover Yetkili Servisi’nden servis randevunuzu hızlıca alın.
SERVİS RANDEVU FORMU
AKSESUARLAR

Kaliteli aksesuar seçenekleri Land Rover'ınızın potansiyelinden yararlanmanızı sağlar.

İÇ TASARIM
Premium paspaslardan özelleştirilmiş marşpiyelere kadar tercih ettiğiniz ortamı yaratmak üzere Land Rover tarafından onaylanmış aksesuarları istediğiniz zaman ekleyebilirsiniz.
DIŞ TASARIM
Açılır yan basamaklar ve yan koruyucu borulardan, paslanmaz ön ve arka alt koruyuculara kadar zengin aksesuar seçenekleriyle aracınızın görünümünü zenginleştirebilirsiniz.
TAŞIMA VE RÖMORK ÇEKME
Port bagajlar dahil olmak üzere yaşam tarzınıza uygun özel taşıma aksesuarlarını seçebilir ve doğru donanımla Land Rover'ın çekme kapasitesini artırabilirsiniz.
JANTLAR VE AKSESUARLAR
Birçok stil, ebat ve kaplamaya sahip alaşım jantlarla Land Rover aracınızın görünümünü kişiselleştirebilirsiniz. Stilize supap kapaklarıyla aracınızı daha da zenginleştirebilirsiniz.
JANTLAR

Normal yol gereksinimlerinin çok ötesinde performans gösterecek şekilde test edilen orijinal Land Rover alaşım jantlar çok geniş çeşitlilikte zeminlerde aşırı düzeyde gerilime rahatlıkla dayanır.

YETKİLİ SERVİS BULUN
LAND ROVER SADAKAT PROGRAMI İLE BİRLİKTEYİZ

Borusan Otomotiv Yetkili Servislerimizde, üstün ve titiz satış sonrası hizmetlerimizi ve güvene dayalı işbirliğimizi Land Rover Sadakat Programı ile pekiştiriyoruz. Land Rover Sadakat Programı, 2 yaşını doldurmuş* araçlarınıza servis hizmetleri sonrası ödemelerinde; araç yaşına göre değişen oranlarda anında servis devamlılık indirimi sağlıyor.

DETAYLI BİLGİ
HİZMET STANDARTLARI
Teknisyenler gerektiğinde orijinal Land Rover parçalarını takmadan önce aracın mekanik ve elektronik sistemlerini değerlendiren tanı ekipmanları kullanır.
İŞ TAMAMLANDIĞINDA
Ücretler şeffaftır ve uygunsa aracınız garanti kapsamında onarılır. Tüm orijinal parçalar bu kapsamdadır ve servis kaydınız buna göre güncellenir.
ORİJİNAL PARÇALAR
Orijinal Land Rover parçaları aracınız için özel olarak tasarlanmıştır ve Land Rover'ınızın ömrünü uzatmaya yardımcı olacak avantajlarla birlikte sunulur.
CASTROL YAĞ
İdeal performans için en yeni teknik özellikleri karşılamak amacıyla Land Rover, aracınızda Castrol tarafından şimdiye kadar üretilen en güçlü yağ olan Castrol EDGE Professional kullanmanızı önerir.
<h2>YOL YARDIMI</h2>

Arıza yaşarsanız veya bir kaza geçirirseniz ya da anahtarınızı aracınızın içinde unutursanız, eğitimli bir Land Rover teknisyeni size bir telefon kadar yakındır.

7/24 ACİL SERVİS
Aracınızın yola devam edemeyeceği ya da devam etmesinin güvenli olmayacağı durumlarda 0850 755 0 557 numaralı "Acil Servis" hattını arayabilirsiniz. Land Rover aracınız garanti kapsamındaysa sizden "Acil Servis" hizmeti karşılığında yol, işçilik ve parça ücreti alınmaz. Garanti kapsamına girmeyen araçlardan ise, servise gidip gelme mesafesi 100 kilometreyi aşmadığı müddetçe yol ücreti talep edilmez ve sadece normal servis ve parça ücreti tahsil edilir.
DETAYLI BİLGİ
YETKİLİ SERVİSLER
Borusan Otomotiv Land Rover Yetkili Servisleri, tüm Land Rover servis ve bakım işlemleri konusunda rakipsiz bir deneyime sahiptir. Yetkili servislerimiz, Land Rover'ın kalite ve hizmet ile ilgili katı standartlarını karşılayan, yeni aracınızın ve garantisinin, üst düzey performansı ve güvenliğinin eksiksiz şekilde korunmasını sağlayan tek organizasyondur.
YETKİLİ SERVİS BUL
İADE VE GERİ DÖNÜŞÜM

Çevreye karşı sorumluluğumuzun bir parçası olarak, geri dönüşüm yönetmeliklerine uygun tasarımı, geri dönüştürülebilen malzemelerin yoğun şekilde kullanımını ve tehlikeli malzeme kullanımının azaltılmasını içeren eksiksiz bir araç geri dönüşüm programı geliştirdik.

DAHA FAZLA BİLGİ ALIN
YETKİLİ SERVİS BULUN
Size en yakın Land Rover Yetkili Servisleri
ONLINE SERVİS RANDEVUSU
Dilediğiniz Land Rover Yetkili Servisi’nden servis randevunuzu hızlıca alın.
BİZİMLE BAĞLANTIYA GEÇİN
Land Rover hakkında yakınınızdaki yetkili satıcıdan bilgi alın.
LAND ROVER E-BÜLTENİ
En güncel Land Rover haberleri için kayıt yaptırın.

*Land Rover Sadakat Programı avantajlarından yararlanabilmeniz için aracınızın tescil tarihinden Land Rover Sadakat Programı başvuru tarihinize kadar geçen sürenin 2 yılı geçmesi gereklidir. Aracın Yaşı = (Land Rover Sadakat Programı başvuru tarihi - aracınızın tescil tarihi ) / 360.