MODELLER

Standart ve uzun aks aralıklı olarak sunulan Range Rover modellerimizi keşfedin. Ardından seçiminizi her ihtiyacınızı karşılayacak şekilde yapabilirsiniz.

RANGE ROVER HSE

RANGE ROVER HSE

En saf haliyle Range Rover.
KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
Lüks seyahatin tanımı. Range Rover nefesleri kesen modern görünümüyle örnek olmayı sürdürüyor.
PEERLESS REFINEMENT AND LUXURY

İNOVASYONDA ÖNCÜ

Range Rover öncü yenilikçiliğe dayanan güçlü bir kan bağıyla hassasiyet ve kalitenin kurallarını belirlemeyi sürdürüyor.

PIONEERING INNOVATION

RANGE ROVER SV

Range Rover’a özgü lüks ve kişiselleştirme anlayışının olağanüstü bir yorumu.

RANGE ROVER SV
PEERLESS REFINEMENT AND LUXURY

RANGE ROVER'I KEŞFEDİN

FARK YARATAN TASARIM

FARK YARATAN TASARIM

Gereksiz detaylardan arındırılmış. Şimdiye kadar üretilen en beğenilen Range Rover modeli.
KALİTE VE LÜKS

KALİTE VE LÜKS

Yedi yetişkin için lüks yolculuk ve konfor.
SEZGİSEL TEKNOLOJİ

SEZGİSEL TEKNOLOJİ

Bir dizi sürüş özelliğiyle birlikte hayatınızı kolaylaştırmak üzere tasarlanmıştır.
GELİŞMİŞ PERFORMANS

GELİŞMİŞ PERFORMANS

Yeni performans, verimlilik ve kalite seviyeleri.

En iyi bağlantılı teknolojiler kategorisinde SMARTBEST ödülü kazananı, Kasım 2020.

Alternatif donanım seviyeleri seçildiğinde standart özellikler değişiklik gösterebilir. Standart özellikler de motor tipine ve şanzımana bağlı olarak değişebilir.

Opsiyonel özellikler ve kullanılabilirlik durumu aracın teknik özelliklerine (model ve güç aktarım elemanları) göre değişiklik gösterebilir ya da montaj için başka özelliklerin de eklenmesi gerekebilir. Daha fazla bilgi için yetkili satıcınızla iletişime geçebilir ya da aracınızı online olarak tasarlayabilirsiniz.

Araç içi özellikler sürücü tarafından yalnızca güvenli olduğunda kullanılmalıdır. Aracın tüm kontrolü her zaman sürücüde olmalıdır.

Pivi ve InControl özellikleri, opsiyonlar, üçüncü taraf hizmetleri ve bu hizmetlerin kullanılabilirliği pazara bağlıdır. Ülkenizdeki kullanılabilirlik durumunu ve koşulların tamamını öğrenmek için Land Rover Yetkili Satıcınıza danışın. Mobil ağ bağlantısı her yerde garanti edilemez. Ekranlar ve sekanslar dahil olmak üzere InControl teknolojisi ile ilgili olarak gösterilen bilgi ve görüntüler yazılım güncellemelerine, sürüm kontrolüne ve tercih edilen seçeneklere bağlı olarak diğer sistemsel/görsel değişikliklere tabidir. Amazon, Alexa ve ilgili tüm logolar, Amazon.com, Inc. şirketinin veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır. Bazı Alexa fonksiyonları akıllı ev teknolojisine bağlıdır. Amazon Alexa kullanımı için bir Amazon hesabı gereklidir.

MeridianTM , Meridian Audio Ltd. şirketinin tescilli ticari markasıdır.