GARANTİ

Aracınızı satın aldıktan sonra da aldığınız keyfin ve heyecanın uzun süre devam etmesi beklenir. Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları'nın sunduğu garanti olanakları her zaman yanınızdadır.
GARANTİ

Aracınızı satın aldıktan sonra da aldığınız keyfin ve heyecanın uzun süre devam etmesi beklenir. Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları'nın sunduğu garanti olanakları her zaman yanınızdadır. Aracınızın mekanik garanti şartları aşağıdaki tabloda belirtildiği gibidir. Aracınızın parça garantisi kilometre sınırı olmaksızın 2 yıldır. Ayrıca boya garantisi kilometre sınırı olmaksızın 3 yıl, paslanmaya karşı gövde garantisi ise yine kilometre sınırı olmaksızın 6 yıl olarak belirlenmiştir.Açıklama Land Rover Garanti Şartları
Satış fatura tarihi 01.07.2023 öncesi olan araçlar 3 yıl / 100.000 km (hangisi önce dolarsa)
Satış fatura tarihi 01.07.2023 ve sonrası olan araçlar 5 yıl / 150.000 km (hangisi önce dolarsa)

ÖNEMLİ NOTLAR

  • Garanti hizmetleri ancak Borusan Otomotiv Yetkili Servislerinde verilmektedir.
  • Garanti başlangıcı yeni/sıfır aracın teslimi ile başlar.
  • Kaporta ve boya garantisi kaporta ve gövde kontrolünün üretici standartlarında ve zamanında yaptırılması halinde geçerlidir.
  • Yasal ve Özel garanti şartlarından azami surette yararlanabilmek için aracın tanıtma, kullanma ve bakım kılavuzlarında belirtilen kullanım kurallarına uyulması, öngörülen periyodik bakım ve onarımlarını gereken zamanlarda ve üretici firma standartlarına uygun olarak yapılmış olması ve bunların da aracın bakım defterine işlenerek belgelenmesi büyük önem taşımaktadır.
  • Yukarıda bilgisi verilen yasal ve özel garantiler, ancak Borusan Otomotiv tarafından ithal edilen Land Rover araçlar için söz konusu olmaktadır.
  • Garanti ile ilgili diğer önemli husus ve ayrıntıları aracınızın Garanti Belgesi’nde yer almaktadır.
ONARIM PAKETLERİ

ONARIM PAKETLERİ

Land Rover'ın Garanti+ Uzatılmış Garanti paketi ve Onarım Hizmet Paketi ile ilgili detaylı bilgi alın.
LAND ROVER YOL YARDIM

LAND ROVER YOL YARDIM

Land Rover Yol Yardım, Land Roversahiplerinin içinin rahat etmesini sağlamayı amaçlayan kapsamlı bir programdır. Program, otomobilin arıza sonucu çalışmaz hale gelmesinde acil durumda Yol Yardım sunar.