Aile yaşamı için tasarlanmış çok yönlü SUV ile keşfetmekten asla vazgeçmeyin. Pratik aksesuar grubuyla birlikte yeni maceralar yaşamaya hazır bir şekilde doğdu.

Discovery Sport 24my DNA 1
Çok yönlü tasarımıyla aile maceralarına hazır.
DISTINCTIVE DISCOVERY DNA

İNOVASYONDA ÖNCÜ

11,4 inç, kavisli yüzer ekranıyla Pivi Pro¹ Dokunmatik Ekran, haber/eğlence özellikleriyle dolu. Discovery Sport, tüm maceralarda yanınızda.

Discovery Sport 24my

ELEKTRİKLİ VERİMLİLİK

Ortalama günlük yolculukların yüzde 90'ından fazlasını yalnızca EV modunda 9 tamamlayın, Plug-in hibrit (PHEV), 61 km'ye kadar †† menziliyle sıfır egzoz emisyonuyla sürüş keyfi sağlar.

ELECTRIFIED EFFICIENCY

SİZE ÖZEL BİR SEÇKİ

Tasarımcılarımız tarafından uzmanlıkla konfigüre edilen bu düzenlemeler, çok yönlülük ve kapasitenin mükemmel dengesini ifade eder ve arasından seçim yapıp sipariş etmeniz için hazırdır.

INSPIRATION

**WLTP değerlerini görüntüleyin Gösterilen değerler, üreticinin AB düzenlemelerine uygun olarak tam dolu bataryayla yapılan resmi test sonuçlarına göre belirlenmiştir. Yalnızca karşılaştırma amaçlıdır. Gerçek rakamlar farklılık gösterebilir. CO2, yakıt ekonomisi, enerji tüketimi ve menzil değerleri sürüş stili, çevre şartları, yük, takılan jantlar, aksesuarlar, yol koşulları ve batarya durumu gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Menzil değerleri standart bir yol üzerinde seri üretim araçtan alınan verilere dayanmaktadır.

Şarj süreleri (sıralananlarla sınırlı olmamak üzere) bataryanın yaşı, durumu, sıcaklığı ve mevcut şarjı; kullanılan tesis ve şarj süresi gibi birçok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterir.


1Pivi Pro özellikleri, opsiyonlar, üçüncü taraf hizmetleri ve bu hizmetlerin kullanılabilirliği pazara bağlıdır. Ülkenizdeki kullanılabilirlik durumunu ve koşulların tamamını öğrenmek için Land Rover Yetkili Satıcınıza danışın.


Meridian, Meridian Audio Ltd'in tescilli ticari markasıdır. Trifield ve three fields cihazı, Trifield Productions Ltd'nin ticari markasıdır.

Alternatif donanım seviyeleri seçildiğinde standart özellikler değişiklik gösterebilir. Standart özellikler de motor tipine ve şanzımana bağlı olarak değişebilir.

Opsiyonel özellikler ve kullanılabilirlik durumu aracın teknik özelliklerine (model ve güç aktarım elemanları) göre değişiklik gösterebilir ya da montaj için başka özelliklerin de eklenmesi gerekebilir. Daha fazla bilgi için yetkili satıcınızla iletişime geçebilir ya da aracınızı online olarak tasarlayabilirsiniz.

Araç içi özellikler sürücü tarafından yalnızca güvenli olduğunda kullanılmalıdır. Aracın tüm kontrolü her zaman sürücüde olmalıdır.