KEŞFEDİN DISCOVERY SPORT

KEŞFEDİN  DISCOVERY SPORT

ÇOK YÖNLÜ TASARIM

MAKSİMUM SAKLAMA ALANI

MAKSİMUM SAKLAMA ALANI

Yapısal yan raylar arasında yer alan Kablosuz Şarj Ünitesine ek olarak Pivi Pro2 Dokunmatik ekran altında eşya alanı dahil olmak üzere iyi düşünülmüş saklama alanları.

HER ŞEYİ TAŞIYIN

75 kg'a kadar dinamik tavan yük kapasitesiyle port bagajlar, bisikletler ve diğer donanımınız için ihtiyacınız olan alanı bulabilirsiniz.

KESİNTİSİZ BAĞLANTI

Her koltuk sırasında sunulan USB-C soketi ve hızlı şarj için daha yüksek watt seviyesi sayesinde şarjınız asla bitmesin.

BİR SONRAKİ MACERANIZA HAZIRLANIN

FOR YOUR NEXT ADVENTURE

CESUR TASARIM

Gloss Black marşpiyeler ve imza niteliğinde altıgen Discovery motifiyle Gloss Black ızgara, gövde renginde alt koruma plakaları ve Narvik Gloss Black Discovery motor kapağı yazısıyla tamamlanır.

SEZGİSEL KONTROLLER

Yeni yüzer 11,4 inç, kavisli cam ekranlı Pivi Pro2 Dokunmatik ekran ile sürüşü her açıdan rahatça kontrol edin. Yeni bir vites değiştirici zahmetsiz ve temasa dayalı bir kontrol sunar.

SEZGİSEL TEKNOLOJİ

TAM BAĞLANTILI

TAM BAĞLANTILI

Ailenizle çıktığınız her maceraya Pivi Pro2 haber/eğlence sistemiyle her an hazır şekilde başlayın. Kavisli, 11,4 inç yüzer cam ekrana iki kez dokunarak görevlerin yüzde 90'ına erişilebilir.

KABLOSUZ ŞARJ

Kablosuz Şarj Ünitesi3 ve bağlantı kabin içerisindeki dağınıklığı azaltırken uyumlu akıllı telefonlarınızı şarj etmenizi mümkün kılar.

GELİŞMİŞ VERİMLİLİK

PLUG-IN ELEKTRİKLİ HYBRID

Günlük yolculuklarınızın yüzde 90'ını yalnızca elektrikli modu kullanarak tamamlayabilirsiniz9. Plug-in elektrikli hybrid (PHEV) sıfır egzoz çıkış emisyonuyla tamamen elektrikli sürüş sunar ve hızlı DC şarj özelliğiyle yaklaşık 30 dakikada‡ %0-80 arasında şarj olur.
KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN

ELEKTRİKLİ HYBRID TEKNİK ÖZELLİKLERİ

ELEKTRİKLİ MENZİL (AZAMİ)

61 KM**

WLTP gerçek kullanım koşullarında beklenen maksimum 47km menzil.

CO2 EMİSYONU (MIN)

33 G/KM**

EV Modunda sıfır egzoz emisyonu.

EV DIŞI ŞARJ (MIN)

30 DAKİKA

Yaklaşık 30 dakikada 0'dan yüzde 80 seviyesine hızlı DC şarj.

EVDE ŞARJ (MIN)

2 SAAT 12 DAKİKA

7 kW AC ev tipi şarj cihazı kullanıldığında %100’e kadar.

GÜVEN VEREN KAPASİTE

CONFIDENT CAPABILITY

HER ŞEYİ TAŞIYIN

2.500kg’a* kadar römork çekme kapasitesiylerömorklardan at taşıma arabalarına kadar her şeyi Discovery Sport ile taşıyın.

UYARLANABİLİR TEKNOLOJİLER

Her koşulda kendinizden emin olmanız için her Discovery Sport All-Wheel Drive, All Terrain Progress Control ve Terrain Response 2 fonksiyonlarıyla donatıldı.

İDEAL ÇEKİŞ

Off-road ihtiyaçlarınız için Kalkış Çekiş Kontrolü, Eğimde Kalkış Kontrolü, Yokuşta Kalkış Asistanı ve Yokuş İniş Kontrolü ile her türlü koşulda kendinize güvenin.

KEŞFETMEYE DEVAM EDİN

DISCOVERY SPORT MODELLERİ

DISCOVERY SPORT MODELLERİ

Tüm model yelpazesini görüntüleyin.
GENEL BAKIŞ

GENEL BAKIŞ

Discovery Sport ile dünyanızın keyfini daha fazla çıkartın.

**WLTP değerlerini görüntüleyin
Gösterilen değerler, üreticinin AB düzenlemelerine uygun olarak tam dolu bataryayla yapılan resmi test sonuçlarına göre belirlenmiştir. Yalnızca karşılaştırma amaçlıdır. Gerçek rakamlar farklılık gösterebilir. CO2, yakıt ekonomisi, enerji tüketimi ve menzil değerleri sürüş stili, çevre şartları, yük, takılan jantlar, aksesuarlar, yol koşulları ve batarya durumu gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Menzil değerleri standart bir yol üzerinde seri üretim araçtan alınan verilere dayanmaktadır.

Islak: Sıvıyla doldurulmuş yük alanının simüle edilmesiyle ölçülen hacim.

*Römork elektrikli menzili önemli ölçüde etkiler.

Şarj süreleri (sıralananlarla sınırlı olmamak üzere) bataryanın yaşı, durumu, sıcaklığı ve mevcut şarjı; kullanılan tesis ve şarj süresi gibi birçok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterir.

1Kendi sınıfında yakın rakipleriyle karşılaştırılarak ölçülen sonuçlar, 03/03/23 tarihi için geçerlidir.

2Connected Navigation, Land Rover Yetkili Satıcınız tarafından tavsiye edilen giriş döneminin ardından abonelik hizmeti süresinin uzatılmasını gerektirir.

3Yalnızca uyumlu Akıllı Telefonlar.

4Bazı pazarlarda güneş yansıtmalı ön cam gereklidir. Ön cama yansıtılan navigasyon bilgileri yalnızca araçta Pivi Pro mevcutsa görülebilir.

5Çift odaklı veya değişken odaklı kullanıcılar, ClearSight dijital arka görüş görüntüsünde odağı kolaylıkla ayarlayamazlarsa istedikleri zaman dikiz aynası moduna geri dönebilirler. Görüntü canlı değildir. Güvenliğiniz için çevrenizi kontrol edin. Yerel düzenlemelere tabidir.

6ClearSight Zemin Görüşü, 3D Çevre Görüş Kamerasına bağlıdır. Görüntü canlı değildir. Güvenliğiniz için çevrenizi kontrol edin. Yerel düzenlemelere tabidir.

7Aracınız Apple CarPlay için hazırdır. Apple CarPlay tarafından sunulan hizmetler, özelliklerin ülkenizde mevcut olup olmamasına bağlıdır. Ayrıntılı bilgi için lütfen https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay adresine bakın.

8Land Rover Remote Uygulaması, Land Rover Yetkili Satıcınız tarafından tavsiye edilen giriş döneminin ardından süresini uzatabileceğiniz bir abonelik hizmetini içerir. Land Rover Remote Uygulaması, Apple App Store/Google Play Store’dan indirilmelidir.

9Ortalama günlük yolculuk mesafesi (51km), Discovery Sport araçları için 2019 ve 2022 arasında dünya çapında 30 pazardan elde edilen InControl verileri kullanılarak hesaplanmıştır. Bataryanın tam dolu olduğunu varsayar.

Meridian, Meridian Audio Ltd'in tescilli ticari markasıdır. Trifield ve three fields cihazı, Trifield Productions Ltd'nin ticari markasıdır.

Alternatif donanım seviyeleri seçildiğinde standart özellikler değişiklik gösterebilir. Standart özellikler de motor tipine ve şanzımana bağlı olarak değişebilir.

Opsiyonel özellikler ve kullanılabilirlik durumu aracın teknik özelliklerine (model ve güç aktarım elemanları) göre değişiklik gösterebilir ya da montaj için başka özelliklerin de eklenmesi gerekebilir. Daha fazla bilgi için yetkili satıcınızla iletişime geçebilir ya da aracınızı online olarak tasarlayabilirsiniz.

Araç içi özellikler sürücü tarafından yalnızca güvenli olduğunda kullanılmalıdır. Aracın tüm kontrolü her zaman sürücüde olmalıdır.

Pivi ve InControl özellikleri, opsiyonlar, üçüncü taraf hizmetleri ve bu hizmetlerin kullanılabilirliği pazara bağlıdır. Ülkenizdeki kullanılabilirlik durumunu ve koşulların tamamını öğrenmek için Land Rover Yetkili Satıcınıza danışın. Bazı özellikler, Yetkili Satıcınız tarafından tavsiye edilen giriş döneminin ardından aboneliğin yenilenmesini gerektirir. Mobil ağ bağlantısı her yerde garanti edilemez. Ekranlar ve sekanslar dahil olmak üzere InControl teknolojisi ile ilgili olarak gösterilen bilgi ve görüntüler yazılım güncellemelerine, sürüm kontrolüne ve tercih edilen seçeneklere bağlı olarak diğer sistem/görsel değişikliklerine tabidir.