SATIŞ SONRASI

Bir Land Rover sahibi olduğunuzda belirli özel avantajlar elde edersiniz.
SATIŞ SONRASI

YETKİLİ SERVİSLER

Yalnızca Land Rover Yetkili Servisleri yeni aracınızın ve garantisinin tam koruma altında olmasını sağlayacak sıkı kalite standartlarımızı karşılar.

YOL YARDIM

Beklenmedik bir arıza ya da kaza durumunda, eğitimli teknisyenler sizi yolda bulur ve gerektiğinde yolculuğa devam edebilmeniz için gerekli düzenlemeleri ve ödemeleri gerçekleştirir.

AKSESUARLAR

Land Rover'ınızı modeliniz için özel olarak tasarlanmış ve aracınızla aynı standartlara göre üretilmiş geniş bir aksesuar yelpazesiyle kişiselleştirin.

ONLINE SERVİS RANDEVUSU

Dilediğiniz Land Rover Yetkili Servisi’nden servis randevunuzu hızlıca alın.
LAND ROVER SADAKAT PROGRAMI İLE BİRLİKTEYİZ

LAND ROVER SADAKAT PROGRAMI İLE BİRLİKTEYİZ

Borusan Otomotiv Yetkili Servislerimizde, üstün ve titiz satış sonrası hizmetlerimizi ve güvene dayalı işbirliğimizi Land Rover Sadakat Programı ile pekiştiriyoruz.
DETAYLI BİLGİ

HİZMET STANDARTLARI

Teknisyenler gerektiğinde orijinal Land Rover parçalarını takmadan önce aracın mekanik ve elektronik sistemlerini değerlendiren tanı ekipmanları kullanır.

İŞ TAMAMLANDIĞINDA

Ücretler şeffaftır ve uygunsa aracınız garanti kapsamında onarılır. Tüm orijinal parçalar bu kapsamdadır ve servis kaydınız buna göre güncellenir.

ORİJİNAL PARÇALAR

Orijinal Land Rover parçaları aracınız için özel olarak tasarlanmıştır ve Land Rover'ınızın ömrünü uzatmaya yardımcı olacak avantajlarla birlikte sunulur.

CASTROL YAĞ

İdeal performans için en yeni teknik özellikleri karşılamak amacıyla Land Rover, aracınızda Castrol tarafından şimdiye kadar üretilen en güçlü yağ olan Castrol EDGE Professional kullanmanızı önerir.

AKSESUARLAR

Kaliteli aksesuar seçenekleri Land Rover'ınızın potansiyelinden yararlanmanızı sağlar.
AKSESUARLAR
İÇ TASARIM

İÇ TASARIM

Premium paspaslardan özelleştirilmiş marşpiyelere kadar tercih ettiğiniz ortamı yaratmak üzere Land Rover tarafından onaylanmış aksesuarları istediğiniz zaman ekleyebilirsiniz.
DIŞ TASARIM

DIŞ TASARIM

Açılır yan basamaklar ve yan koruyucu borulardan, paslanmaz ön ve arka alt koruyuculara kadar zengin aksesuar seçenekleriyle aracınızın görünümünü zenginleştirebilirsiniz.
TAŞIMA VE RÖMORK ÇEKME

TAŞIMA VE RÖMORK ÇEKME

Port bagajlar dahil olmak üzere yaşam tarzınıza uygun özel taşıma aksesuarlarını seçebilir ve doğru donanımla Land Rover'ın çekme kapasitesini artırabilirsiniz.
JANTLAR VE AKSESUARLAR

JANTLAR VE AKSESUARLAR

Birçok stil, ebat ve kaplamaya sahip alaşım jantlarla Land Rover aracınızın görünümünü kişiselleştirebilirsiniz. Stilize supap kapaklarıyla aracınızı daha da zenginleştirebilirsiniz.

YOL YARDIMI

Arıza yaşarsanız veya bir kaza geçirirseniz ya da anahtarınızı aracınızın içinde unutursanız, eğitimli bir Land Rover teknisyeni size bir telefon kadar yakındır.

7/24 ACİL SERVİS

7/24 ACİL SERVİS

Aracınızın yola devam edemeyeceği ya da devam etmesinin güvenli olmayacağı durumlarda 0850 755 0 557 numaralı "Acil Servis" hattını arayabilirsiniz. Land Rover aracınız garanti kapsamındaysa sizden "Acil Servis" hizmeti karşılığında yol, işçilik ve parça ücreti alınmaz. Garanti kapsamına girmeyen araçlardan ise, servise gidip gelme mesafesi 100 kilometreyi aşmadığı müddetçe yol ücreti talep edilmez ve sadece normal servis ve parça ücreti tahsil edilir.
YETKİLİ SERVİSLER

YETKİLİ SERVİSLER

Borusan Otomotiv Land Rover Yetkili Servisleri, tüm Land Rover servis ve bakım işlemleri konusunda rakipsiz bir deneyime sahiptir. Yetkili servislerimiz, Land Rover'ın kalite ve hizmet ile ilgili katı standartlarını karşılayan, yeni aracınızın ve garantisinin, üst düzey performansı ve güvenliğinin eksiksiz şekilde korunmasını sağlayan tek organizasyondur.