RANGE ROVER EVOQUE

RANGE ROVER EVOQUE

Haziran ayına özel takas desteği ayrıcalığından yararlanın.
Sade, gelişmiş ve karizmatik. Range Rover Evoque örnek oluşturur.

BÜYÜLEYİCİ KARAKTER

Yüksek düzeyde lüks ve ciddi anlamda sürdürülebilirlik özellikleriyle Evoque en yüksek yeni standartları belirliyor.
Yüksek düzeyde lüks ve ciddi anlamda sürdürülebilirlik özellikleriyle Evoque en yüksek yeni standartları belirliyor.
GQ UK
Range Rover Evoque

İNOVASYONDA ÖNCÜ

En son haber/eğlence ve teknoloji sistemleri, gelişmiş tasarım ve yenilikçiliğin uyumlu bir şekilde bir araya geldiği Range Rover Evoque zahmetsiz lüks konseptini temsil ediyor.

İNOVASYONDA ÖNCÜ

ELEKTRİKLİ PERFORMANS

Maksimum 62km onaylanmış tamamen elektrikli menzile sahip** plug-in elektrikli hybrid (PHEV) araç, verimli ve zahmetsiz bir sürüş sunarken aynı zamanda 30 dakikada hızlı DC şarj ile 0'dan yüzde 80 seviyesine kadar şarj edilebilir.

ELEKTRİKLİ PERFORMANS

SİZE ÖZEL BİR SEÇKİ

Tasarımcılarımız tarafından uzmanlıkla konfigüre edilen bu düzenlemeler, Range Rover Evoque'un karakteri ve sahip olduğu lüksün mükemmel dengesini ifade eder ve arasından seçim yapıp sipariş etmeniz için hazırdır.

SİZE ÖZEL BİR SEÇKİ

KEŞFEDİN

AYRICALIKLI TASARIM

AYRICALIKLI TASARIM

Taviz verilmeden üretildi. Range Rover'ın tasarım genlerini kusursuz bir şekilde optimize edilmiş oranlar ve gergin yüzeylerle somut hale getirir.
BAĞLANTILI KONFOR

YENİLİKÇİ SÜRÜŞ

Gelişmiş teknoloji, bir dizi yenilikle her zaman güncel olmanızı ve her sürüşü zenginleştirebilmenizi sağlar.
ÇAĞDAŞ KONFOR

ÇAĞDAŞ KONFOR

Huzuru garanti eder. Daha fazla konfor, rahatlık ve sağlık için Evoque’un alışıldık Range Rover iyileştirmeleri.
ELEKTRİKLİ ŞIKLIK

ELEKTRİKLİ ŞIKLIK

Kapsayıcı ve dengeli dinamikleri sayesinde Range Rover'ın her türlü arazide kullanım kabiliyeti ile elektrikli verimliliğini sunuyor.

**WLTP değerlerini görüntüleyin.

Gösterilen değerler, üreticinin AB düzenlemelerine uygun olarak tam dolu bataryayla yapılan resmi test sonuçlarına göre belirlenmiştir. Yalnızca karşılaştırma amaçlıdır. Gerçek rakamlar farklılık gösterebilir. CO2, yakıt ekonomisi, enerji tüketimi ve menzil değerleri sürüş stili, çevre şartları, yük, takılan jantlar, aksesuarlar, yol koşulları ve batarya durumu gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Menzil değerleri standart bir yol üzerinde seri üretim araçtan alınan verilere dayanmaktadır.

Şarj süreleri bataryanın yaşı, durumu, sıcaklığı ve mevcut şarjı dahil olmak üzere kullanılan tesis ve şarj süresi gibi birçok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterir.