RANGE ROVER EVOQUE

KİŞİSELLEŞTİRME
RANGE ROVER EVOQUE

PAKET SEÇENEKLERİ

Birbirini tamamlayan bir dizi seçenek içeren paketlerimizle Range Rover Evoque aracınızın tasarımını ve sürüş karakterini iyileştirebilir ve kişiselleştirebilirsiniz.

TEKNOLOJİ PAKETİ
DİNAMİK KULLANIM PAKETİ
KONFOR PAKETİ
SÜRÜCÜ ASİSTANI PAKETİ

SOĞUK İKLİM PAKETİ

Hava ne kadar soğursa soğusun ısıtmalı ön cam, ön ve arka koltuklar ile ısıtmalı direksiyon sayesinde aracınızı konforlu bir şekilde sürebilirsiniz.

KONFOR PAKETİ

Kabini çok daha davetkar bir hale getirin. Kabin İçi Hava Arındırma Sistemi Plus, Yapılandırılabilir Kabin Aydınlatması ve İki bölgeli Klima Kontrolü gibi özelliklerin tümü sürüş konforunuzu artırır.

VERİMLİLİK PAKETİ

17 inç Satin Dark Grey jantlar, 8 yönlü manuel koltuklar veya eko yakıt deposu seçenekleriyle Range Rover Evoque performans ve verimliliği dengeli şekilde sunar.

RÖMORK ÇEKME PAKETİ

Gelişmiş Römork Asistanı ve Elektrikli Açılır Çeki Demiri dahil olmak üzere3Römork Çekme Paketi ile zemin veya yük ne olursa olsun yolculuklar daha kolay.

DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ

Cazip renkler, jantlar ve tavan seçenekleri Range Rover Evoque aracınızı kişiselleştirmenize yardımcı olur.

Mavi/Tribeca Blue

RENK SEÇENEKLERİ

Gri/Arroios Grey, Mavi/Tribeca Blue ve Bronz/Corinthian Bronze dahil olmak üzere genişletilmiş renk paletimizle kişiliğinizi yansıtın.
TAVAN SEÇENEKLERİ

TAVAN SEÇENEKLERİ

Range Rover Evoque aracınızı daha fazla kişiselleştirin veya Corinthian Bronze ya da Narvik Black kontrast tavan4 ve sabit ya da açılır panoramik tavan seçenekleriyle daha fazla doğal ışığın girmesini sağlayın.
JANT SEÇENEKLERİ

JANT SEÇENEKLERİ

Satin Dark Grey, Gloss Black ve Dark Grey ya da Silver kontrastlı olarak sunulan Diamond Turned 17 ila 21 inç alaşım jantlarla aracınızın görsel cazibesini artırın.

AKSESUARLAR

Range Rover Evoque'unuzu yaşam tarzınızı tamamlamak üzere tasarlanan dış ve iç tasarım aksesuar seçenekleriyle daha fazla kişiselleştirin.

PRATİK KULLANIM İÇİN
HAYVAN DOSTLARIMIZ İÇİN
KUSURSUZ KORUMA İÇİN

KEŞFETMEYE DEVAM EDİN

RANGE ROVER EVOQUE MODELİNİ KEŞFEDİN

RANGE ROVER EVOQUE MODELİNİ KEŞFEDİN

Her açıdan farklı ve kendinden emin.
RANGE ROVER EVOQUE MODELLERİ

RANGE ROVER EVOQUE MODELLERİ

Tüm modelleri görüntüleyin.

1ClearSight Zemin Görüşü, 360 Çevre Görüş Kamerasına bağlıdır. Görüntü canlı değildir. Güvenliğiniz için çevrenizi kontrol edin. İsteğe bağlı özelliktir.

2Kör Nokta Asistanı çarpışmaları önlemeye yardımcı olur. Şerit değiştirmeye başladığınızda aracınızın kör noktada başka bir araç tespit etmesi halinde, direksiyona otomatik olarak döndürme kuvveti uygulanarak direksiyonda düzeltme yapılması gerektiği bildirilir.

3Römork çekme ve düşük menzilde kullanım elektrikli sürüş menzilini önemli ölçüde etkiler.

4Elektrikli panoramik cam tavan seçilmesi, ön ve arka tavan yüksekliğini azaltır.

Alternatif donanım seviyeleri seçildiğinde standart özellikler değişiklik gösterebilir. Standart özellikler de motor tipine ve şanzımana bağlı olarak değişebilir.

Opsiyonel özellikler ve kullanılabilirlik durumu aracın teknik özelliklerine (model ve güç aktarım elemanları) göre değişiklik gösterebilir ya da montaj için başka özelliklerin de eklenmesi gerekebilir. Daha fazla bilgi için yetkili satıcınızla iletişime geçebilir ya da aracınızı online olarak tasarlayabilirsiniz.