RANGE ROVER EVOQUE

OPSİYONEL DONANIM VE AKSESUARLAR
RANGE ROVER EVOQUE

PAKET SEÇENEKLERİ

Range Rover Evoque’u daha da kişiselleştirmek için çeşitli paket seçenekleri mevcuttur.

BLACK DIŞ TASARIM PAKETİ
R-DYNAMIC BLACK DIŞ TASARIM PAKETİ

DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ

Zevkinize uygun mükemmel gövde rengini, tavan stilini ve jantları seçin.

18 inç Stil 5074

JANTLAR

Range Rover Evoque’un nefes kesici tasarım özelliklerini ideal jantlarla dengeleyin. Satin Dark Grey, Gloss Black gibi renklerin yanı sıra Dark Grey veya Silver kontrastlı Diamond Turned dahil olmak üzere çeşitli renk ve yüzey işlemi seçenekleriyle 17" ila 21" jantlar arasından seçim yapabilirsiniz.

İÇ TASARIM SEÇENEKLERİ

Sizin için ideal malzemeleri, renkleri, cam tavan tercihlerini ve daha fazlasını seçerek iç tasarıma yeni bir hava kazandırın.

KAYAR PANORAMİK TAVAN

KAYAR PANORAMİK TAVAN

Range Rover Evoque’un iç tasarımını doğal ışıkla dolduran kayar panoramik tavan1, daha aydınlık ve daha ferah bir his sunar. Gövde renginde, Corinthian Bronze2 veya Black kontrast tavan arasından seçim yapabilirsiniz.
RENK SEÇENEKLERİ

RENK SEÇENEKLERİ

Ebony veya Light Oyster Morzine gibi renkler ve Ebony süet kumaş tavan kaplaması dahil olmak üzere koltuk malzemeleri için kontrast oluşturan veya mükemmel bir harmoni yakalayan seçenekler arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.
İÇ TASARIM PAKETLERİ

İÇ TASARIM PAKETLERİ

Premium İç Tasarım Yükseltme Paketi gibi ek paketlerle aracın geniş iç mekanını daha kişisel hale getirin. Premium halı paspaslar, Ebony süet tavan kaplaması, Premium Kabin Aydınlatması, Parlak metal pedallar ve ışıklı metal kapı eşikleri gibi lüks dokunuşları keşfedin.
KOLTUK DÜZENİ

KOLTUK DÜZENİ

Tanecikli deri koltuk kaplamaları, Dinamica® süet ve Kvadrat premium yün karışımları, UltrafabricsTM özellikli Okaliptüs kumaş gibi nefes alabilen yapıdaki çok sayıda sürdürülebilir malzeme seçeneği arasından seçim yapın. Ön panel üzerindeki dikişler gibi şık detaylar kalite hissini artırır.

GÜVENLİK VE ASİSTAN

Sürüş ve park asistanı özelliklerimiz, tüm yolculuklarınızın keyifli ve güvenli geçmesini sağlamak üzere tasarlandı.

SÜRÜCÜ ASİSTANI

SÜRÜCÜ ASİSTANI

Sürüş ve park deneyimini daha kolay ve güvenli hale getirmek üzere tasarlanan özellikler arasından seçiminizi yapın. Yenilikçi teknolojilerden oluşan geniş özellik yelpazemizin hem sürüş deneyiminiz hem de güvenliğiniz düşünülerek tasarlandığını fark edeceksiniz.

KİŞİSELLEŞTİRME

Dünyanızı genişletin. Range Rover Evoque’u yaşam tarzınıza uygun olarak tamamen kişiselleştirebilirsiniz.

LAND ROVER AKSESUARLARI

LAND ROVER AKSESUARLARI

Range Rover Evoque’u şık, sağlam ve kullanışlı iç ve dış tasarım aksesuarlarıyla kişiselleştirin.
AKSESUARLARA GÖZ ATIN

KEŞFETMEYE DEVAM EDİN

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Araç içi teknolojiler, muhteşem kapasite, performans ve daha fazlası dahil olmak üzere Range Rover Evoque’un size sunabileceklerini keşfedin.
RANGE ROVER EVOQUE MODELLERİ

RANGE ROVER EVOQUE MODELLERİ

Üst düzey tasarım, performansa yönelik yardımcı özellikler ve teknolojilerle birlikte tüm model yelpazesini eksiksiz olarak burada bulabilirsiniz.
TEKNİK ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

En ince ayrıntıları keşfedin. Motor performansı, boyutlar ve yakıt tüketimi hakkında daha fazlasını öğrenin.
GALERİ

GALERİ

Tüm araçlarımızın temelini detaylara gösterilen özen oluşturur. Range Rover Evoque, kendi ifadesini yaratır.

1Kayar panoramik tavan seçilmesi, ön ve arka tavan yüksekliğini azaltır.
2Yalnızca Bronze Collection’da mevcuttur

İsteğe bağlı özellikler ve bunların bulunabilirliği aracın teknik özelliklerine (model ve güç aktarım elemanı) göre değişiklik gösterebilir ya da montaj için başka özelliklerin de bulunması gerekebilir. Daha fazla bilgi için yetkili satıcınızla iletişime geçebilir ya da aracınızın konfigürasyonunu online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Araç içinde kullanılan tüm özellikler sürücü tarafından yalnızca güvenli olduğunda kullanılmalıdır. Aracın tüm kontrolü her zaman sürücüde olmalıdır.

Pivi ve InControl özellikleri, opsiyonlar, üçüncü taraf hizmetleri ve bu hizmetlerin kullanılabilirliği pazara bağlıdır. Ülkenizdeki kullanılabilirlik durumunu ve koşulların tamamını öğrenmek için Land Rover Yetkili Satıcınıza danışın.