SÜRDÜRÜLEBİLİR GELECEĞİMİZ

SÜRDÜRÜLEBİLİR GELECEĞİMİZ

ELEKTRİKLİ SÜRÜŞE ÖNCELİK VERİYORUZ

Dünya değişip gelişirken Land Rover da bu değişime ayak uyduruyor. Herkes için daha güvenli, daha temiz bir dünya yaratma hedefimize ulaşmak için elektriğin saflığını SUV’larımızın ve iklim planımızın merkezine koyuyoruz.


Mevcut plug‑in hybrid (PHEV) ve hafif hybrid (MHEV) araçlarımız bu yolculuğa başladı. Ancak hedeflerimiz bununla kalmıyor. Sürdürülebilir lüksü nasıl yeniden tasarladığımızı  ve bugün elektrikli sürüşle nasıl fark yaratabileceğinizi keşfedin.

2024 İTİBARİYLE SUNULACAK TAMAMEN
ELEKTRİKLİ LAND ROVER ARAÇLAR

2024 yılından itibaren ilk kez sunulacak altı yeni tamamen elektrikli Land Rover modeli arasından seçim yapabileceksiniz. Bu, kirliliği önemli ölçüde azaltma ve gerçekten sürdürülebilir bir geleceğe ulaşma vizyonumuz açısından önemli bir adımdır.
2024 İTİBARİYLE SUNULACAK TAMAMEN <br>ELEKTRİKLİ LAND ROVER ARAÇLAR

SIFIR EMİSYON YOLCULUĞUMUZ

Elektrikli araçlarımızın ötesinde, tedarik zincirimizden üretim süreçlerimize kadar işimizin tüm alanlarında 2039 yılı itibarıyla karbon nötr olmayı hedefliyoruz.

Üretim ağımız genelinde, Birleşik Krallık'taki tüm tesislerde %100 yenilenebilir, sıfır karbonlu elektrik kullanarak karbon nötr olma hedefimiz doğrultusunda çalışıyoruz.
SIFIR EMİSYON YOLCULUĞUMUZ

UZUN KULLANIM ÖMRÜNE SAHİP BATARYALAR

Bir Land Rover kullandığınızda, uzun ömürlülük standart bir özelliktir. Bu, PHEV aracınızın bataryası için de geçerlidir. İçinizin rahat etmesi için kapsamı 6 yıl veya 100.000 km (hangisi önce dolarsa) olan bir garanti sunarız.


Bataryanız mevcut kullanım ömrünün sonuna geldiğinde, kapsamlı geri dönüşüm programlarımız aracılığıyla sürdürülebilirlik taahhüdümüz devam eder.

HER GÜN NASIL DAHA TEMİZ ŞEKİLDE ARAÇ KULLANABİLİRSİNİZ?

Bir Land Rover PHEV aracın direksiyonunda, her yolculukta dünyamız üzerindeki etkinizi azaltma gücüne sahipsiniz.

BATARYANIZIN ŞARJI HEP DOLU OLSUN

BATARYANIZIN ŞARJI HEP DOLU OLSUN

Tam dolu bir batarya ile uyanmak, gün boyunca elektrikli menzilinizi en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Aracınızı şarj etmenin en hızlı, en pratik ve uygun maliyetli yolu, evde şarj cihazınıza takmanızdır.
YOĞUN OLMAYAN SAATLERDE YENİLENEBİLİR ENERJİ KULLANIMI

YOĞUN OLMAYAN SAATLERDE YENİLENEBİLİR ENERJİ KULLANIMI

PHEV aracınızı ülke genelinde enerji kaynaklarına talebin daha az olduğu gece saatlerinde şarj ederek şarj işleminizin etkisini azaltabilirsiniz. Ayrıca bu sayede çok daha ucuz elektrikli araç tarifesinden ve çok sayıda sağlayıcının şebekede kullandıkları yenilenebilir enerji miktarını artırmak için yenilenebilir enerji taahhüdünden de yararlanabilirsiniz.
TAMAMEN ELEKTRİKLİ ARAÇ (EV) MODUNDA SÜRÜŞ

TAMAMEN ELEKTRİKLİ ARAÇ (EV) MODUNDA SÜRÜŞ

Land Rover PHEV aracınız tek bir düğmeye basılarak benzinli ve elektrikli sürüş arasında geçiş yapabilir. Tamamen Elektrikli Araç (EV) modunda sürüş, daha kısa yolculuklarda bir yerden bir yere sıfır egzoz emisyonuyla gitmenin basit bir yoludur.

ELEKTRİKLİ SÜRÜŞÜ KEŞFETMEYE DEVAM EDİN

PHEV BATARYA TEKNOLOJİSİ

PHEV BATARYA TEKNOLOJİSİ

PHEV araçlarımızın elektrikli motoruna güç sağlayan dayanıklı teknolojiyi tanıyın ve bunun sürdürülebilir geleceğimize nasıl yön verdiğini öğrenin.
PHEV ÜRÜN YELPAZESİNİ TANIYIN

PHEV ÜRÜN YELPAZESİNİ TANIYIN

Bir Land Rover PHEV araçla hiçbir mesafe ulaşılmaz değildir. Aracınızın elektrikli menzilini her yolculukta nasıl en üst düzeye çıkarabileceğinizi görün.
PHEV ARACIN ŞARJ EDİLMESİ

PHEV ARACIN ŞARJ EDİLMESİ

Şarj sürelerinden maliyet tasarrufuna kadar, PHEV aracınızı evde veya varış noktanızda şarj etme hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenin.