ELEKTRİKLİ HYBRID ARAÇ İLE MALİYET TASARRUFU

Elektrikli  hybrid araç

ÇEVRE DOSTU SÜRÜŞE GEÇİŞİN
AVANTAJLARI

Potansiyel vergi teşvikleri, birçok şehirde trafik sıkışıklığı ve emisyon bölgelerinde hiçbir ücret alınmaması, yakıt istasyonlarında daha az zaman geçirmek elektrikli ve elektrikli hibrit araçların her gün tasarruf etmenizi sağlayacak avantajlarından sadece birkaçıdır.

yakıt maliyetinden tasarruf

YAKIT MALİYETLERİNDE YAKLAŞIK ÜÇTE İKİ ORANINDA TASARRUF EDİN

Benzin ve dizel ile karşılaştırıldığında, aracınızı elektrikle şarj etmek ve tamamen Elektrikli Araç (EV) modunda kullanmak, her gün araç kullanmanın en uygun maliyetli yoludur. Ev tipi bir şarj cihazından şarj ile, yakıt maliyetlerinizi yaklaşık üçte bir oranında azaltabilirsiniz; bu sayede aracınızı şarj ettikçe tasarruf edersiniz.

ELEKTRİKLİ ARAÇ EVDE ŞARJ CİHAZI KURULUMUNDA TASARRUF EDİN

Pek çok ülkede Land Rover PHEV araçlar, onaylı bir kurulumcu tarafından ev tipi şarj cihazı kurulumu için indirim sunan hükümet teşvik programlarından yararlanmanızı sağlar.
elektrikli discovery şarj oluyor

ELEKTRİKLİ SÜRÜŞÜ KEŞFETMEYE DEVAM EDİN

elektrikli range rover

ELEKTRİKLİ VE ELEKTRİKLİ HİBRİT ARAÇLAR

Land Rover kapasitesi ve lüksüne ilişkin modern vizyonumuzu temsil eden plug-in hybrid ve hafif hybrid araç yelpazemizi keşfedin.
range rover

ELEKTRİKLİ SÜRÜŞ 

Hiçbir mesafe asla sınırların dışında değildir. Menzilinizi her yolculukta nasıl en üst düzeye çıkarabileceğinizi görün.
elektrikli araç şarj oluyor

ŞARJ

Şarj sürelerinden maliyet tasarrufuna kadar, PHEV aracınızı evde veya varış noktanızda şarj etme hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenin.