ARACINIZ İÇİN EVDE ŞARJ CİHAZI KURULUMU

ARACINIZ İÇİN
EVDE ŞARJ CİHAZI KURULUMU

ŞARJ ETMENİN MÜKEMMEL YOLU

Evde en hızlı şarj ve Land Rover plug-in hybrid (PHEV) aracınızı şarj etmenin en kolay yolu için, wall box veya evde şarj noktası olarak da bilinen, kurulumu profesyonel şekilde yapılan bir evde şarj cihazını öneririz.


Aracınızı satın almadan önce, önerilen evde şarj sağlayıcılarımız evinizin uygunluğunu kontrol etmenize yardımcı olacaktır. Kurulum, evinizin yaşı, sokak dışı özel park yeri ve uygun bir güç kaynağı gibi faktörlere bağlıdır.

KURULUM İÇİN DÖRT BASİT
ADIM

1. SAĞLAYICINIZI SEÇİN

1. SAĞLAYICINIZI SEÇİN

Land Rover Yetkili Satıcınız, wall box kurulum sürecinizi başlatmak için evde şarj ortağı seçmenize yardımcı olacaktır.
2. UYGUNLUK ANKETİNİZİ TAMAMLAYIN

2. UYGUNLUK ANKETİNİZİ TAMAMLAYIN

Şarj sağlayıcınızla ilgili hızlı bir anket, evinizin bir wall box için uygunluğunu belirleyecektir. Genel gereklilikler, sokak dışı bir park yerini ve uygun bir güç kaynağını içerir.
3. KURULUM TARİHİNİZİ AYARLAYIN

3. KURULUM TARİHİNİZİ AYARLAYIN

Seçtiğiniz sağlayıcı ile aracınızın teslim tarihinden önce bir kurulum tarihi belirleyin. Maliyet konusunda yardımcı olacak bir devlet teşviği almaya hak kazanırsanız, sağlayıcınız bunu sizin adınıza talep edecektir.
4. ŞARJ ETMEYE BAŞLAMAYA HAZIRLANIN

4. ŞARJ ETMEYE BAŞLAMAYA HAZIRLANIN

Kurulum tarihiniz yaklaştığında, sağlayıcınız wall box kurulumunuzu yapacak ve size şarj işlemiyle ilgili temel bilgileri anlatacaktır.

ÖNERİLEN EVDE ŞARJ
İŞ ORTAKLARI

En kapsamlı şarj özellikleri ve minimum kurulum süresi
için lütfen Land Rover Yetkili Satıcınızı ziyaret
ederek önerilen ev tipi şarj cihazımızı keşfedin (bölgeniz için
wall box sağlayıcıları).
ÖNERİLEN EVDE ŞARJ <br> İŞ ORTAKLARI

SABİT VE SABİT OLMAYAN WALL BOX’LAR

Birçok sağlayıcı, sabit ve sabit olmayan wall box seçenekleri sunar.

Sabit wall box’lar, kolaylık için üniteyi aracınıza bağlayan sabit bir kablo içerir. Sabit olmayan wall box’larda ise daha fazla esneklik için aracınızda bulunan şarj kablosu kullanılır.
SABİT VE SABİT OLMAYAN WALL BOX’LAR

YOĞUN OLMAYAN ELEKTRİK TARİFESİYLE

Aracınızı gece boyunca şarj etmek, şarj rutininizi kolaylaştırmanın yanı sıra ülke çapında enerji kaynaklarına talebin daha az olduğu saatlerde şarj anlamına gelir. Bu sayede çok daha ucuz EV tarifelerinden ve çeşitli sağlayıcıların yenilenebilir enerji taahhüdünden yararlanabilirsiniz.

Land Rover InControl akıllı telefon uygulamanız aracılığıyla belirli şarj süreleri ayarlayabilirsiniz1.
YOĞUN OLMAYAN ELEKTRİK TARİFESİYLE

ELEKTRİKLİ SÜRÜŞÜ KEŞFETMEYE DEVAM EDİN

PHEV ARACIN ŞARJ EDİLMESİ

PHEV ARACIN ŞARJ EDİLMESİ

Şarj sürelerinden maliyet tasarrufuna kadar, PHEV aracınızı evde veya varış noktanızda şarj etme hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenin.
EV DIŞI ŞARJ

EV DIŞI ŞARJ

Varış noktasında şarj, ev dışında aracınızı zamanında şarj etmenin harika bir yoludur. Bu şarj işlemini nerede yapacağınızı ve nasıl ödeme yapacağınızı öğrenin.

1Yalnızca uyumlu akıllı telefonlar. Üçüncü taraf sağlayıcı platformlarının pazarda bulunabilirliğine ve cep telefonu sinyaline bağlıdır.