RAGBİ

RAGBİ

HALKTAN ELİT SINIFA, RAGBİYİ HER ADIMDA DESTEKLİYORUZ
Halktan elit sınıfa kadar ragbi, 20 yıldan uzun süredir Land Rover’ın büyük bir parçasını temsil ediyor. 2019 Ragbi Dünya Kupası’nın Dünya Çapında İş Ortağı olmaktan ve oyunun çeşitliliğini ve kapsayıcılığını kutlamaktan büyük gurur duyuyoruz.
LAURA WOOD
GLOBAL HALKA İLİŞKİLER, MARKA VE İŞ ORTAKLIĞI BAŞKANI

TUTKU

96 genç taraftara (her maç iki kişi) 2019 Ragbi Dünya Kupası’nın resmi maskotları olarak kahramanları ile birlikte sahada yürüme şansı sunuyoruz. Bu deneyim, genç taraftarların sporla arasındaki bağı güçlendirecek, yaşam boyu nadiren yaşayabilecekleri deneyimlerden biri.

BÜTÜNLÜK

Ragbiden her kesimden, herkes keyif alabilir. 2019 Ragbi Dünya Kupası’nın Dünya Çapındaki İş Ortağı ve Resmi Aracı olarak, özellikle gençler arasında oyunun çeşitliliğini ve kapsayıcılığını kutluyoruz.

ADANMIŞLIK

Ragbinin temel değerlerinin, ragbi yolculuğunun başlangıcında oluştuğuna inanıyoruz. Bu sporu bu kadar özel hale getiren, genç oyunculardır. Land Rover halk programı, dünyanın dört bir yanından çocuklara bu oyunu deneyimleme şansı tanıyor.

TAKIM ÇALIŞMASI

Yalnızca oyuncu ve taraftardan çok daha fazlasıyız; biz bir aileyiz. Ragbi oyuncularının takım çalışmasından ilham alan bu topluluk hissi, Land Rover’ın merkezinde yer alıyor. Dünyanın dört bir yanındaki taraftarlarımız unutulmaz bir deneyim yaşayacağı için çok heyecanlıyız.
2019 RAGBİ DÜNYA KUPASI

2019 RAGBİ DÜNYA KUPASI

Land Rover, Japonya’da gerçekleştirilen 2019 Ragbi Dünya Kupası’nın Dünya Çapında İş Ortağı olmaktan gurur duyuyor.

LAND ROVER SPONSORLUĞU

İLERİ GÖRÜŞ

İLERİ GÖRÜŞ

Turnuvanın ilk kez Asya’da gerçekleştirildiği yıl olan 2019 yılı, Ragbi Dünya Kupası için özel bir yıldır. İleri görüşlü tavrımız ve geleneğe olan saygımız Japonya’da da benimsenen değerlerle uyumlu olduğundan, Land Rover olarak etkinliğe sponsor olmaktan ötürü son derece heyecanlıyız.
IMPACT BEYOND

IMPACT BEYOND

Binlerce çocuğu ragbi ile tanıştıran World Rugby’nin resmi turnuva programı ‘Impact Beyond’a sponsor olan, ilk Dünya Çapında 2019 Ragbi Dünya Kupası İş Ortağı olmaktan gurur duyuyoruz. Bu program, çocuklara oyunun kurallarını ve kalbimizde yer alan değerleri öğretiyor.
ADANMIŞLIK

ADANMIŞLIK

2019 Ragbi Dünya Kupası’nın Resmi Aracı olarak dünyanın üçüncü büyük spor etkinliğine destek vermek üzere turnuva için bir araç filosu sağlıyoruz.

RAGBİYİ RAGBİ YAPAN

Ragbinin içerdiği kararlılık, bütünlük ve adanmışlık gibi değerler, bizi Daha İleriye gitmeye teşvik eden unsurlardır. Bu ideallerimizi yeni nesil oyuncularla paylaşmak konusunda heyecanlıyız. Land Rover, İngiltere’de gerçekleşen Land Rover Prömiyer Kupasından Yeni Zelanda’daki First XV okul programına kadar 20 yıldır ragbiye her seviyede destek sunuyor. Kim olduğunuz veya nerede oynadığınız önemli değil. Sürekli bir tutku, adanmışlık, saygı, takıma bağlılık ve içsel güç, ragbiyi ragbi yapan değerlerdir.

GURURLA OYNAYIN

GURURLA OYNAYIN

Ragbi, her tip, beden ve oyun stiline uygun bir oyundur. Dünyanın dört bir yanındaki çocuklar, ragbide ne tür bir oyuncu olduklarını keşfediyor. Siz de kim olduğunuzu öğrenin.

TUTKU İLE TASARLANDI

Yaşam başkalarıyla birlikte deneyimlenir. Bu kişiler sahadaki takım arkadaşlarınız da olabilir, tribünlerdeki taraftarlarınız da. Bu nedenle ister maça çıkıyor ister uzun bir hafta sonu kaçamağı yapıyor olun, Discovery veya Discovery Sport aracınızda yolcular ve eşyaları için daima bolca alan bulunur. Bir sonraki maceranız sizi bekliyor.

TUTKU İLE TASARLANDI

™© Rugby World Cup Limited 1986.