SPONSORLUKLAR

LAND ROVER SPONSORLUKLARININ MERKEZİNDE YER ALAN ORTAK DEĞERLERİ KEŞFEDİN

SPONSORLUKLARI KEŞFEDİN
SPONSORLUKLAR VE İŞ ORTAKLIKLARI
RAGBİ
Land Rover’ın ragbi sponsorluğu halktan elit kesime kadar bütünlük, gurur ve kendine hakim olma ortak değerlerinden ilham alır. Bu zorlu sporla ilgilenen hem sahada hem de saha dışında durdurulamaz bir güce sahip erkek ve kadın oyuncular, adanmışlıkları ve kapasiteleri ile bize ilham veriyor.
DAHA FAZLA BİLGİ
INVICTUS GAMES
Invictus Games yarışmacıları, rehabilitasyon yolculuklarındaki motivasyonlarını içsel ve fiziksel güçlerinin birleşiminden alır. İnanılmaz güçlükleri aşma becerileri ile sürekli bir ilham kaynağı olan Invictus yarışmacıları, daha ileriye gitme isteği ile nelerin başarılabileceğini hatırlatıyorlar.
DAHA FAZLA BİLGİ
BİNİCİLİK
30 yıldan uzun süredir Binicilik etkinliklerinin kalbinde yer alan Land Rover’ın bu alandaki çalışmaları, spor ile paylaştığımız ortak değerlere saygımızdan besleniyor. Yaptıkları her şeyde daha ileriye gitme tutkusunu taşıyan bu sporcu kadın ve erkekleri, mükemmeliyet arayışında hiçbir şey durduramaz.
DAHA FAZLA BİLGİ
İNSANİ YARDIM VE KORUMA
Land Rover, insanları ve çevreyi yenilikçi yöntemlerle desteklemek için çalışan çok sayıda kuruluşla iş ortaklığı yapmaktan gurur duyuyor. Hayat kurtaran çalışmalardan öncü araştırma keşiflerine kadar çeşitli alanlarda faaliyet gösteren bu kuruluşlar, değişimi başlatma ve gelecek için insanlar ve gezegenimiz üzerinde olumlu etki yaratma amaçları doğrultusunda seçilerek destekleniyor.
DAHA FAZLA BİLGİ
ADVENTURE
Land Rover’ın macera iş ortakları, keşfin sınırlarını zorlamaya yönelik içten gelen bir tutkuya sahiptir. Araçlarımızın kapasitesi ile bir araya gelen macera tutkuları sayesinde bu ortaklarımızın dünyalarını daha ileriye taşıyabilmelerine katkı sağlıyoruz.
DAHA FAZLA BİLGİ
LAND ROVER E-BÜLTENİ
En güncel Land Rover haberleri için kayıt yaptırın
BİZE ULAŞIN
Land Rover konusunda yardım almak veya genel sorularınız için bizimle iletişime geçin
YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Land Rover Yetkili Satıcısı arayın
BU DENEYİMİ YAŞAMAK İÇİN RANDEVU ALIN
Bir Land Rover aracını deneyimlemenin en iyi yolu, direksiyonunun başına geçmektir.