ADVENTURE

BİZİMLE DAHA İLERİYE GİDEN KİŞİ VE KURULUŞLARLA İŞ ORTAKLIĞI
ADVENTURE

MACERACILAR

BEAR GRYLLS

BEAR GRYLLS

Hayatta kalma ve macera konusunda dünyanın en tanınan simalarından biri olan Bear, Everest Dağı’na tırmanmış ve Antarktika’dan Kutuplara kadar çığır açan keşiflere yön vermiş biri olarak Land Rover’ın ‘Above and Beyond’ ruhunu taşıyor. Bear, “Land Rover, macera demektir ve macera benim genlerimde var,” diyor.
BEN SAUNDERS

BEN SAUNDERS

Ben Saunders, yazar, motivasyon konuşmacısı ve öncü bir İngiliz kutup kaşifidir. Daima keşfin sınırlarını daha ileriye taşımanın yollarını arayan Ben, hiçbir destek veya yardım almadan Atlantik Okyanusu’nu tek başına geçme cesaretini gösterdi.
ED STAFFORD

ED STAFFORD

Ed Stafford, adını bir maceracı olarak ilk kez, Amazon Nehri’ni baştan sona yürüyerek geçtiğinde duyurdu. Discovery’nin büyük bir hayranı olan Ed, eşi ve sekiz aylık oğulları ile 14 günde 3000 mil kat etti ve bir Discovery aracının içinde yaşayarak 10 ülkeyi gezdi.
KENTON COOL

KENTON COOL

Dünyanın önde gelen dağcılık rehberlerinden biri olan Kenton Cool, yolculuklarında çok sayıda zorlu durumla karşılaştı. Kenton Cool, 12 kez Everest Dağı’na tırmanışı da dahil olmak üzere zorlu ortamlara giderken hep Land Rover araçlarına güvendi. Dönüşlerinde de yine bu araçları kullanarak donmaya başlayan ellerini ısıtan ısıtmalı direksiyon gibi özelliklerinden yararlandı.
MONTY HALLS

MONTY HALLS

Deniz biyoloğu, yapımcı, maceracı ve yayıncı olan Monty Halls, BBC’de yayınlanan, zorlu ve uzak bölgelerdeki yaşamı ve çalışmalarını konu alan Great Escape dizisi ile tanınıyor. Tutkulu bir kaşif, çevreci ve askeri hayır kurumu destekçisi olan Halls, maceracılar ve bilim insanları için düzenli olarak dalış gezileri düzenliyor.