ORİJİNAL LAND ROVER PARÇALARI

ORİJİNAL LAND ROVER PARÇALARI, EN İYİ PERFORMANSI SUNMAK İÇİN TASARLANMIŞ, TEST EDİLMİŞ VE ONAYLANMIŞTIR.
ORİJİNAL LAND ROVER PARÇALARI

ORİJİNAL LAND ROVER ALAŞIM JANTLAR

Yalnızca normal yollarda araç kullanıyorsanız normal jantlar yeterli olacaktır.
Ancak siz bir Land Rover kullanıcısısınız. Orijinal Alaşım Jantlar, zorlu koşullarda tüm ihtiyacınızı karşılar.

GÜÇ

İdeal güç ve dayanıklılık için alüminyum ve silikon alaşımdan üretilen jantlar, X ışını altında gözden geçirilir; böylece mikroskobik çatlaklar dahi engellenir.

DAYANIKLILIK

Önce 12 haftalık, zorlayıcı bir dinamik korozyon testi uygulanır. Ardından Orijinal Alaşım Jantlarımız, fren hidroliği, yakıt ve temizlik ürünleri gibi korozif sıvılara direnç için analiz edilir. Son olarak, 1000 saatlik tuz püskürtme testi gerçekleştirilir. Bu testler, en soğuk ve yıpratıcı kış koşullarından daha zorludur.

DENGE

Geometrik açıdan titizlikle ve denge standartlarına uygun tasarlanan alaşım jantlarımız, fren kaliperleri gibi bileşenler arasında güvenli bir mesafe sağlamaya yardımcı olur. Böylece, hem yolda hem arazide taviz vermeyen bir kapasite sunulur.

GÜVENLİK

Sarkaç Darbe Testi, her alaşım jant için en zayıf ve en güçlü noktalarda kaldırıma çarpma simülasyonu uygular. Bu yapısal davranış testinin amacı, en iyi güvenlik ve darbe emilimini sağlayarak aracı ve yolcuları korumaktır.

ORİJİNAL LAND ROVER FRENLER

Orijinal Land Rover fren diskleri ve balataları, Ölüm Vadisi’nin kavurucu sıcağından, kuzey İskandinavya’nın dondurucu soğuklarına kadar dünyanın en zorlu ortamlarına uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. 12 aya uzanan titiz tasarım ve geliştirme aşamalarının ardından, jantlarımızı tekrar tekrar test ediyoruz.

PERPORMANS İÇİN TEST EDİLDİ

PERPORMANS İÇİN TEST EDİLDİ

Orijinal Land Rover Frenlerine, öncü yüksek performanslı araç üreticileri tarafından kullanılan, sektör standardı AMS Fren Zayıflama testi uygulanır. Test aracı hızla 60 m/sa hıza çıktığında, aracı durdurmak için mümkün olduğunca kuvvetli şekilde fren uygulanır. Test süresince durdurma performansından ödün verilmediğinden emin olmak için bu prosedür art arda 12 kez tekrar edilir.

ORİJİNAL LAND ROVER EGZOZU

ORİJİNAL LAND ROVER YAĞ FİLTRELERİ

LAND ROVER ARACINIZI NASIL  KORUYABİLİRSİNİZ?

LAND ROVER ARACINIZI NASIL
KORUYABİLİRSİNİZ?

Orijinal Land Rover Yağ Fitreleri, sert iklim koşullarında gerçekleştirilen on binlerce kilometrelik zorlu araç testlerini ve binlerce saatlik motor testlerini içeren geliştirme süreçlerine tabi tutulur.
Belirli servis aralıklarında değiştirilen Orijinal Yağ filtrelerini kullanarak Land Rover aracınızın ve bileşenlerinin kalitesi, dayanıklılığı ve işlevinden daima emin olabilirsiniz.
YETKİLİ SERVİS BULUN