KEŞFEDİN
DEFENDER 110

KEŞFEDİN DEFENDER 110

BÜTÜNLÜĞÜ OLAN TASARIM

Defender L663 110 22MY
ETKİLEŞİM İÇİN TIKLAYIN
KARAKTER SAHİBİ TASARIM

KARAKTER SAHİBİ TASARIM

Yükseltilmiş motor kapağı, biçimlendirilmiş ızgara ve ince detaylar. Sadeleştirilmiş yüzeyler Defender'ın modern ve etkileyici oranlarına katkıda bulunur.
Defender 24my UMMISTAKABLY 6
KAPASİTE VE KONFOR BİR ARADA.

KAPASİTE VE KONFOR BİR ARADA.

Gideceğiniz her yere Defender 110'un kabin konforuyla ulaşın.

BİR İKON YENİDEN TASARLANDI

COUNTY DIŞ TASARIM PAKETİ

COUNTY DIŞ TASARIM PAKETİ

Uyumlu kontrast tavan ve bagaj kapağı dahil olmak üzere, benzersiz County ışıklı marşpiye ve kademeli çıkartmalarıyla klasik bir modelin çağdaş bir yorumu.
KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN

SINIFININ ÖNCÜSÜ DAYANIKLILIK

EN ZORLU TESTLERDEN GEÇTİ

EN ZORLU TESTLERDEN GEÇTİ

Defender, SUV standartlarının çok ötesinde, en zorlu koşullar için tasarlandı ve test edildi. Bu model şimdiye kadarki en güçlü Defender aracımız.

DİZGİNLENEMEYEN KAPASİTE

TAŞIMA

TAŞIMA

168 kg* dinamik tavan yükü sayesinde daha fazla eşyayı beraberinizde getirin. Aracınızı park ettiğinizde 300kg* statik yük maceranızın Tavan Çadırıyla gece de devam edeceği anlamına gelir.

ODAKLANMIŞ TEKNOLOJİ

YENİ NESİL PIVI PRO

YENİ NESİL PIVI PRO

Sezgisel hacim, klima ve koltuk ayarlama işlevleriyle sade, şık bir bir ön panel oluşturan 11,4 inç merkezi Dokunmatik Ekran ile kontrol sizde olsun.

HER AÇIDAN KİŞİSELLEŞTİRME

SINIRSIZ OLASILIKLAR

SINIRSIZ OLASILIKLAR

Dış tasarım seçeneklerinden önceden yapılandırılmış aksesuar paketlerine kadar Defender 110'unuzu yaşam tarzınıza uygun şekilde donatın.

WLTP değerlerini görüntüleyin
Gösterilen değerler, üreticinin AB düzenlemelerine uygun olarak tam dolu bataryayla yapılan resmi test sonuçlarına göre belirlenmiştir. Yalnızca karşılaştırma amaçlıdır. Gerçek rakamlar farklılık gösterebilir. CO2, yakıt ekonomisi, enerji tüketimi ve menzil değerleri sürüş stili, çevre şartları, yük, takılan jantlar, aksesuarlar, yol koşulları ve batarya durumu gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Menzil değerleri standart bir rota üzerinde seri üretim araçtan alınan verilere dayanmaktadır.

* Off-Road lastiklerle birlikte. Defender V8 modelleri için mevcut değildir.

††20 inç jantlar takılı olduğunda maksimum hız 191km/sa’tir.

1Expedition Ön Koruma Sistemi veya “A” Çerçevesi Koruma Demiri ile uyumlu değildir.
2Sudan geçmeden önce rotayı ve çıkışı her zaman kontrol edin.
3Connected Navigation, Land Rover Yetkili Satıcınız tarafından tavsiye edilen giriş döneminin ardından abonelik hizmeti süresinin uzatılmasını gerektirir.
4Görüntü canlı değildir. Güvenliğiniz için çevrenizi kontrol edin.
5Adil kullanım politikası geçerli olabilir. Standart 1 yıllık abonelik dönemi, Land Rover Yetkili Satıcınız tarafından tavsiye edilen başlangıç döneminin ardından uzatılabilir.
6Özellik yerel düzenlemelere bağlı olarak sunulur. Çift odaklı veya değişken odaklı kullanıcılar, ClearSight dijital arka görüş görüntüsünde odağı kolaylıkla ayarlayamazlarsa istedikleri zaman dikiz aynası moduna geri dönebilirler.