YENİ RANGE ROVER SPORT'U KEŞFEDİN

YENİ RANGE ROVER SPORT'U KEŞFEDİN
Range Rover Sport L461 22MY
ETKİLEŞİM İÇİN TIKLAYIN
Range Rover Sport side view.

SADE TASARIM

Gergin gövde yüzeyleri güç ve performansa işaret ederken, sağlam karakterli farları, ızgarası ve biçimlendirilmiş alt tamponu özgüveni ve tavrını yansıtır. Kesintisiz arka lamba grafiği, aracın arka kısmını diğerlerinden ayırır.

güçlü DURUŞ

Range Rover Sport'un yola hakim duruşu, kaslı yapısının, etkileyici oranlarının ve kısa çıkıntılarının bir yansımasıdır. 23 inç jantlar çeşitli kaplamalarla birlikte sunulur. Aracın profili benzersizdir.

AYRICALIKLI DETAYLAR

Range Rover Sport Dynamic, ayırt edici tasarım dokunuşlarına sahiptir. Satin Burnished Copper detayları, benzersiz alçak tamponları ve Mat Graphite kaplamaları aracın tavrını ve iddialı duruşunu vurgular.
STEALTH AND POWER
L461 Range Rover Sport 23MY - INTERIOR 1

MODERN MALZEMELER

Sürdürülebilir modern lüks konseptini yeniden tasarlayarak kalite veya performanstan ödün vermeksizin opsiyonel hafif UltrafabricsTMdahil olmak üzere çağdaş teknik malzemeler sunar.
KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
RANGE ROVER SPORT 24MY THE NEW PERFORMANCE CHAMPION

PERFORMANS ŞAMPİYONU

SV EDITION ONE, yenilikçi 6D Dynamics süspansiyon sistemiyle bağlı özel olarak ayarlanmış hafif hybrid 635 BG Twin-Turbo motorundan üst düzeyde güç sağlar. Ultra hafif 23 inç Karbon Fiber Jantlar ve Karbon Seramik Fren Diskleri şimdiye kadar teknolojik anlamda en gelişmiş Range Rover Sport'un gerçek dinamik potansiyelini ortaya çıkarır.
MODELİ KEŞFEDİN
new range rover evoque entry points

GELİŞMİŞ TEKNOLOJİLER

Yeni performans seviyeleri ve her koşulda uzmanlık. Kapasiteyle ilişkili çok sayıda özellik yolda kullanım sırasındaki tepkiyi üst düzeye çıkarırken, kullanımı ve çevikliği artırır.
DİNAMİK HAVALI SÜSPANSİYON

DİNAMİK HAVALI SÜSPANSİYON

Ayarlanabilir Dinamik Havalı Süspansiyon her Range Rover Sport'a takılır ve navigasyon verileri ile daha tepkisel ve dengeli bir kullanım için hacmi değiştirilebilir havalı yaylar sayesinde aracı öncelikle önünde ilerleyen yola hazırlar.
TORK YÖNLENDİRME

TORK YÖNLENDİRME

Frenle Tork Yönlendirme sistemi en dar virajlarda bile hızlı tepki veren, kontrollü bir viraj dönüş ve hakimiyet becerisi sunar. Elektronik diferansiyel ve aracın fren sistemi motor torkunu sürekli olarak dört tekerlek arasında dengeler.
ADAPTIVE DYNAMICS

ADAPTIVE DYNAMICS

Gerekli hassas tepkiyi belirlemek üzere 100'den fazla parametreyi saniyede 500 kez izleyerek viraj dönerken gövdenin savrulması veya sert fren sırasında aracın önünün zemine doğru yatması gibi istenmeyen gövde hareketlerini en aza indirir.
DİNAMİK KALKIŞ

DİNAMİK KALKIŞ

Dinamik Kalkış1 vites değiştirme davranışını iyileştirir ve aracın düz bir çizgi üzerinde iyileştirilmiş şekilde hızlanmasına yönelik olarak azami torku sağlar. Range Rover Sport'a özgü.
MILD HYBRID

MILD HYBRID 

Range Rover Sport’un mild hybrid motorları, normalde yavaşlarken kaybedilen enerjiyi toplar, depolar ve yeniden kullanır. Altı silindirli dizel ve benzinli motor seçenekleriyle sunulur.
DAHA FAZLA BİLGİ ALIN

SPORTİF LÜKS

AKTİF GÜRÜLTÜ ENGELLEME ÖZELLİĞİ

AKTİF GÜRÜLTÜ ENGELLEME ÖZELLİĞİ

Yolculuktan keyif almaya odaklanın. Yeni nesil Aktif Gürültü Engelleme, opsiyonel MeridianTM Signature Ses Sisteminin bir parçası olarak gelişmiş bir ses teknolojisi ağını kullanarak istenmeyen sesleri filtreler.*.
KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN

SEZGİSEL TEKNOLOJİ

PIVI PRO

PIVI PRO

Ödüllü Pivi Pro bilgi/eğlence sistemi şimdiye kadarki en sezgisel sistemimizdir. Tüm kontrolleri tek bir Dokunmatik Ekranda birleştirerek akıllı telefonlarla kolay bağlantı sunar.
OPSİYONEL  ARKA KOLTUK EĞLENCE SİSTEMİ

OPSİYONEL ARKA KOLTUK EĞLENCE SİSTEMİ

Yolcular film izleyebilir veya yolculuk boyunca eğlenmek için bir konsol bağlayabilir. Ekran yansıtma ve HDMI aracılığıyla cihaz bağlantısı sunan iki 11,4 inç yüksek çözünürlüklü ekrana sahiptir.
KABLOSUZ ŞARJ

KABLOSUZ ŞARJ

Kablosuz şarj kabin içerisindeki dağınıklığı azaltırken uyumlu akıllı telefonlarınızı şarj etmenizi mümkün kılar.
OPSİYONEL SÜRÜCÜ ASİSTANI PAKETİ

OPSİYONEL SÜRÜCÜ ASİSTANI PAKETİ

Sürüş deneyiminizi artırmak üzere sunulan birçok yeni teknolojiyle birlikte araç sürmeyi ve park etmeyi daha basit hale getirmek üzere tasarlanan bir dizi özellik arasından tercihinizi yapabilirsiniz.
DİJİTAL LED FARLAR

DİJİTAL LED FARLAR

Özel Gündüz Farları ile donatılan Dijital LED Farlar, 500 m'ye kadar menzil ile gece sürüşlerinde iyileştirilmiş görüş sağlar. Her far 1,3 milyon Dijital Mikro Ayna Aygıtı içerir ve adaptif aydınlatma özelliği aracınızın önündeki yolu önceden izlemek üzere navigasyon bilgilerinden yararlanır.
KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN

OLAĞANÜSTÜ KAPASİTE

TERRAIN RESPONSE

TERRAIN RESPONSE

Terrain Response 2 özelliğine sahip Range Rover Sport, yedi arazi modu seçeneğiyle aracınızın motorundan, vites kutusundan, diferansiyellerinden ve şasi sistemlerinden gelen tepkiyi uyarlayabilir. Yapılandırılabilir Terrain Response teknolojisi sayesinde off-road sistem tercihlerinizi kendinize göre kişiselleştirebilirsiniz.
OFF-ROAD HAKİMİYETİ

OFF-ROAD HAKİMİYETİ

Çamur, ıslak çimen, buz, kar ve toprak yollar gibi zorlu koşullarda sabit bir hız belirleyerek bu hızı korumanızı sağlar. Dünyanın ilk Adaptif Off-Road Cruise Control fonksiyonu arzu ettiğiniz konforu sunarken, araziyi algılar ve aracın hızını otomatik olarak en uygun şekilde kontrol eder.
SUDAN GEÇME

SUDAN GEÇME

Range Rover Sport yaklaşık 900 mm** derinlikte sudan geçebilir. Derinlik Sensörlü 3D Çevre Görüş Kamerası, su seviyesinin aracın maksimum derinliğine yaklaştığını bildirir. Kontrol sistemi, düşük görüş şartlarında daha fazla farkındalık için gerçek zamanlı bilgi sağlar.
SİZİN İÇİN BENZERSİZ

SİZİN İÇİN BENZERSİZ

Seçenekler ve aksesuarlar paketi yelpazesi. Renk, jant ve tavan seçenekleri. Bu sizin Range Rover Sport'unuz dediğimizde son derece ciddiyiz..

KEŞFEDİN

RANGE ROVER SPORT SV EDITION ONE

RANGE ROVER SPORT SV EDITION ONE

Heyecan verici, dinamik ve iddialı.
TEKNİK ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

Bilgileri ve değerleri görüntüleyin.

*WLTP değerlerini görüntüleyin.

Gösterilen değerler, üreticinin AB düzenlemelerine uygun olarak tam dolu bataryayla yapılan resmi test sonuçlarına göre belirlenmiştir. Yalnızca karşılaştırma amaçlıdır. Gerçek değerler farklılık gösterebilir. CO2, yakıt ekonomisi, enerji tüketimi ve menzil değerleri sürüş stili, çevre şartları, yük, takılan jantlar, aksesuarlar, yol koşulları ve batarya durumu gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Menzil değerleri standart bir yol üzerinde seri üretim araçtan alınan verilere dayanmaktadır.

**Şarj süreleri bataryanın yaşı, durumu, sıcaklığı ve mevcut şarjı dahil olmak üzere kullanılan tesis ve şarj süresi gibi birçok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterir.

Range Rover Sport SV EDITION ONE modelinde standart olarak yer alır
*
Sudan geçmeden önce rotayı ve çıkışı her zaman kontrol edin.

1Plug-in elektrikli hybrid modeliyle birlikte sunulmaz.
2Texcell araştırması, 2020, Panasonic adına gerçekleştirilmiş ve sonuçlar Panasonic tarafından yayınlanmıştır.
3Amazon Alexa ve Land Rover Remote fonksiyonları yalnızca belli pazarlar için geçerlidir.
4Görüntü canlı değildir. Güvenliğiniz için çevrenizi kontrol edin.

Opsiyonel özellikler ve kullanılabilirlik durumu aracın teknik özelliklerine (model ve güç aktarım elemanları) ve pazara göre değişiklik gösterebilir ya da montaj için başka özelliklerin de eklenmesi gerekebilir. Daha fazla bilgi için yetkili satıcınızla iletişime geçebilir ya da aracınızı online olarak tasarlayabilirsiniz.

Araç içi özellikler sürücü tarafından yalnızca güvenli olduğunda kullanılmalıdır. Aracın tüm kontrolü her zaman sürücüde olmalıdır.

Pivi ve InControl özellikleri, opsiyonlar, üçüncü taraf hizmetleri ve bu hizmetlerin kullanılabilirliği pazara bağlıdır. Ülkenizdeki kullanılabilirlik durumunu ve koşulların tamamını öğrenmek için Land Rover Yetkili Satıcınıza danışın. Bazı özellikler, Yetkili Satıcınız tarafından tavsiye edilen giriş döneminin ardından ilave abonelik gerektiren uygun bir veri sözleşmesi ile uyumlu bir SIM kartı gerektirebilir. Mobil ağ bağlantısı her yerde garanti edilemez. Ekranlar ve sekanslar dahil olmak üzere InControl teknolojisi ile ilgili olarak gösterilen bilgi ve görüntüler yazılım güncellemelerine, sürüm kontrolüne ve tercih edilen seçeneklere bağlı olarak diğer sistemsel/görsel değişikliklere tabidir. Amazon, Alexa ve ilgili tüm logolar, Amazon.com, Inc. şirketinin veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır. Bazı Alexa fonksiyonları akıllı ev teknolojisine bağlıdır. Amazon Alexa kullanımı için bir Amazon hesabı gereklidir.

Apple CarPlay®, Apple Inc. şirketinin ticari markasıdır. Apple Inc son kullanıcı koşulları geçerli olabilir.

Android Auto™, Google LLC şirketinin ticari markasıdır.

App Store, Apple Inc. şirketinin ticari markasıdır.

Google Play Store, Google LLC şirketinin ticari markasıdır.

MeridianTM , Meridian Audio Ltd. şirketinin tescilli ticari markasıdır. Trifield™ ve three fields cihazı, Trifield Productions Ltd. şirketinin ticari markasıdır.