KEŞFEDİN

RANGE ROVER EVOQUE
<h3><strong>KEŞFEDİN </strong></h3><strong> RANGE ROVER EVOQUE </strong>

TAVİZ VERİLMEDEN ÜRETİLDİ

CRAFTED WITHOUT COMPROMISE

BÜYÜLEYİCİ TASARIM

Yüzer tavanı, kesintisiz bel çizgisi ve şık üç boyutlu yeni ızgarasıyla Evoque, Range Rover tasarım genlerini taşıyor. Yeni Pixel LED farlar keskin, ayırt edilebilir bir ışık deseni sunuyor.

ÖZENLİ DETAYLAR

Range Rover Evoque Dynamic, Graphite Atlas ön ve arka alt tamponlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. 
CRAFTED WITHOUT COMPROMISE

SAKİNLEŞTİRİCİ ORTAM

Range Rover Evoque’un sakin ve sadeleştirilmiş kabini dokunsal yeni vites değiştirici, yüzer 11,4 inç kavisli dokunmatik cam ekran ve iyileştirilmiş saklama özelliklerini barındıran yeni bir merkezi konsol tasarımına sahiptir.

SOFİSTİKE MALZEMELER

Lüks malzemeler arasında seçkin Herringbone Diamond perfore Windsor deri, Ebony perfore Ultrafabrics™, deri içermeyen bir alternatif veya dokunsal, modern bir Kvadrat™ yün harmanı yer alır.

TİTİZLİKLE İŞLENMİŞ DETAYLAR

Yeni Moonlight Chrome detaylar, merkez konsolda, havalandırma çerçevelerinde, direksiyon ve hava kanalı kaydırma düğmelerinde bulunan gösterişsiz ama sofistike kaplamalarla görsel kontrast sunar.

KUSURSUZ KAPLAMA

Daha güçlü bir görsel cazibeye yönelik olarak düzenlenen iç tasarım, farklı temalar ve kaplamalar sunar. Teknik ve modern veya dokunsal ve özgün natürel bir kaplamayı tercih ederek yüzeyler arasında bağlantı sağlayabilirsiniz.
KABİN İÇİ HAVA ARINDIRMA SİSTEMİ PLUS

KABİN İÇİ HAVA ARINDIRMA SİSTEMİ PLUS

Kendi sınıfında en gelişmiş iç mekan hava kalitesi teknolojileriyle5 , Range Rover Evoque’un Kabin Hava Arındırma Sistemi Plus sağlıklı yaşama destek olur,2 PM2.5 filtrasyonu ve CO2 yönetimi sayesinde CO seviyelerini izleyip kontrol ederek farkındalığı artırır.
KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN

KABİN İÇİ HAVA ARINDIRMA SİSTEMİ PLUS

Kendi sınıfında en gelişmiş iç mekan hava kalitesi teknolojileriyle5 , Range Rover Evoque’un Kabin Hava Arındırma Sistemi Plus sağlıklı yaşama destek olur,2 PM2.5 filtrasyonu ve CO2 yönetimi sayesinde CO seviyelerini izleyip kontrol ederek farkındalığı artırır.
KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN

ELEKTRİKLİ PERFORMANS

ELEKTRİKLİ HİBRİT

ELEKTRİKLİ HİBRİT

Range Rover Evoque plug-in elektrikli hybrid (PHEV) 80 kW elektrikli motor ve Ingenium benzinli motoru bir araya getiren hibrit teknoloji ile her iki dünyanın da en iyi yönlerini sunar. Yaklaşık 62km onaylı menzille, ortalama bir günlük yolculuğu yalnızca6 elektrikli modda tamamlayabilirsiniz**.

ELEKTRİKLİ HYBRID TEKNİK ÖZELLİKLERİ

ELEKTRİKLİ MENZİL (AZAMİ)

62 KM**

WLTP Gerçek kullanım koşullarında beklenen maksimum 48km menzil.

CO2 EMİSYONU (MIN)

31 G/KM**

EV Modunda sıfır egzoz emisyonu.

EV DIŞI ŞARJ SÜRESİ (MIN)

30 DAKİKA

Yaklaşık 30 dakikada 0'dan yüzde 80 seviyesine hızlı DC şarj.

EVDE ŞARJ (MIN)

2 SAAT 12 DAKİKA

7 kW AC ev tipi şarj cihazı kullanıldığında %100’e kadar.

TÜM ARAZİ KOŞULLARINA UYGUN

TÜM ARAZİ KOŞULLARINA UYGUN

ADAPTİF TEKNOLOJİLER

Akıllı Dört Tekerlekten Çekiş ve frenle Tork Yönlendirme her koşulda güven sağlarken Range Rover’ın geleneksel her türlü araziye uyum sağlayan kapasitesi All-Terrain Progress Control ve Terrain Response 2 gibi öncü teknolojilerle desteklenir.

İDEAL ÇEKİŞ

Aracınızın geriye doğru kaymasını engelleyen Yokuşta Kalkış Asistanı da ilave destek sağlar. Devrilme Denge Kontrolü ve Dinamik Denge Kontrolü ıslak çimen, kar ve buz gibi zeminin kaygan olduğu koşullarda kapasiteyi artırırken, Römork Denge Asistanı römork çekerken dengeli bir şekilde ilerlemenizi sağlar.

KEŞFETMEYE DEVAM EDİN

RANGE ROVER EVOQUE MODELLERİ

RANGE ROVER EVOQUE MODELLERİ

Tüm modelleri görüntüleyin.
GENEL BAKIŞ

GENEL BAKIŞ

Range Rover Evoque'u deneyimleyin.

**WLTP değerlerini görüntüleyin.


Gösterilen değerler, üreticinin AB düzenlemelerine uygun olarak tam dolu bataryayla yapılan resmi test sonuçlarına göre belirlenmiştir. Yalnızca karşılaştırma amaçlıdır. Gerçek rakamlar farklılık gösterebilir. CO2, yakıt ekonomisi, enerji tüketimi ve menzil değerleri sürüş stili, çevre şartları, yük, takılan jantlar, aksesuarlar, yol koşulları ve batarya durumu gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Menzil değerleri standart bir yol üzerinde seri üretim araçtan alınan verilere dayanmaktadır.

Şarj süreleri bataryanın yaşı, durumu, sıcaklığı ve mevcut şarjı dahil olmak üzere kullanılan tesis ve şarj süresi gibi birçok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterir.

1Pivi ve InControl özellikleri, opsiyonlar, üçüncü taraf hizmetleri ve bu hizmetlerin kullanılabilirliği pazara bağlıdır. Ülkenizdeki kullanılabilirlik durumunu ve koşulların tamamını öğrenmek için Land Rover Yetkili Satıcınıza danışın. Bazı özellikler, Yetkili Satıcınız tarafından tavsiye edilen giriş döneminin ardından ilave abonelik gerektiren uygun bir veri sözleşmesi ile uyumlu bir SIM kartı gerektirebilir. Mobil ağ bağlantısı her yerde garanti edilemez. Ekranlar ve sekanslar dahil olmak üzere InControl teknolojisi ile ilgili olarak gösterilen bilgi ve görüntüler yazılım güncellemelerine, sürüm kontrolüne ve tercih edilen seçeneklere bağlı olarak diğer sistemsel/görsel değişikliklere tabidir. Connected Navigation, Land Rover Yetkili Satıcınız tarafından tavsiye edilen giriş döneminin ardından abonelik hizmeti süresinin uzatılmasını gerektirir.

23D Çevre Görüş Kamerası. Görüntü canlı değildir. Güvenliğiniz için çevrenizi kontrol edin. Yerel düzenlemelere tabidir.

3Amazon, Alexa ve ilgili tüm markalar, Amazon.com, Inc. şirketinin veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır. Bazı Alexa fonksiyonları akıllı ev teknolojisine bağlıdır. Ek ürünler veya ayarlar gerekebilir. Uyumlu akıllı telefonlar. Bağlantı özelliği pazara ait üçüncü taraf ağ platformlarına ve aboneliğe tabidir.

4Yalnızca uyumlu akıllı telefonlar. Pazardaki mobil iletişim ağına, sinyale ve müşteri hesabına bağlıdır. Mobil veri veya Wi-Fi bağlantısı gerektirir. Software Over The Air kablosuz güncelleme özelliği sürücünün iznine ve şebeke bağlantısı ile pazarda sunulup sunulmadığına bağlıdır.

5Kendi sınıfında yakın rakipleriyle karşılaştırılarak ölçülen sonuçlar, 03/03/23 tarihi için geçerlidir.

6Ortalama günlük yolculuk mesafesi (48 km), Range Rover Evoque araçları için 2019 ve 2022 arasında 30 global pazardan elde edilen InControl verileri kullanılarak hesaplanmıştır. Bataryanın tam dolu olduğunu varsayar.