YENİ RANGE ROVER  SV BESPOKE SUNAR

YENİ RANGE ROVER
SV BESPOKE SUNAR

RANGE ROVER BY SV BESPOKE

SİZDEN İLHAM ALINARAK TASARLANDI

SV Bespoke ile yapılan işbirliğinin sonucu olarak Range Rover artık başlı başına bir başyapıt haline geldi.


Bireysel lüksün gerçek ifadesini şekillendirirken size özel SV Bespoke uzmanınıza bire bir danışarak ortaya çıkan benzeri görülmemiş kişiselleştirme seçeneklerini fark edeceksiniz.


Detaylı şekilde tasarlanarak üretilen bu özel araç sizin tarafınızdan çok daha özel hale getirilecek.

İFADENİZİN AMBLEMİ

İFADENİZİN AMBLEMİ

Range Rover'ınız dışarıdan bakıldığında gerçek anlamda benzersiz renk ve kaplamalarla ısmarlanabilir.


SV Bespoke Düzenlenmiş Renk Paletine ait çarpıcı tonlara göz atın veya özel Numuneyle Eşleştirme hizmetimiz aracılığıyla kendi imzanızı taşıyan rengi hayata geçirin. Arzu ettiğiniz rengi tavizsiz şekilde elde etmenizi sağlayacağız.


Maksimum etki için kontrast tavan, ayna kapakları ve jant eklentileri seçeneklerini içerir.


Olasılıklar dünyasının daha derinlerine daldığınızda dış tasarım vurguları ve ayrıcalıklı malzeme ve renklere sahip yazı seçenekleri de ilham vermeye devam ediyor.

DIŞ TASARIM FİLMİNİ İZLEYİN
RANGE ROVER BY SV BESPOKE
KISITLAMALARDAN ARINDIRILMIŞ BİR KABİN

KISITLAMALARDAN ARINDIRILMIŞ BİR KABİN

SV Bespoke Range Rover'ınızın içinde birebir kendi zevkinize göre oluşturulmuş konfor ve kalite sizi çevreler.


Özel renk ve perforasyona sahip Near-Aniline deri veya sürdürülebilir deri olmayan Ultrafabrics seçeneklerinden tercihinizi yapabilirsiniz. Alternatif olarak SV Bespoke uzmanı size ustalıkla bir araya getirilmiş önerilerden oluşan bir portföy için de rehberlik edebilir.


Kakma, metal işlemler veya gömme mozaikler içeren etkileyici ahşap ve diğer kaplama seçenekleri ayrıcalıklı bir iç tasarım oluşturmak üzere tercih edilebilir. Bu seviyede bir kişiselleştirme kontrast koltuk dikişleri ve halılara kadar uzanır.


Kendinizi ifade etme yolculuğunuzu daha ileriye taşımak için sizi koltuklarınızı özel grafikler ve mesajlar içeren nakışlar ve marşpiyelerle kişiselleştirmeye davet ediyoruz.

İç tasarım filmini izle
Hikayeniz ne şekilde olursa olsun, hünerli ustalarımız ve yaratıcı isimlerimiz aracılığıyla anlatın.Hikayeniz ne şekilde olursa olsun, hünerli ustalarımız ve yaratıcı isimlerimiz aracılığıyla anlatın.Hikayeniz ne şekilde olursa olsun, hünerli ustalarımız ve yaratıcı isimlerimiz aracılığıyla anlatın.
Hikayeniz ne şekilde olursa olsun, hünerli ustalarımız ve yaratıcı isimlerimiz aracılığıyla anlatın.

Size yakın bir yetkili satıcı bulun