Defender 75. Yıl Limited Edition

DEFENDER, 75. YIL LIMITED EDITION

Land Rover, Seri I modelinin 1948 yılında Amsterdam Otomobil Fuarı’nda tanıtılmasının 75. yıl dönümünü, Defender 75. Yıl Limited Edition modeliyle kutluyor.

Türkiye'de 110'luk seçeneği ile sunulacak Defender 75. Yıl Limited Edition, ikonik Grasmere Green gövde rengi, gövde rengi ile aynı renkteki jantları ve teknolojik özellikleriyle benzersiz tasarım sunuyor.


Defender 75. Yıl

Defender'ın dayanıklı ve çok yönlü iç tasarımı, Grasmere Green rengine sahip Çapraz Kirişlere ve Çapraz Kirişin uç kapaklarında lazerle işlenmiş özel detaylara sahiptir. Koltuklar Resist Ebony renginde sunulurken, merkez konsolda yer alan hokey sopası şekilli vites kolu Defender'da sunulan en sağlam malzeme olan Robustec ile kaplanmıştır.Defender 75. Yıl Limited Edition Koltuklar
Defender 75. Yıl Limited Edition Ön Panel
Defender 75. Yıl Limited Edition


Defender'ın tanıtımından bu yana dünya genelinde birçok kişi aracı çok beğendiğini belirterek güçlü bir talep oluşmasını sağladı. Yeni Limited Edition modeli, rengi ve detaylarıyla geçen 75 yılın ruhunu yakalıyor ve birçok yenilikçi teknolojileri bir araya getiriyor.STUART FRITH

LIFECYCLE BAŞ MÜHENDİSİ, DEFENDERLimited Edition modeli, kapsamlı standart donanımla birlikte üst düzey teknik özelliklere sahip HSE versiyonunu temel alıyor. Yenilikçi teknolojileri arasında 3D Çevre Görüş Kamerası, Yapılandırılabilir Terrain Response, Meridian Ses Sistemi, Matrix LED ön farlar, 11,4 inç Pivi Pro haber/eğlence sistemi, Head-Up Display ve Kablosuz Cihaz Şarjı yer alıyor.
Defender'ın 75. yılına özel olarak tasarlanan Lifestyle butik ürünleri, model ikonik rengi olan Grasmere Green temasındadır.
Defender 75. Yıl Limited Edition

Defender 75. Yıl Limited Edition

Defender 75. Yıl Limited Edition Baskılı T-Shirt


Tüm 75. Yıl Limited Edition aynı zamanda Elektrikli Açılır Cam Panoramik Tavan ile sunulurken, 14 yönlü ısıtmalı ve hafızalı sürücü ve ön yolcu koltuğu, ısıtmalı direksiyon ve Üç Bölgeli Klima Kumandası ile üst düzey konfor sağlanıyor. 


Sınırlı sayıda üretilen Defender 75. Yıl Limited Edition, Türkiye'de 2.0lt P300 Ingenium motor ile sunuluyor. 


Defender 75. Yıl Limited Edition

Limited Edition modelinin benzersizliği, aracın koleksiyona katmaya uygun bir Defender olmasını sağlarken, aynı zamanda araçla birlikte yeni Land Rover lifestyle ürünü de tanıtıldı.


Defender 75. Yıl Limited Edition

Defender, Top Gear 2020 Yılın Otomobili, MotorTrend 2021 Yılın SUV'si ve Autocar 2020 En İyi SUV ödüllerinin yanı sıra Euro NCAP Güvenlik Derecelendirmesinde 5 Yıldızı hak ederek global anlamda 50'den fazla ödül kazandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

KLASİK DEFENDER WORKS V8 TROPHY II

KLASİK DEFENDER WORKS V8 TROPHY II

Expedition tasarımından ilham alan, benzersiz kamuflaj temasına sahip Klasik Defender modeli sadece 25 adet üretilecek ve 90, 110 ve 110 Double Cab Pick-Up gövde seçenekleriyle sunulacak. Ayrıca araç sahipleri, özel macera yarışı Land Rover Trophy’nin bir sonraki bölümüne katılma fırsatı bulacak.
YENİ RANGE ROVER SPORT

YENİ RANGE ROVER SPORT

Yeni Range Rover Sport, 10 Mayıs tarihinde yapılan Dünya Lansmanında İzlanda'daki su barajında suya karşı destansı bir tırnamış gerçekleştirdi.
YENİ RANGE ROVER

BEŞİNCİ NESİL YENİ RANGE ROVER’IN DÜNYA LANSMANI

Yeni Range Rover’ın tanıtımı Londra’daki Royal Opera House’da gerçekleştirildi. Daha gelişmiş özelliklerin yanı sıra müşteriler için daha fazla seçenek ve kişiselleştirme imkanı sunan beşinci nesil araç, tasarımı ile modern lüks kavramını yeniden tanımlıyor.