RANGE ROVER

TEKNİK ÖZELLİKLER
RANGE ROVER
LONG WHEELBASE 7 KOLTUK
3.0 D350 AWD OTOMATİK
RANGE ROVER LWB 7 KOLTUK AUTOBIOGRAPHY

RANGE ROVER LWB 7 KOLTUK AUTOBIOGRAPHY

3.0 D350 AWD OTOMATİK

PERFORMANS
Maksimum hız (km/sa) 234
Hızlanma (saniye) 0-100 km/sa 6,3 ***
YAKIT TÜKETİMİ
GÜÇ AKTARIM ELEMANLARI
AĞIRLIK
RÖMORK ÇEKME
TAVAN TAŞIMA
BOYUTLAR
TAVAN MESAFESİ
DİZ MESAFESİ
YÜK ALANI KAPASİTESİ
YERDEN YÜKSEKLİK - STANDART
YERDEN YÜKSEKLİK - OFF ROAD
SUDAN GEÇME DERİNLİĞİ
DÖNÜŞ ÇAPI

KEŞFEDİN

OPSİYONEL DONANIMLAR VE AKSESUARLAR

OPSİYONEL DONANIMLAR VE AKSESUARLAR

Bir dizi seçenek ve aksesuar arasından seçim yapın.
RANGE ROVER SV

RANGE ROVER SV

Kaliteli. Lüks. Ayrıcalıklı.
RANGE ROVER MODELLERİ

RANGE ROVER MODELLERİ

Tüm modelleri görüntüleyin.

*WLTP değerlerini görüntüleyin. WLTP, binek araçlar için standart hale getirilmiş yakıt tüketimi ve CO2 rakamlarının hesaplanmasında kullanılan yeni resmi AB testidir. Yakıt, enerji tüketimi, menzil ve emisyonu ölçer. Gerçek kullanım koşullarına daha yakın rakamlar vermek üzere tasarlanmıştır. Araçları opsiyonel donanımla birlikte daha zorlu bir test prosedürü ve sürüş profiline göre test eder. Araçların opsiyonel donanımla, daha zorlu bir test prosedürü ve sürüş profiline göre test eder. Gösterilen TEL (Düşük Test Enerjisi) ve TEH (Yüksek Test Enerjisi) rakamları WLTP test ölçümleri dahilindeki aralıktır. TEL en düşük/en ekonomik rakamları ifade eder (en düşük seviye donanımla birlikte). TEH en yüksek/en az ekonomik olan rakamları ifade eder (en üst seviye donanımla birlikte). WLTP mevzuatına göre TEL ve TEH arasında 5g CO2 farkı bulunması gerekir, yalnızca TEH belirtilir.

Yarı iletkenler ve parça tedariki ile ilgili olarak global ölçekte yaşanan sıkıntı, şu anda araç üretimiyle ilgili teknik verileri, opsiyonların kullanılabilirlik durumunu ve üretim sürelerini etkilemektedir. Üretime bağlı olarak anlık değişiklikler meydana gelebileceği için internet sitesinde gösterilen görsellerde özellikler, opsiyonlar, donanım paketleri ve renk temaları tam olarak yansıtılamayabilir. Mevcut kısıtlamalar ve araç teslim süreleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen Borusan Otomotiv Yetkili Satıcınıza danışın.


***Dinamik Kalkış özelliği etkinleştirildiğinde.
75 kg ağırlığa sahip sürücü, tüm sıvılar ve %90 dolu depo dahil.
Tüm sıvılar ve %90 dolu depo dahil.
Range Rover SV LWB Brüt Araç Ağırlığı (GVW) ve Maksimum araç ve römork kombinasyonu (GTW) SV Signature Suite seçildiğinde 30kg azalır.
Kuru: VDA uyumlu katı bloklarla ölçülen hacim (200 mm x 50 mm x 100 mm).
Islak: Yük alanının sıvıyla dolu olarak simüle edilmesiyle ölçülen hacim.
**Römork çekme halkası çıkarılmış olarak.

Ağırlıklar, standart teknik özelliklere sahip araçlar için geçerlidir. Opsiyonel özellikler ağırlığı artırır.

Opsiyonel özellikler ve kullanılabilirlik durumu aracın teknik özelliklerine (model ve güç aktarım elemanları) göre değişiklik gösterebilir ya da montaj için başka özelliklerin de eklenmesi gerekebilir. Daha fazla bilgi için yetkili satıcınızla iletişime geçebilir ya da aracınızı online olarak tasarlayabilirsiniz.