YENİ RANGE ROVER

İNOVASYONDA ÖNCÜ
YENİ RANGE ROVER
Range Rover öncü yenilikçiliğe dayanan güçlü bir kan bağıyla hassasiyet ve kalitenin kurallarını belirlemeyi sürdürüyor.

İNOVASYONA YER AÇAN TASARIM

Modern tasarım vizyonumuz en son teknoloji mühendislik tekniklerinin sezgisel teknolojilerle bir araya getirilmesiyle elde edilir.

DESIGN ENABLING INNOVATION

Pürüzsüz lazer kaynaklı arayüzden oluşan tavan kaplaması tasarım felsefemizi destekleyen akıcı bir yüzey sunar. Gömme öğeler yekpare bir parçadan yontulmuş görünümüyle aerodinamik performansı artırır. Kapıların yuvarlatılmış kenarları gizli bel çizgisi sayesinde basit, belirgin bir biçimde camla birleşir. Range Rover’ın dijital LED farları sektörde öncü bir mikro işlemci ve 1,2 milyon mikro ayna içerir. Bunlar aynı anda 16 nesneye odaklanır ve yansımaları karartır. Çalışırken canlı kırmızı LED'ler ve kullanılmadığında ayırt edilebilir parlak siyah bir grafik şeklinde görünen dünyanın ilk yanana kadar gizli kalan stop lambaları.

SAKİN BİR SIĞINAK

Aktif Gürültü Engelleme ve gelişmiş, karma metal mimari bir yol taşıtında bulunan en sessiz kabinlerden birini oluşturur.

Yeni nesil Aktif Gürültü Engelleme Özelliği istenmeyen gürültüleri, titreşimleri ve dikkat dağıtan sesleri ortadan kaldırır

Yeni nesil Aktif Gürültü Engelleme Özelliği istenmeyen gürültüleri, titreşimleri ve dikkat dağıtan sesleri ortadan kaldırır. Sürücü ve yolcu üzerindeki bilişsel yükü azaltır ve herkesin gideceği yere tazelenmiş olarak ulaşmasını sağlar. Dünyada ilk gürültüyü engelleyen başlık hoparlörleri, üst düzey kabin kalitesi için kişisel sessiz alanlar oluşturur. Dört hızlandırıcı ve Range Rover'ınızın dışında yer alan mikrofonlar jant titreşimlerini, lastik gürültüsünü ve motor seslerini izler, otomobilin 35 ana hoparlörü aracılığıyla bir engelleme sinyali üretir. Mühendislik geliştirmeleri Aktif Gürültü Engelleme kullanılmadan önce gürültü aktarımı açısından yüzde 24 iyileştirme sağlar.

MLA-FLEX

Karma Metal Modüler Doğrusal Mimari (MLA-Flex) yeni konfor ve kalite seviyesi için kusursuz bir temel oluşturur.

MLA-FLEX
MLA-FLEX

Range Rover’ın yeni yapısal tasarımı ağırlık, güç ve sertliği dengeler. Yeni MLA-Flex gövde yüzde 50 daha serttir ve mühendislik geliştirmeleri gürültü aktarımı açısından yüzde 24 gelişme sağlar. Son teknoloji mühendislik tekniklerini 260.000 sanal test ve 1,2 milyon km prototip testiyle bir araya getiren Range Rover güçlü, gelişmiş bir araçtır ve ölçüt kabul edilen kalite sunar.

KEŞFEDİN

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Range Rover örnek oluşturur.
MODELLER

MODELLER

Tüm modelleri görüntüleyin.
TEKNİK ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

Bilgileri ve değerleri görüntüleyin.

Standart, opsiyonel özellikler ve bunların bulunabilirliği araçların teknik özelliklerine (model ve güç aktarım elemanlarına) ve pazara göre değişiklik gösterebilir ya da başka özelliklerin de bulunması gerekebilir. Görselleri baz alarak sipariş talebi oluşturulmaması, daha fazla bilgi için yetkili satıcı ile iletişime geçilmesi önerilir.