YENİ RANGE ROVER SPORT

TEKNİK ÖZELLİKLER
YENİ RANGE ROVER SPORT
RANGE ROVER SPORT
3.0 D300 AWD OTOMATİK MHEV
RANGE ROVER SPORT SE

RANGE ROVER SPORT SE

3.0 D300 AWD OTOMATİK MHEV

PERFORMANS
Maksimum hız (km/sa) 218
Hızlanma (saniye) 0-100 km/sa 6,6
YAKIT TÜKETİMİ
GÜÇ AKTARIM ELEMANLARI
AĞIRLIK
RÖMORK ÇEKME
TAVAN TAŞIMA
BOYUTLAR
TAVAN MESAFESİ
DİZ MESAFESİ
YÜK ALANI KAPASİTESİ
YERDEN YÜKSEKLİK - STANDART
YERDEN YÜKSEKLİK - OFF ROAD
SUDAN GEÇME DERİNLİĞİ
DÖNÜŞ ÇAPI

KEŞFETMEYE DEVAM EDİN

KİŞİSELLEŞTİRME

KİŞİSELLEŞTİRME

Bir dizi seçenek ve aksesuar arasından seçim yapın.
RANGE ROVER SPORT SV EDITION ONE

RANGE ROVER SPORT SV EDITION ONE

Heyecan verici, dinamik ve iddialı.
RANGE ROVER SPORT MODELLERİ

RANGE ROVER SPORT MODELLERİ

Tüm modelleri görüntüleyin.

*WLTP değerlerini görüntüleyin.


WLTP, binek araçlar için standart hale getirilmiş yakıt tüketimi ve CO2 rakamlarının hesaplanmasında kullanılan yeni resmi AB testidir. Yakıt, enerji tüketimi, menzil ve emisyonu ölçer. Gerçek kullanım koşullarına daha yakın rakamlar vermek üzere tasarlanmıştır. Araçları opsiyonel donanımla birlikte daha zorlu bir test prosedürü ve sürüş profiline göre test eder.

Araçların opsiyonel donanımla, daha zorlu bir test prosedürü ve sürüş profiline göre test eder. Gösterilen TEL (Düşük Test Enerjisi) ve TEH (Yüksek Test Enerjisi) rakamları WLTP test ölçümleri dahilindeki aralıktır. TEL en düşük/en ekonomik rakamları ifade eder (en düşük seviye donanımla birlikte). TEH en yüksek/en az ekonomik olan rakamları ifade eder (en üst seviye donanımla birlikte). WLTP mevzuatına göre TEL ve TEH arasında 5g CO2 farkı bulunması gerekir, yalnızca TEH belirtilir.

Yarı iletkenler ve parça tedariki ile ilgili olarak global ölçekte yaşanan sıkıntı, şu anda araç üretimiyle ilgili teknik verileri, opsiyonların kullanılabilirlik durumunu ve üretim sürelerini etkilemektedir. Üretime bağlı olarak anlık değişiklikler meydana gelebileceği için internet sitesinde gösterilen görsellerde özellikler, opsiyonlar, donanım paketleri ve renk temaları tam olarak yansıtılamayabilir. Mevcut kısıtlamalar ve araç teslim süreleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen Borusan Otomotiv Yetkili Satıcınıza danışın.

*Kuru: VDA uyumlu katı bloklarla ölçülen hacim (200 mm x 50 mm x 100 mm).

**Islak: Sıvıyla doldurulmuş yük alanının simüle edilmesiyle ölçülen hacim.

Gösterilen rakamlar AB mevzuatına uygun resmi üretici WLTP testlerinden hesaplanan NEDC2 rakamlarıdır. Yalnızca karşılaştırma amaçlıdır. Gerçek rakamlar farklılık gösterebilir. CO₂ ve yakıt ekonomisi rakamları takılan janta ve opsiyonel ek özelliklere göre değişiklik gösterebilir. NEDC2 değerleri, önceki NEDC testinin vereceği değerlere denk gelen WLTP değerleri üzerinden Hükümet tarafından belirlenmiş bir formül kullanılarak hesaplanmıştır. Doğru vergi hesaplaması bunun ardından uygulanabilir.

‡‡WLTP, binek araçlar için standart hale getirilmiş yakıt tüketimi ve CO2 rakamlarının hesaplanmasında kullanılan yeni resmi AB testidir. Yakıt, enerji tüketimi, menzil ve emisyonu ölçer. Gerçek kullanım koşullarına daha yakın rakamlar vermek üzere tasarlanmıştır. Araçları opsiyonel donanımla birlikte daha zorlu bir test prosedürü ve sürüş profiline göre test eder. Belirtilen değerler, en ekonomik/en düşük seviye donanım seçeneklerini ifade eder.

Ağırlıklar, standart teknik özelliklere sahip araçlar için geçerlidir. Opsiyonel özellikler ağırlığı artırır.