Land Rover Sadakat Programı

Land Rover Sadakat Programı İLE BİRLİKTEYİZ


Borusan Otomotiv Yetkili Servislerimizde, üstün ve titiz satış sonrası hizmetlerimizi ve güvene dayalı işbirliğimizi Land Rover Sadakat Programı ile pekiştiriyoruz. Land Rover Sadakat Programı başvurusu yaparak aracınızı servis devamlılık programımıza üye yapabilirsiniz. Land Rover Sadakat Programı, 2 yaşını doldurmuş* araçlarınıza servis hizmetleri sonrası ödemelerinde; araç yaşına göre değişen oranlarda anında servis devamlılık indirimi sağlıyor. Land Rover Sadakat Programı ile ilgili tüm detaylar için Yetkili Servislerimizle iletişime geçebilirsiniz.

*Land Rover Sadakat Programı avantajlarından yararlanabilmeniz için aracınızın tescil tarihinden Land Rover Sadakat Programı başvuru tarihinize kadar geçen sürenin 2 yılı geçmesi gereklidir. Aracın Yaşı = (Land Rover Sadakat Programı başvuru tarihi - aracınızın tescil tarihi ) / 360.


EN AVANTAJLI SERVİS HİZMETLERİ Land Rover Sadakat Programı'NDA


Land Rover Sadakat Programı ile Borusan Otomotiv Yetkili Servis listesinde yer alan servislerimizden alacağınız servis hizmetlerinde, faturanız üzerinde belirli oranlarda anında peşin indirim sağlar. Bir sonraki ziyaretinizi beklemeden, kazanılan indirim tutarı ödeme anında faturadan düşülür ve siz aracınızın model yılına göre değişen oranlarda daha düşük ödeme yaparsınız. Kazanılan indirim oranları aracınızın model yılına göre değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki tabloda indirim oranlarını görebilirsiniz.

*Parça indirim oranları, model yılına göre artmaktadır. 1 yıl içerisinde aracınızın en az bir servis işlemi faturalandırılırsa, bir sonraki 12 aylık dönemde bir üst indirim dilimindeki avantajlardan yararlanabilirsiniz.
**İndirim oranları asgaridir. Bu indirim oranından az olmamak kaydıyla, nihai indirim oranını ve fiyatı belirleme serbestisi Borusan Otomotiv Land Rover Yetkili Servisleri'ne aittir.


Land Rover Sadakat Programı SAHİBİ OLMANIN AVANTAJI


Land Rover Sadakat Programı, 2 yaşını geçmiş araçlar için alınabilir.


Aracın yaşı = ( Land Rover Sadakat Programı başvuru tarihi - aracınızın tescil tarihi ) / 360.


Aracınızı kullanılmış olarak aldıysanız Land Rover Sadakat Programı için yaş sınırı söz konusu değildir.


Land Rover Sadakat Programı, Borusan Otomotiv çıkışlı ya da değil, tüm Land Rover araçlar için alınabilir.


Land Rover Sadakat Programı, ayrıca Borusan Otomotiv'in ve Borusan Otomotiv Yetkili Servisleri'nin sizlere sunacakları yeni hizmetlerinden öncelikli olarak haberdar olmanızı sağlar.


Land Rover Sadakat Programı İÇİN HEMEN BAŞVURUN


Ruhsat bilgilerinizle 0850 252 30 30 nolu telefondan İletişim Merkezi'mizle irtibat kurabilirsiniz. Başvurunuzun değerlendirilmeye alınması sonrası en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.


Araç satın alırken eski sahibinden devir: Land Rover Sadakat Programı olan kullanılmış bir araç satın aldığınızda, eski sahibinden Land Rover Sadakat Programı'nı teslim almayı unutmayınız, çünkü bilgilerinizi yenilemek kaydı ile Land Rover Sadakat Programı'nın tüm avantajlarından siz de yararlanabilirsiniz. Bunun için 0850 252 30 30 nolu telefondan İletişim Merkezi'ni arayıp, Land Rover Sadakat Programı kayıtlarını yeniletmeniz yeterli olacaktır.Land Rover Sadakat Programı


Land Rover Sadakat Programı KEYFİNİ TAM YAŞAMANIZ İÇİN ÖNEMLİ BİLGİLER


Land Rover Sadakat Programı düzenlendiği tarihten itibaren 1 yıl boyunca geçerlidir. Başvuru tarihinizden itibaren 1 yıl içerisinde en az bir servis işleminizin faturalandırılması halinde, Land Rover Sadakat Programı avantajlarından 1 yıl daha yararlanmaya devam edebilirsiniz. Yıl içinde kullanım olmadığı takdirde Land Rover Sadakat Programı yenilenmeyecektir.


Aracınızın Yaşı: Land Rover Sadakat Programı üyeliğini başlatmak için aracınızın tescil tarihinden Land Rover Sadakat Programı başvuru tarihinize kadar geçen sürenin en az 2 yıl olması gereklidir yani aracınızın yaşının 2 yılı aşmış olması gerekir.


Aracınızın Yaşı = ( Land Rover Sadakat Programı başvuru tarihi - Aracınızın tescil tarihi ) / 360.


Kullanılmış Araçlar: Aracınızı kullanılmış olarak aldıysanız Land Rover Sadakat Programı için yaş sınırı söz konusu değildir ancak satın aldıktan sonra 15 ay içerisinde ruhsat fotokopinizle yetkili servislerimize başvuruda bulunmanız gerekmektedir.


Kullanım Süresi: Land Rover Sadakat Programı bir kez alındıktan sonra devamlılık kriteri sağlandığı sürece her yıl yenilenir. Devamlılık kriteri, aracınızın yılda en az bir servis işleminin Borusan Otomotiv Yetkili Servislerinde faturalandırılması ile sağlanır. 1 yıllık zaman diliminde kullanım olmadığı takdirde Land Rover Sadakat Programı yenilenmeyecektir.


Kapsam Dışı Hizmetler: Sigorta kapsamına giren onarımlar, yağ, yakıt ve diğer sarf malzemeleri, lastik gibi yerel temin edilen malzemeler, çekici ve fason işçilik bedelleri ve yetkili servislerimizin parça satış bankosundan satın alınan perakende parçalar kapsam dışıdır.


HER YERDE BİR DOSTUNUZ VAR


Land Rover Sadakat Programı kapsamında servis işlemlerinizde anında nakit indirim sağlayan Borusan Otomotiv Yetkili Servisleri'ni bulun.

Land Rover Sadakat Programı DESTEK HATTI


İlave sorularınız ve önerileriniz için 0850 252 30 30 nolu telefondan İletişim Merkezi'mizi arayabilirsiniz.


(İletişim Merkezimiz, hafta içi 08:00-20:00, hafta sonu ise 10.00-18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.)