KRALİÇENİN DEFENDER ARACI GÖREV BAŞINDA

KRALİÇENİN DEFENDER ARACI GÖREV BAŞINDA

İNGİLİZ RED CROSS İLE HER YERE ULAŞIYOR

Red Cross ekipleri Kuzey Galler’de Defender ile aktif şekilde hizmet vererek Snowdonia dağları, Lleyn Yarımadası ve Anglesey Adası gibi ulaşılması zor topluluklardaki insanlara destek sağlanmasına yardımcı oluyor.  


Dönüştürülen Defender 130, Kraliçe II. Elizabeth’in Platin Jübilesi şerefine JLR tarafından İngiliz Red Cross'a bağışlandı.

Kraliçenin 70 yıldır desteklediği İngiliz Red Cross ile çalışan Defender 130, JLR’nin modern lüks ilkeleri kapsamında gelişmiş iletişim özellikleriyle donatılacak şekilde uyarlandı.

Kraliçenin 70 yıldır desteklediği İngiliz Red Cross ile çalışan Defender 130, JLR’nin modern lüks ilkeleri kapsamında gelişmiş iletişim özellikleriyle donatılacak şekilde uyarlandı. 


Gelişmiş 4G bağlantılı anteni, her yerde güvenilir ve güçlü sinyal sağlıyor. Bu özelliği dağlık arazisi ve uzak konumlarıyla Galler kıyı şeridi boyunca büyük önem taşıyor.

Araçta yerleşik bir telefon, VHF iletişim telsizi ve GPS izleme özelliği ile yükseltilmiş telematik özellikler bulunuyor
Tavana yerleştirilen güneş enerjisi sistemi, motor kapalıyken aksesuarları çalıştırmak için yedek aküyü şarj ediyor.

Araçta yerleşik bir telefon, VHF iletişim telsizi ve GPS izleme özelliği ile yükseltilmiş telematik özellikler bulunuyor. Tavana yerleştirilen güneş enerjisi sistemi, motor kapalıyken aksesuarları çalıştırmak için yedek aküyü şarj ediyor.  


Araca takılan bir çekmece sistemi, ekiplerin battaniyeler, yiyecekler ve ilk yardım malzemelerini taşımasını sağlıyor. Ekip, araçtaki yerleşik su ısıtıcı sayesinde çay da yapabiliyor.

KEŞFETMEYE DEVAM EDİN

DEFENDER 130

DEFENDER 130

Herkes için özgürlük. Ortak keşifler için sekiz koltuk.
YARDIMSEVERLER GÖREV BAŞINDA

YARDIMSEVERLER GÖREV BAŞINDA

Kriz yılında sahada.