Defender Octa

YENİ DEFENDER OCTA

EŞSİZ BİR PERFORMANS
Gücün sembolü Defender Octa ile yeniden tanımlanıyor.

SINIFININ ÖNCÜSÜ 

Defender OCTA Ön Far
Defender Octa, 635 BG V8 hafif hibrit motoru ve 6D Dynamics havalı süspansiyonuyla her türlü yüzeyde ve koşulda üstün performans sunan, bugüne kadar üretilen en hızlı ve güçlü Defender.

DEFENDER MODELLERİ

İmkansızı deneyimleyin. Defender modellerini ve teknik özelliklerini keşfedin.
Lansman Sırasında Sunulan Modeller Defender 90 110 130

Pivi ve InControl özellikleri, opsiyonlar, üçüncü taraf hizmetleri ve bu hizmetlerin kullanılabilirliği pazara bağlıdır. Ülkenizdeki kullanılabilirlik durumunu ve koşulların tamamını öğrenmek için Land Rover Yetkili Satıcınıza danışın. Mobil ağ bağlantısı her yerde garanti edilemez.  


Ekranlar ve sekanslar dahil olmak üzere InControl teknolojisi ile ilgili olarak gösterilen bilgi ve görüntüler yazılım güncellemelerine, sürüm kontrolüne ve tercih edilen seçeneklere bağlı olarak diğer sistemsel/görsel değişikliklere tabidir.  


Araç içinde kullanılan tüm özellikler sürücüler tarafından yalnızca kendileri için güvenli olduğunda kullanılmalıdır. Aracın tüm kontrolü her zaman sürücüde olmalıdır.  


Off-road görüntüleri özel alanda tüm izinler alınarak çekilmiştir.  


Zorlu off-road sürüşü, eksiksiz bir eğitim ve deneyim gerektirir. Yaralanma ve hasar riski. Asla kapasitenizin ötesinde bir sürüş gerçekleştirmeyin.  


Donmuş bir araziye girmeden önce her zaman rotayı, zemini ve tabanı kontrol edin.  


Güncellemeler veri bağlantısı gerektirir.