RANGE ROVER VELAR 2018 WORLD CAR AWARDS'TA FİNALDE

Range Rover Velar, 2018 WORLD CAR AWARDS'TA iki ödülde finalistler arasına girdi. Land Rover’ın lüks SUV’u Dünya genelinde “Yılın Otomobili” ve “Yılın Otomobil Tasarımı” ödüllerinde ilk üç finalistten biri oldu.

RANGE ROVER VELAR 2018

Haberler Cenevre Otomobil Fuarı’nda duyuruldu ve kazananlar 28 Mart tarihinde New York Otomobil Fuarı’nda açıklanacak. Ödüller, Dünya Otomobil Ödüllerinin 75 kişilik jürisinin oylarıyla belirleniyor.
Bu ödülller, Jaguar Land Rover’ın bu alanda ilk başarısı değil. Geçtiğimiz yıl Jaguar F-PACE Dünya genelinde “Yılın Otomobili” ve “Yılın Otomobil Tasarımı” ödüllerini almıştı.

RANGE ROVER VELAR 2018

“Tasarımın insanların yaşamlarını zenginleştirmesi açısından bir gücü olduğuna inanıyorum ve en dikkat çekici tasarımlar da duyguları harekete geçirenler oluyor. Modern ve şık siluetinden, sadeleştirilmiş iç tasarımının huzur verici görünümüne kadar Range Rover Velar tüm dünyada müşterilerin kalplerinde yer edindi."


GERRY MCGOVERN
BAŞ TASARIM DİREKTÖRÜ, LAND ROVERDünya Otomobil Ödülleri jürisi, 24 ülkeden itibarlı motor dünyası gazetecilerinden oluşuyor.
Range Rover Velar’ın dikkat çekici tasarımı ideal şekilde optimize edilmiş oranları ve çarpıcı bir silueti içeriyor. Lüks SUV’un süper ince Matrix Laser-LED farları, hizalanmış kapı kolları ve şık Touch Pro haber/eğlence sistemi Range Rover’ın sade tasarım felsefesine özgü tüm öğeleri barındırıyor.

RANGE ROVER VELAR 2018