EN YENİ LAND ROVER HABERLERİ

70 YIL ÖNCE BAŞLAYAN NEFES KESEN MACERA.
KASIM 2019

Dünyadaki sayılı ikonik araçlardan biri olan Land Rover Defender’ın kökleri, 70 yıl öncesine dayanıyor.
HABERİN DEVAMINI OKUYUN
YENİ DEFENDER, JAMES BOND FİLMİ “NO TIME TO DIE” İÇİN EN ZORLU TESTLERLE KARŞI KARŞIYA GELİYOR
KASIM 2019

Land Rover, EON Productions’la devam eden ortaklığını duyurmak üzere hazırlanan tanıtım videosunda 25. resmi James Bond filmi “No Time To Die” setinde hayranlarını Yeni Defender’ın direksiyonunun başına geçiriyor.
HABERİN DEVAMINI OKUYUN
LAND ROVER, YENİ DEFENDER’IN DÜNYA PRÖMİYERİNDE MUSTO VE LEGO ORTAKLIĞINI DUYURDU
EYLÜL 2019

Yeni LEGO Technic ile Land Rover Defender kendini yapabileceksiniz. Land Rover’la birlikte geliştirilen ve Frankfurt Otomobil Fuarı’nda Yeni Defender ile birlikte lansmanı yapılan 2.573 parçalı model, LEGO’nun sınırsız yaratıcılığını Yeni Defender’ın ünlü silueti ve rakipsiz kapasitesiyle bir araya getiriyor.
HABERİN DEVAMINI OKUYUN
YENİ LAND ROVER DEFENDER DÜNYA TANITIMINI FRANKFURT'TA GERÇEKLEŞTİRDİ.
EYLÜL 2019

Land Rover’ın efsanevi modeli Land Rover Defender, yeni jenerasyonu ile Frankfurt Otomobil Fuarı’nda dünya tanıtımını gerçekleştirdi.
HABERİN DEVAMINI OKUYUN
DISCOVERY’DEN MOBILE MALARIA ARAŞTIRMALARINA DESTEK
AĞUSTOS 2019

2018 Land Rover Bursu kazananları, Sahra Altı Afrika’da bulunan dört ülkede, özel olarak bir Land Rover Discovery ile yolculuk ederek ‘Mobile Malaria’ projesini tamamladı.
HABERİN DEVAMINI OKUYUN
RANGE ROVER, VIRGIN GALACTIC İLE İŞ BİRLİĞİNİ KUTLAMAK ÜZERE ÜRETTİĞİ ASTRONAUT EDITION MODELİYLE YENI ZIRVELERI HEDEFLIYOR
MAYIS 2019

Land Rover Special Vehicles Operations Ekibi, Virgin Galactic ile uzaya çıkmak için kayıt yaptıran Geleceğin Astronotlarına özel tasarladığı Range Rover special edition modelini tanıttı.
HABERİN DEVAMINI OKUYUN