RANGE ROVER

GERÇEK BİR RANGE ROVER

TASARIMI KEŞFEDIN
YUKARI
ONLINE REZERVE EDİN
Hayalinizdeki Land Rover'ı Online Satış sayfasında inceleyin.
ARAÇLARIMIZI KARŞILAŞTIRIN
Üç Land Rover aracı seçin ve yan yana karşılaştırın
E-BROŞÜRLER
Land Rover araçları hakkında daha fazla bilgi
YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Land Rover Yetkili Satıcısı arayın
TASARIM
LED FARLAR
LED FARLAR

Range Rover etkileyici, modern bir his için standart olarak çarpıcı çepeçevre dış LED aydınlatmaya sahiptir.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
DAHA FAZLA KONFOR
DAHA FAZLA KONFOR

En üst düzeyde lükse sahip, Arka Yönetici Sınıfı Koltuklar örnek oluşturacak seviyede konfor sunar ve daha geniş, daha derin minderleri içerir. Elektrikli olarak açılan merkezi konsol dört koltuktan oluşan lüks bir ortam oluşturmak üzere dıştaki yolcu koltuklarıyla sorunsuz şekilde entegre olur.

YETKİLİ SATICI BULUN
GALERİYE GÖZ ATIN
yt:EotE-ljturU
ORTAM AYDINLATMASI
ORTAM AYDINLATMASI

Yapılandırılabilir Ortam Aydınlatması ve Gelişmiş Çalışma Aydınlatması iç tasarım ortamını tamamlar ve kullanım alanını zenginleştirir. Aydınlatma 10 adet renk seçeneğiyle tasarım özelliklerini öne çıkarmak ve gerçek anlamda etkileyici ve rahatlatan bir ortam oluşturmak üzere bir araya getirilmiştir.

E-BROŞÜRLER
MODELLER VE ÖZEL ARAÇLAR
WESTMINSTER
RANGE ROVER</br> WESTMINSTER

Konfigüre Edilebilir Ambiyans Aydınlatması ve Meridian Surround Ses Sistemi ile donatılan Range Rover Westminster şık ve kapsamlı iç tasarıma sahiptir. Aracın dinamik görünümünü Narvik Black vurgular içeren Westminster Black ve Gloss Black jantlarla zenginleştirin.

BU MODELİ KEŞFEDİN
GALERİYE GÖZ ATIN
SVAUTOBIOGRAPHY DYNAMIC
RANGE ROVER SVAUTOBIOGRAPHY</br> DYNAMIC STEALTH

SVAutobiography Dynamic’e güçlü bir duruş kazandıran Grand Black ahşap kaplamaya ve 22 inç stil 5087, 5 kollu, Gloss Black kaplama jantlara sahip SVAutobiography Dynamic Stealth, Özel Araç Operasyonlarının yarattığı en benzersiz Land Rover modelleri arasında yer alır.

BU MODELİ KEŞFEDİN
GALERİYE GÖZ ATIN
TEKNOLOJİ
MATRIX LED FARLAR
MATRIX LED FARLAR

İmza niteliğinde Gündüz Farlarını içeren Matrix LED farlar, standart LED farlara kıyasla beş kat daha fazla ışık veren lazer teknolojisi sayesinde çok sayıda far seçeneği sunar. Sistem yarım kilometrenin üzerinde bir mesafede net görüş sunar.

TEKNOLOJİLERİ KEŞFEDİN
yt:bBRSgsmrB8I
ADAPTİF HIZ SABİTLEYİCİ
ADAPTİF HIZ SABİTLEYİCİ

Yoğun trafikte ve otoyolda araç sürmek hiç bu kadar konforlu olmamıştı. Direksiyon Asistanı özellikli Adaptif Hız Sabitleyici1 öndeki araçla aranızdaki belirli mesafeyi korurken, aracınızı şeridinde tutmak için direksiyon, gaz ve frene hafifçe destek olarak orta seviyede müdahalede bulunur.

TEKNOLOJİLERİ KEŞFEDİN
HEAD-UP DISPLAY
HEAD-UP DISPLAY

Head-up Display2hız, vites konumu ve navigasyon talimatları gibi önemli araç bilgilerini ön cama yansıtır. Gerekli bilgileri kolaylıkla görebilmenizi sağlayan tam renkli, yüksek çözünürlüklü grafikler içerir.

TEKNOLOJİLERİ KEŞFEDİN
TEKNOLOJİLERİ KEŞFEDİN
HABER/EĞLENCE
Haber/eğlence sistemimiz Touch Pro Duo diğer hiçbir sisteme benzemez bir görünüme sahiptir ve farklı bir performans sunar. Geniş çapta bilgi ve eğlence seçenekleri sunan Touch Pro Duo, yolculuğunuzun keyfini en iyi şekilde çıkarabilmenizi sağlayan en sezgisel ve gelişmiş entegre teknolojileri içerir.
İNOVASYON
Range Rover’ın kaliteli ve yakıt açısından verimli motorları güçlü bir performans sunar.
GELİŞMİŞ PERFORMANS
Dynamic moda sahip Terrain Response 2 sistemi dahil olmak üzere titizlikle üretilmiş bir dizi teknoloji her türlü yol ve koşulda güçlü bir performans sunar.
OFF-ROAD KAPASİTESİ
Lüks ve gelişmiş özellikleri dünyaca bilinen her türlü koşula uyum sağlayan bir kapasiteyle bir araya getiren ilk araç olan Range Rover öncü olmaya devam ediyor. Range Rover’ın örnek oluşturan off-road kabiliyeti Dört Çeker (AWD) sistemleri ve etkileyici, her türlü zemin koşuluna uygun teknolojilerden yararlanır.
SÜRÜCÜ DESTEKLERİ
Range Rover’da şehir trafiğiyle mücadele etmekten siz ve yolcularınız için ek güvenlik sağlamaya kadar çok sayıda standart ve opsiyonel SUV teknolojileri mevcuttur. Her bir özellik aracınızdan alacağınız keyfi artırmak üzere tasarlandı ve üretildi.
KONFOR VE RAHATLIK
Range Rover’ın iç tasarımında beş koltuğun çok yönlülüğünü ve dört koltuğun konforunu sunan ön ve arka koltuklar yer alır. Opsiyonel Dört Bölgeli Klima Kontrolü ve PM2.5 filtreye sahip Kabin Hava İyonizasyonu sayesinde yolcular kendilerini daha iyi hisseder. Meridian Sound System™ ve Yapılandırılabilir Ambiyans Aydınlatması rahatlatan atmosfere katkıda bulunur.
ÇOK YÖNLÜLÜK
ACTIVITY KEY
ACTIVITY KEY

En sevdiğiniz dış mekan etkinliklerinin keyfini çıkarırken anahtarınızı güvenle aracınızın içinde bırakın. Opsiyonel Land Rover Activity Key sağlam, su geçirmez bir bilezik içerir ve aracınızın anahtarını yanınızda taşımanın uygun olmayacağı etkinliklere katılabilmenizi sağlar.

YETKİLİ SATICI BULUN
yt:o28JHF3EIk0
OTOMATİK ERİŞİM YÜKSEKLİĞİ
OTOMATİK ERİŞİM YÜKSEKLİĞİ

Araca kolay ve zarif bir biçimde binmeyi-inmeyi sağlayan Otomatik Erişim Yüksekliği özelliği etkinleştirildiğinde elektronik havalı süspansiyon aracılığıyla daha fazla konfora yönelik olarak aracı 50 mm alçaltır.

BENİ BİLGİLENDİR
AKILLI SAKLAMA
AKILLI SAKLAMA

Range Rover kabin içerisindeki karmaşayı önlemek ve kişisel eşyalarınıza kolay erişim sağlamak üzere merkez konsoldaki derin saklama alanından opsiyonel soğutucu bölmesinin sunduğu soğuk içeceklere kadar rahat bir saklama alanı sağlar.

Görsel opsiyonel donanım içermektedir.

E-BROŞÜRLER
KONFOR VE RAHATLIK
SEATING

60:40 oranında katlanabilen arka koltuklarla, 20 yönlü ısıtmalı ön koltuklardan arka Yönetici Sınıfı koltuklarla tamamlanan 24 yönlü ısıtmalı ve soğutmalı, masaj özellikli koltuklara kadar birçok koltuk seçeneği mevcuttur. Tüm koltuk seçeneklerinde hafıza özelliği mevcuttur.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
OTOMATİK GÜNEŞ KORUYUCU
OTOMATİK GÜNEŞ KORUYUCU

Kabinin aşırı ısınmasını engellemek ve klima üzerindeki yükü azaltmak amacıyla yolcular araçtan indiğinde ve kapılar kilitlendiğinde güneşlikler otomatik olarak kapanır.

TEKNOLOJİLERİ KEŞFEDİN
SICAK TAŞ MASAJI ÖZELLİKLİ KOLTUKLAR
SICAK TAŞ MASAJI ÖZELLİKLİ KOLTUKLAR

Olağanüstü bir Sıcak Taş masajının keyfini koltuğunuzun konforunda çıkarın. Merdane ve darbe modları dahil olmak üzere 25 rahatlatıcı masaj programına sahiptir.

E-BROŞÜRLER
KABİN HAVA İYONİZASYONU
KABİN HAVA İYONİZASYONU

Aracınızdaki PURIFY düğmesi etkinleştirildiğinde PM2.5 filtreye sahip Kabin Hava İyonizasyonu, PM2.5 gibi küçük partikülleri ve dışarıda bulunan toz ve polen gibi havada uçan alerjenleri çekip yakalayarak yolcuların kirletici maddelere maruziyetini azaltır.

E-BROŞÜRLER
yt:M-qqtkmQPIg
KAPASİTE
TERRAIN RESPONSE 2
TERRAIN RESPONSE 2

Zeminin gereklilikleriyle uyum sağlayın.Terrain Response 2, aracınızın motorunun, debriyajının, diferansiyellerinin ve şasi sisteminin tepkilerini sürüş koşullarına uyarlar. Yedi mod arasından seçiminizi yapabilirsiniz: Dynamic, Eco, Comfort, Grass/Gravel/Snow (Çimen/Çakıl/Kar); Mud and Ruts (Çamur ve Balçık); Sand (Kum) ve Rock Crawl (Kaya Tırmanışı).

BENİ BİLGİLENDİRİN
yt:-sz3IQ8oRC8
ELEKTRONİK HAVALI SÜSPANSİYON
ELEKTRONİK HAVALI SÜSPANSİYON

Elektronik havalı süspansiyon aracınızın yüksekliğini hızlı bir şekilde değiştirerek, sağlam, güvenli bir sürüş için düz olmayan yüzeylerde dört tekerleğin de zemine temas etmesini sağlar. Hacimli eşyaların daha kolay yüklenmesi ve boşaltılması için aracın yüksekliğini değiştirmek üzere bu özelliği kullanabilirsiniz.

YETKİLİ SATICI BULUN
ALL TERRAIN PROGRESS CONTROL
ALL TERRAIN PROGRESS CONTROL

All Terrain Progress Control (ATPC) çamur, ıslak çimen, buz, kar ve toprak yollar gibi zorlu koşullar altında sabit bir hız belirlemenizi ve bu hızı korumanızı sağlar. 1,8 km/sa ve 30 km/sa arasındaki hızlarda yönlendirme ve engeller arasında yolunuzu bulmaya konsantre olmanızı sağlar.

BENİ BİLGİLENDİRİN
PERFORMANS
ADAPTIVE DYNAMICS
ADAPTIVE DYNAMICS

Adaptive Dynamics kat edilen kilometrelerin hissedilmeden geçmesini sağlar. Sistem, daha fazla kontrol sağlamak ve dengeli, düz bir sürüş sağlayacak şekilde gövde hareketini en aza indirmek için sürücüye veya yola neredeyse anında tepki vererek aracın hareketini saniyede yaklaşık 500 kez izlemektedir.

BENİ BİLGİLENDİRİN
DYNAMIC RESPONSE
DYNAMIC RESPONSE

Dynamic Response3 viraj dönüşleri sırasında gövdenin yatış miktarını azaltarak hidrolik salınma kontrolü sayesinde aracın hakimiyetini artırır, yol performansını ve yolcu konforunu iyileştirir. Ön ve arka aksları bağımsız olarak kontrol ederek, gelişmiş yüksek hız dengesi ve daha yüksek direksiyon hassasiyeti ile birlikte düşük hızda aracın çevikliğini artırır.

BENİ BİLGİLENDİRİN
AKTİF ARKA KİLİT DİFERANSİYELİ
AKTİF ARKA KİLİT DİFERANSİYELİ

Opsiyonal Aktif Arka Kilit Diferansiyeli yolda gelişmiş viraj dönüş dengesi ve arazide sınırlı patinaj özelliği sayesinde gelişmiş bir çekiş sağlar. Gücün en güçlü kavramaya sahip tekerleklere aktarılmasını sağlar.

BENİ BİLGİLENDİRİN
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
AKILLI STOP/START SİSTEMİ
Tüm Range Rover motorlarında düşük CO2 teknolojileri yer alır. Gelişmiş akıllı Stop/Start sistemi yakıt tüketimini azaltır. ECO modu ise hızlanırken ve vites değiştirilirken pedalı yumuşatmaktan ısıtmalı kapı aynalarını kapatmaya kadar bir dizi eylemi otomatik olarak gerçekleştirerek Range Rover’ın daha verimli çalışmasını sağlar.
ALÜMİNYUM MİMARİ
Range Rover’ın tasarımı yaklaşık yüzde 50% oranında gövde sacının üretim sürecinden arta kalan kapalı çevrim geri dönüştürülmüş malzemeden oluşur. Bu durum önemli performans avantajları ve düşük seviyede CO2 emisyonu sağlar.
YAŞAM DÖNGÜSÜ YAKLAŞIMI
Araç üretirken daha sürdürülebilir malzemeler kullanmayı, daha az atık üretmeyi ve daha az doğal kaynak kullanmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda, Range Rover yüzde 85 oranında geri dönüştürülebilir ve yüzde 95 oranında geri kazanılabilir şekilde tasarlanmıştır.
GÜVENLİK ÖZELLİKLERİ
KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
ISOFIX
Arka koltuklardaki ISOFIX bağlantı noktaları çocuk koltuklarının takılmasını kolaylaştırır. Aynı zamanda daha fazla güvenliğe yönelik olarak çocuk koltuğu ve araç arasında güçlü bir bağlantı kurar.
HAVA YASTIKLARI
Range Rover’ın sürücü ve yolcu hava yastığından oluşan kapsamlı hava yastığı sistemi araçtaki tüm yolculara olağanüstü seviyede koruma sağlar.
EMNİYET KEMERLERİ
Önden çarpışma durumunda emniyet kemeri gerdiricileri sayesinde öne doğru hareket azaltılarak ek koruma sağlanır.
ACİL DURUM FRENİ
Güvenlik duygusunu arttıran Acil Durum Freni sürücüyü olası önden çarpışmalara karşı uyarır. Herhangi bir önlem alınmaması durumunda sistem fren uygulayarak olası bir darbenin şiddetini azaltır.
ELEKTRONİK ÇEKİŞ KONTROLÜ
Bu sistem patinaj yapan tekerleğe uygulanan torku azaltarak denge ve kontrollü bir patinaj hareketi sağlar ve gerektiğinde fren uygular.
ACİL DURUM FRENİ YARDIMI
Acil Durum Fren Yardımı frene hızlı ancak durma performansını en üst düzeye çıkartmak için gereken kuvvet olmadan bastığınızı algılar. Bu nedenle zamanında durmanızı sağlamak üzere ABS pompası aracılığıyla fren basıncını takviye eder.

1Sürücü Asistanı Paketinin bir parçasıdır.
2Bazı pazarlarda kızılötesi yansıtıcı ön cam gerektirir.
3Yalnızca V8 motorlarda mevcuttur.
Gerçekte kullanılan koltuklar, bu özellikleri iyileştirmek üzere yeni minderlere ve daha yumuşak, daha gevşek deriden ara katmanlara sahiptir. Daha fazla bilgi için Land Rover Yetkili Satıcınızla iletişime geçebilirsiniz