KEŞFEDİLMEMİŞ ROTALARIN İZİNDE - KAZ DAĞLARI

DEFENDER EXPERIENCE KAZ DAĞLARI

Mitolojide birçok efsaneye konu olmuş, kendine has büyüleyici bitki örtüsüne sahip Kaz Dağları'nda gerçekleşecek Defender Experience etkinliğine katılabilir, rutininizden uzaklaşarak farklı deneyimler yaşayabilirsiniz.


Etkinlik Tarihleri

9 - 11 Mayıs 2024  

12 - 14 Mayıs 2024


Keşfedilmemiş Rotaların İzinde bu kez Kaz Dağları'nda. Alp Dağları'ndan sonra oksijenin en bol olduğu yerlerden biri olarak tanımlanan Kaz Dağları'nda gerçekleşecek etkinlikte zihnen ve bedenen bir yolculuğa çıkacak, Defender ile gerçekleştireceğiniz konvoy sürüşünde doğanın bize sunduklarını keşfedebileceksiniz.

DENEYİM PROGRAMI

1. gün

2. gün

3. gün

DENEYİMLER

PEYNİR ATÖLYESİ

Peynir, birçok kültürde geleneksel olarak önemli bir yere sahiptir. Peynirin nasıl üretildiği ve tüketildiği ise o kültürün bir parçası olmanın bir yoludur.


Sürdürülebilir tarım, permakültür, felsefesini benimseyen Manici Çiftlik'in, kendi mandırasında yetiştirdiği hayvanlardan elde ettiği doğal sütler ile gerçekleştirilecek peynir atölyesinde siz de kendi peynirinizi yapabilir ve bu kültürün bir parçası olabilirsiniz.

PEYNİR ATÖLYESİ

ZEUS ALTARI VE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Adatepe köyünden başlayarak Zeus Altarı'na gerçekleştirilecek doğa yürüyüşü ile Kaz Dağları'nın tarihi dokusunu büyüleyici doğası ile birlikte deneyimleyeceksiniz.

<span style="text-align:left !important;">ZEUS ALTARI VE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ</span>

GAMZE DE LİSEN İLE MİYOTERAPİ

Ağırlıklı olarak kas ve tüm hücrelerin birbiriyle iletişimini sağlayan fasya üzerinde gerçekleştirilen miyoterapi, hissetmek ve iyileşmekle ilgilidir.


Bedensel sağlığın yanı sıra miyoterapinin en önemli faydalarından biri de kasların işlevselliğini artırması sonucunda günlük yaşam kalitesini de yükseltmesidir.


Miyoterapi ile günlük hayatta deneyimlediğiniz, vücudunuzu etkileyen bedensel ve zihinsel alışkanlıklarınızı öğrenebilir, vücudunuzdaki sistemlerinizi düzenleyerek güçlendirebilirsiniz.

GAMZE DE LİSEN İLE MİYOTERAPİ

BAREFOOT WALKING DENEYİMİ

Yalın ayak ile yürüyüş yapmanın pek çok faydası var.


Kaz Dağları'nda yalın ayak gerçekleştirilecek yürüyüş deneyimi ile zihin, beden ve ruh farkındalığınızı artıracak, doğa ile derin bir bağ kuracaksınız.

<span style="text-align:left !important;">BAREFOOT WALKING DENEYİMİ</span>

OFF ROAD SÜRÜŞ DENEYİMİ

Defender ExperIence

BOM Akademi eğitmenleri eşliğinde Defender'lar ile sürükleyici bir maceranın içinde yer alacak ve kendi sınırlarınızı keşfedeceksiniz.*


*Off-road sürüş deneyimi için rahat kıyafetler ile gelinmesi önerilmektedir.

Defender ExperIence

KATILIM KOŞULLARI

9-11 Mayıs 2024 ve 12-14 Mayıs 2024 tarihlerinde Borusan Otomotiv işbirliği ile düzenlenmekte olan Defender Experience Kaz Dağları etkinliğine katılabilmek için “Özler Turizm Organizasyon Tasarım İletişim A.Ş” isimli yetkili seyahat acentesi ile iletişime geçebilir ve etkinlik katılım bedelini ödeyerek anılan etkinliğe katılabilirsiniz.

Defender Experience Sürüş Deneyimi İle İlgili Önemli Bilgiler