ADVENTURE TRAVEL ROTALARI

 • İSKOÇYA

  Çetin doğa koşullarını ile başbaşayken, hem güzel hem de yabani manzaranın tadını çıkarmak için Kuzey İskoçya'daki maceraya katılın. Geçmişten gelen miras ve antik kalelere ve dünyanın en iyi malt viskisine ayrıcalıklı şekilde ulaşabileceğiniz zengin bir deneyim.
  DAHA FAZLA DAHA AZ
 • İNGİLTERE’NİN EN İYİLERİ

  Discovery aracınızın direksiyonunun arkasında kendinizi test ederken İngiltere'nin tarihi yerlerini ve mirasını keşfedin. Heyecan verici off-road sürüşünün, Land Rover perde arkasına ayrıcalıklı erişimin ve geleneksel lüks İngiliz konaklamasının keyfini çıkarın.
  SHOW MORE SHOW LESS
 • FAS

  Dünyanın en yetenekli aracının konforuyla büyüleyici Atlas Dağları arasında ana yoldan çıkın. Marakeş'in büyük pazar yerlerini keşfedin, lüks konaklamanın keyfini çıkarın ve muhteşem yerel lezzetleri deneyin.

  SHOW MORE SHOW LESS
 • İSPANYA

  İspanya’nın en muhteşem yollarını Land Rover ile keşfedin. Meşhür Katalan şaraplarını tadarken Montserrat Dağı’nın büyüsüne kapılın.
   
  DAHA FAZLA DAHA AZ
 • İZLANDA

  Land Rover Discovery ile gezegenin en güzel ve bir o kadar da zorlu volkanik arazisinde ilerlerken, bu toprakların sırlarını çözün.
   
  SHOW MORE SHOW LESS
 • LÜKS BİR YOLCULUK

  Dünyanın en muhteşem sürüş rotalarını Range Rover SVAutobiography’yi kullanırken keşfedin. Beş kıtada, benzersiz bir yolculuk. Yalnızca talep üzerine rezervasyon yapılır.
  DAHA FAZLA DAHA AZ

GEÇMİŞ MACERALAR

Keşif ve maceraya açılan kapılar

© Jaguar Land Rover 2018