Range Rover gerek köklü geçmişiyle gerekse sofistike ve modern duruşuyla rakipsiz bir karaktere sahip.

GERRY MCGOVERN LAND ROVER TASARIM DİREKTÖRÜ VE CCO'SU
GERÇEK BİR TASARIM İKONU

Üç klasik çizgisi sayesinde Range Rover kolaylıkla ayırt edilebilir. Artık simge haline gelmiş siluet hafifçe koniktir ve parlak siyah sütunlar yüzer tavanı vurgular.

RAKİPSİZ KAPASİTE

Bir dizi gelişmiş teknoloji sayesinde arazi ve koşullar ne olursa olsun performans etkilenmez.

BENZERSİZ SADELİK

Sadelik Range Rover'ın doğasında vardır. Zarif ve akıllı tasarımı güvenli, sakin ve lüks bir konfor deneyimi sunar.

İHTİYACINIZ OLAN TEK ARAÇ

İster çetin ve zorlu arazilerde ister şehir trafiğinin en yoğun olduğu saatlerde ilerliyor olun, Range Rover size rahat, sezgisel ve konforlu bir sürüş vadeder.

TASARIM

TASARIM

RANGE ROVER LONG

Range Rover'un uzun aks aralığı hemen fark edilir. Üstün tasarımı, mühendisliği ve donanımı ile bu gövde tipinin belirgin özellikleri bulunur: Her bir ön tekerlek bombesinin arkasında bulunan 'L' işareti veya standart olarak sunulan Santorini Black dış ayna kapakları gibi. Aracın uzunluğu 200mm arttığı halde silüetinde değişim olmaz.

TASARIM

TASARIM

ŞIMARTICI VE ÜSTÜN İÇ TASARIM

Range Rover Long, Standart Wheelbase’in görünümü ve kullanımını yansıtmak üzere, son derece rahat ve keyifli bir sürüş için tasarlanmıştır. Arka koltuklardaki ekstra 186 mm’lik mesafe yolculara benzersiz konfor sağlarken; yumuşak, kıvrak deriler, ahşap kaplamalar ve gösterişli detaylar sürücüye huzur ve sakinlik hissi verir.

TASARIM
TASARIM

SİMGE HALİNE GELMİŞ TASARIMIN MODERN YORUMU

Alçak profil, tavan çizgisi ve kesintisiz bel hattından oluşan üç klasik çizgisi sayesinde Range Rover kolayca ayırt edilebilir. İkonik siluet hafifçe konik ve daha kıvrımlı hale gelirken, neredeyse kesintisiz cam ve parlak siyah sütunların kullanılması yüzer tavan etkisini vurgulayarak aracın aerodinamik ve zarif şeklini daha da güzelleştirir.

TASARIM

TASARIM

İÇ TASARIMDA KUSURSUZ GÜZELLİK

Range Rover'ın iç tasarımı dinginlik ve haz veren, üstün konfora sahiptir. Her adımda güzellik amaçlanarak ve ince düşünülerek tasarlanmıştır; geniş orta konsol en çok gereksinim duyulan kontrol öğelerini kolayca erişilebilir kılar. Pürüzsüz yüzeyler, ve kullanılan yumuşak deriler, ahşap kaplamalar ve parlak cilalar modern, konforlu alanlar yaratır.

1/6

KAPASİTE

KAPASİTE

BUGÜNE KADARKİ EN YETENEKLİ LAND ROVER

Range Rover, bugüne kadarki en kaliteli, en yetenekli Land Rover aracı olacak şekilde tasarlanmıştır. Tamamen alüminyum gövde yapısına sahip dünyanın ilk SUV aracıdır ve son teknoloji hafif süspansiyonu ile birlikte Range Rover olağanüstü beceriler ve yol tutuşu sunar.

KAPASİTE

KAPASİTE

HYBRID TEKNOLOJİLERİN SUNDUĞU ETKİLEYİCİ VERİMLİLİK

Hybrid, her Land Rover gibi aynı zorlu ve uç noktadaki arazi koşulları altında test edildi. 35 kW elektrik motorlu 3.0L SDV6 dizel motor, SDV8 ile aynı performansı sunar, ancak 169 g/km'lik CO² emisyonu, TDV6 motor ile kıyaslandığında %14 (27 g/km) daha azdır.

*Aleutian Silver rengi Ocak 2015 sonundan itibaren mevcut değildir.

KAPASİTE

KAPASİTE

YOLDA KARİZMATİK VE DENGELİ

Range Rover inanılmaz bir hakimiyet ve çevik viraj dönüş kapasitesi sunuyor. Benzinli ve dizel motorların geniş performans alanı en son güç aktarım teknolojisinden yararlanır.

KAPASİTE
KAPASİTE

AKILLI DÖRT TEKERLEKTEN ÇEKİŞ

İster yolda ister arazide sürüyor olun, Range Rover'ın tamamen akıllı dört tekerlekten çekiş özelliği maksimum tutuş ve minimum kayıp sağlar. Ve iki hızlı, tamamen senkronize "hareket halinde vites değiştirme" sistemi sayesinde saatte 60 kilometre hıza kadar aracı durdurmak zorunda kalmadan yüksek viteslere geçebilmenizi sağlar.

/

BİR BAKIŞTA TEKNİK ÖZELLİKLER

YAKIT EKONOMİSİ (ORTALAMA)

6,9 l/

Hafif alüminyum motorlar ve akıllı teknik çözümler yakıt verimini destekler. TDV6 motor ile ulaşılan rakamlar.

BAGAJ HACMİ

909 litre

Bagaj hacmi oldukça cömerttir ve arka koltuk sırasını katlanmasıyla arttırılabilir (dikkat, Yönetici Sınıfı Arka Koltuklar katlanmamaktadır).

SUDAN GEÇME DERİNLİĞİ

900 mm

Maksimum 900 mm derinlikte sudan geçebilme.

CO2 ORTALAMA KARBON EMİSYONU

182 g/km

Hafif alüminyum gövde yapısı ve etkili güç aktarımı daha gelişmiş CO2 emisyonu sağlar. TDV6 motor ile ulaşılan rakamlar.

TÜM ÖZELLİKLERİ GÖRÜNTÜLE

SEÇENEKLER & AKSESUARLAR

ARACINIZI KİŞİSELLEŞTİRİN

İÇ TASARIM

Kendinize özel bir alan yaratmanız için çeşitli kaplama ve özel detay seçenekleri.

DIŞ TASARIM

Geniş renk ve diğer seçeneklerden tercihinizi yaparak stilinizi yansıtın.

PAKETLER

Çok daha fazla kişiselleştirme sağlayan çeşitli opsiyonel ekstralar.

TEKNOLOJİ

Sezgisel teknolojiler elinizin altında.

EĞLENCE

Güvenli maceraları eğlenceli kılar.

AKSESUARLAR

Her günden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlayacak donanımlar.

ONU TAM İSTEDİĞİNİZ HALE GETİRİN.

Aracınızı alırken opsiyonlardan arasından seçimler yapabilir veya dilediğiniz zaman Land Rover aksesuarları ile hayat tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun hale getirebilirsiniz.

GERİ

MODELİNİZİ SEÇİN

RANGE ROVER

Modelinizi seçin

© Jaguar Land Rover 2018