OPSİYONEL DONANIM VE AKSESUARLAR

Tüm donanım özellikleri her modelde mevcut değildir. Lütfen daha fazla bilgi için Land Rover Yetkili Satıcınızla temasa geçin.

YUKARI
PAKET SEÇENEKLERİ
BLACK PAKETİ
BLACK PAKETİ

Range Rover Sport’un dış tasarımını Black Paketi ile daha da zenginleştirebilirsiniz. Daha dinamik bir görünüm sunan bu paket Gloss Black renkteki özellikleri, ön ızgara, motor kapağı ve çamurluk havalandırmaları ve ayna kapaklarındaki Narvik Black vurgularla bir araya getirerek araca daha üstün bir görünüm kazandırır.

GALERİYE GÖZ ATIN
KARBON FİBER PAKETİ
KARBON FİBER PAKETİ

Range Rover Sport’a üst düzeyde özellikler katar. Bu paket aracın görünümünü ve duruşunu zenginleştiren ayna kapakları, ızgara çerçevesi, motor kapağı ve çamurluk havalandırmaları ile bagaj kapağı kaplaması dahil olmak üzere Parlak Karbon Fiber kaplamalar içerir.

GALERİYE GÖZ ATIN
yt:eCmT5XnZ3Ys
SVR KARBON FİBER PAKETİ
SVR KARBON FİBER PAKETİ

SVR Karbon Fiber Dış Tasarım Paketi ön tampon, ızgara ve çamurluk havalandırmalarını Parlak Karbon Fiber vurgularla zenginleştirir. Range Rover Sport SVR'nin özel Karbon Fiber motor kapağı standart olarak gövde rengindedir ve aynı zamanda orta kısmı opsiyonel olarak çarpıcı bir Karbon Fiber şeritle sunulur.

GALERİYE GÖZ ATIN
YOL/OFF-ROAD PAKETİ KAPASİTESİ

İki hızlı aktarım kutusu, Dinamik Programlı Terrain Response 2, All-Terrain Progress Control (ATPC), Dynamic Response ve Frenle Tork Yönlendirme özellikli Elektronik Aktif Diferansiyel gibi özellikleri içeren On-Off Road Paketi ile Range Rover Sport’un halihazırda rakipsiz olan yol ve arazi performansını ve kapasitesini daha da arttırabilirsiniz.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ
JANTLAR

Şimdiye kadar ürettiğimiz en çevik, dinamik ve hızlı tepki veren Land Rover modeli buna uygun jant seçenekleriyle birlikte sunulur. 19 ile 22 inç arasındaki özel premium jantlar Gloss Black, Diamond Turned ve Satin Polished dahil olmak üzere çeşitli kaplama seçenekleriyle sunulur. SVR modeline özgü benzersiz, hafif bir jant da mevcuttur.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
PANORAMİK TAVAN

Range Rover Sport’un iç tasarımını ışıkla dolduran, opsiyonel sabit veya kayar panoramik tavan açık alan duygusunu artırır ve dış dünyayla bağlantı sağlar. Aracınızın gövde rengine uygun bir renk paletiyle veya kontrast Narvik Black renginde sunulur.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
MATRIX LED FARLAR
MATRIX LED FARLAR

İmza niteliğinde Gündüz Farlarına (DRL) sahip opsiyonel Matrix LED farlar Gelişmiş Sürüş Huzmesine sahiptir ve Adaptif Ön Aydınlatma Sistemini (AFS) içerir. İki sistem de her koşulda görüşü artırmak üzere birlikte çalışır, karşıdan gelen sürücülerin gözlerini kamaştırmadan uzun huzmeyi etkinleştirir ve sürüş koşullarına uygun hale getirmek üzere kısa huzmeyi optimize eder.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
PIXEL LED FARLAR
PIXEL LED FARLAR

Signature DRL özellikli opsiyonel Pixel LED farlar en gelişmiş teknolojiyi sunar ve Matrix LED farlardaki ADB ve AFS kapasitesine katkıda bulunur. Sürücüye yönelik olarak mevcut huzmenin keskinliğini artırırken karşıdan gelen araçların sürücülerine yönelik olarak karartma özelliğini kullanır.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
yt:Idxkxl4pdg4
PIXEL LASER LED FARLAR
PIXEL LASER LED FARLAR

Signature DRL özellikli pixel laser LED farlar, standart LED farlara kıyasla beş kat daha fazla ışık veren lazer teknolojisi sayesinde üst düzeyde far seçeneği sunar. 80 km/sa hızın üzerinde ve diğer hiçbir harici aydınlatmanın olmadığı yerlerde işlevsel hale gelen sistem yarım kilometrenin üzerinde bir mesafede net görüş sağlar.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
İÇ TASARIM SEÇENEKLERİ
E-BROŞÜRLER
İÇ KAPLAMALAR
Ahşap, alüminyum ve karbon fiber seçeneklerden oluşan iç tasarım öğeleri arasından seçiminizi yapın. Kaplamalar belirli modellere özel olabilir.
İÇ TASARIM RENKLERİ
Aracın görünümünün sürüş karakteri kadar iyi olmasını sağlamak üzere modern yeni seçenekler olan Ebony Vintage Tan ve Ebony Eclipse renklerini içeren bir dizi renk yelpazesi mevcuttur.
KOLTUK DÜZENİ
22 kademeli koltuk hareketi sayesinde aracınızın koltukları Semi-Aniline deri gibi çeşitli malzemeler ve modern, yeni renk seçenekleriyle birlikte sunulur. Opsiyonel masaj, ısıtma ve soğutma teknolojileri üstün bir konfor sunar.
TEK RENK KOLTUKLAR
Sadelik arayanlar için Ebony, Almond, Espresso veya Ivory tek renkli koltuklar Grained, Windsor ve Semi-Anilin deri seçenekleriyle sunulur.
SÜET YAN DESTEKLİ İKİ RENKLİ KOLTUKLAR
Kontrast, sportif bir iç tasarım sunan iki renkli süet koltuklar Ebony/Ivory, Ebony/Vintage Tan, Ebony/Eclipse veya Ebony/Pimento renklerde Windsor deri olarak sunulur.
İKİ RENKLİ KOLTUKLAR
Çok daha lüks bir iç tasarım sunan iki renkli koltuklar Ebony/Ivory, Ebony/Vintage Tan, Ebony/Eclipse veya Ebony/Pimento renklerde Semi-Anilin deri olarak sunulur.
TEKNOLOJİ

Range Rover Sport’un sahip olduğu en son araç içi teknolojisi, tüm yolcuların her yolculukta güvende olmasını ve eğlenmesini sağlar. En son yenilikler, performans ve kapasite özellikleri aracınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.

TEKNOLOJİLERİ KEŞFEDİN
LAND ROVER DONANIMI - AKSESUARLAR
AKSESUARLARI BULUN
EVCİL HAYVAN PAKETİ
Aracınızın içini korurken evcil hayvanlarınızın yolculuk sırasında güvende ve konforlu olmasını sağlamak için Evcil Hayvan Paketlerimiz arasından tercihinizi yapın.
yt:53jhjBNto4s
CLICK AND GO SİSTEMİ
Çok amaçlı koltuk sırtlığı aksesuar sistemi tabletler, çantalar ve ceketleri taşıyacak şekilde baş dayamaları arasına yerleştirilerek sabitlenir.
yt:zYNw8zoz9OM
AÇILIR YAN BASAMAKLAR
Gerekli olmadığında marşpiyeler altında saklanan akıllı ve kullanışlı basamaklar, araçtan inişi ve araca binişleri kolaylaştırır.
yt:_JyDMoGrZkw
TAVAN TAŞIMA AKSESUARLARI
Tavana monte edilebilen bisiklet taşıyıcısı, su sporları ekipmanı taşıyıcısı ve spor port bagaj dahil olmak üzere bir dizi tavan aksesuarıyla esnek yük kapasitesi ve rahatlığın keyfini çıkarın.
ONLINE REZERVE EDİN
Hayalinizdeki Land Rover'ı Online Satış sayfasında inceleyin
ARAÇLARIMIZI KARŞILAŞTIRIN
Üç Land Rover aracı seçin ve yan yana karşılaştırın
ONLINE VIDEO CHAT
İlgilendiğiniz model ile ilgili tüm sorularınızı Online Video Chat üzerinden sorabilirsiniz
SİZİ ARAYALIM
İletişim bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım

İsteğe bağlı özellikler ve bunların bulunabilirliği aracın teknik özelliklerine (model ve güç aktarım elemanı) göre değişiklik gösterebilir ya da montaj için başka özelliklerin de bulunması gerekebilir. Daha fazla bilgi için Borusan Otomotiv Land Rover Yetkili Satıcıları ile iletişime geçebilirsiniz.