Elekti̇kli̇ hybri̇d SÜRÜŞ MODLARI

PLUG‑IN HYBRID (PHEV) SÜRÜŞ MODLARI

ÇEVRENİZE UYGUN GÜÇ

Land Rover Plug-In Hybrid (PHEV) aracınızı bir düğmeyle elektrikliden benzinliye geçiren sürüş modlarını keşfedin.

HYBRID MODU

HYBRID MODU

Varsayılan sürüş modu yolculuğunuz için gerekli gücü ve torku sağlamak üzere benzinli motor ve elektrik bataryası arasında otomatik olarak seçim yapar.
ELEKTRİKLİ ARAÇ (EV) MODU

ELEKTRİKLİ ARAÇ (EV) MODU

Konsolda bulunan bir düğmeyle manuel olarak seçilen EV modu elektrik enerjisi kullanarak geçen süreyi en üst düzeye çıkarır. Sistem yalnızca elektrik enerjisi tarafından tedarik edilenden daha fazla güce ihtiyaç olduğunda otomatik olarak benzinli motoru devreye alır.

YAKIT EKONOMİSİNİ İYİLEŞTİRME

Varsayılan sürüş modunda (Hybrid) yakıt ekonomisini veya batarya şarjını iki alternatif şarj yönetim fonksiyonundan birini kullanarak optimize edebilirsiniz:

SAVE FONKSİYONU

SAVE FONKSİYONU

Aracın dokunmatik ekranı üzerinden manuel olarak seçilen Save fonksiyonu batarya şarjının seçtiğiniz seviyenin altına düşmesini önler. Belirli modellerde bu fonksiyon bataryanın hareket halindeyken şarj edilmesini sağlar. Bu işlem, yolculuğun daha sonraki bir bölümünde sessiz, sıfır emisyonla ilerleyebilmeniz için şarjın korunmasını sağlar.

KEŞFEDİN

NASIL ŞARJ EDİLİR?

NASIL ŞARJ EDİLİR?

Aracınızı evde veya bir sonraki varış noktasında şarj etmeye yönelik basit adımları öğrenin.
 ARACINIZIN KURULUMU

 ARACINIZIN KURULUMU

Aracınızın temel fonksiyonları ve özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmak için bilgi ve eğlence sisteminizi ayarlayın.