4x4 ARACINIZLA TATİLLER

4x4 ARACINIZLA TATİLLER

LAND ROVER’IN LIFESTYLE AKSESUARLARI VE SINIFININ EN İYİSİ RÖMORK ÇEKME KAPASİTESİ, 4X4 İLE YAŞAYACAĞINIZ MACERA DOLU TATİLLERİ DAHA GÜVENLİ, DAHA KOLAY VE HER ZAMANKİNDEN DAHA EĞLENCELİ HALE GETİRİR.

TATİLDE 4x4 ARACINIZLA SÜRÜŞE YÖNELİK İPUÇLARI

Yolculuğunuzu daha eğlenceli, güvenli ve sorunsuz hale getirmek için ipuçlarımızı not edin.

OFF ROAD SÜRÜŞ BECERİLERİNİZİ TAZELEYİN

OFF ROAD SÜRÜŞ BECERİLERİNİZİ TAZELEYİN

Kullanışlı kılavuzumuzdan yararlanarak off-road sürüş becerilerinizi tazeleyin ve çamur, derin su ve kum gibi zorlu zemin koşullarında aracınızın kapasitesinden yararlanın.
KENDİNİZİ KORUYUN

KENDİNİZİ KORUYUN

Özellikle asfaltı geride bırakıyorsanız, acil durumlar için iyi bir koruma son derece önemlidir. Yurtdışı yolculukları için çoğu araç sigortası 14 günlük bir süre tanır; ancak bu konuyu ilgili kişi ile görüşmenizi tavsiye ederiz.
UYDU NAVİGASYONU HAZIRLAYIN

UYDU NAVİGASYONU HAZIRLAYIN

Uydu Navigasyonu mu kullanıyorsunuz? Navigasyon sisteminizi, seyahat bölgeniz için ihtiyaç duyabileceğiniz haritalarla güncellemeyi unutmayın. Ayrıca, güvenlik amacıyla aracınızda mutlaka bir yol haritası bulundurun.
BÖLGENİN YERLİSİ GİBİ DOLAŞIN

BÖLGENİN YERLİSİ GİBİ DOLAŞIN

Tatil için yurtdışına mı gidiyorsunuz? Almanya, Fransa ve İspanya’da terlikle araç kullanmanın yasak olduğunu biliyor musunuz? Farklı ülkelerde, farklı kurallar geçerlidir; bu nedenle yola çıkmadan önce bunları öğrenin.

4x4 ARACINIZLA TATİLLER

Tüm aksaklıklar, Land Rover ile hızlanır. 4x4 aracınızla bir sonraki maceranız için tatil aksesuar kontrol listemizden ilham alın.

PLAJDA TATİL

PLAJDA TATİL

Tavanda sörf tahtaları ve müzik çalarda yaza uygun şarkı listesi ile sahile doğru yola çıkın. Teknenizi marinaya çekmek veya Fransız Riviyerası’nda gezinmek için Land Rover’a güvenebilirsiniz.
KIŞ TATİLLERİ

KIŞ TATİLLERİ

Land Rover ile kayak yapmaya, Kuzey Işıklarını görmeye veya karda kızakla kaymaya gidebilirsiniz. Hatta isterseniz hepsini aynı günde bile yapabilirsiniz.
KARAVAN TATİLLERİ

KARAVAN TATİLLERİ

Land Rover, çoğu rahatlıkla 3,5 ton çeken dünyanın en güçlü 4x4 araçlarına sahiptir. Discovery, üç kez Yılın Çekici Aracı seçilmiştir. Evinizi sırtlayın, bisikletinizi arkaya bağlayın ve ufka doğru yola çıkın.
KAMP TATİLLERİ

KAMP TATİLLERİ

Güneşli bir havada nehirde kano kullanmak, kamp ateşinin etrafında akşam yemeği yemek ve hamakta yıldızları saymak eşsizdir. Land Rover ile içinizdeki Bear Grylls potansiyelini fark edin ve bir sonraki off-road deneyiminizin keyfini çıkarın.
OFF-ROAD TATİLLERİ

OFF-ROAD TATİLLERİ

İster tepelikler, ister düzlükler olsun, Land Rover’ın efsanevi off-road kapasitesiyle her araziyi dize getirebilir ve diğer araçların ulaşamadığı yerlere gidebilirsiniz.
BİSİKLET TATİLLERİ

BİSİKLET TATİLLERİ

Çamlar arasında dağ bisikleti sürmek veya kişisel rekorunuzu kırmak için yarışmak üzere bisikletinizi Land Rover’a yükleyerek yeni ufukları keşfedin.

LAND ROVER İLE MACERA DOLU YOLCULUKLAR

Land Rover'ınızın direksiyonunda dünyada simge haline gelmiş rotaları keşfedin. Abercrombie & Kent aracılığıyla hayalinizdeki off-road macerasına çıkın.
LAND ROVER İLE MACERA DOLU YOLCULUKLAR

UNUTULMAYACAK TATİLLER

Bir sonraki tatilinizde yeni bir şeyler denemeniz için ilham verecek off-road maceraları.

YOLDAN AYRILIN

YOLDAN AYRILIN

İki arkadaş olan Faisal Binladen ve Salman Sultan Land Rover’larıyla Medine’den Tabuk’a tarihi Hicaz Demiryolunu izleyerek Arap Çöllerine meydan okuyor.
AİLENİZLE DIŞARININ KEYFİNİ ÇIKARIN

AİLENİZLE DIŞARININ KEYFİNİ ÇIKARIN

Roebuck ailesi evdeki kanepeleri yerine Discovery Sport’u tercih etti ve Richard Cooper’ın Augill Şatosundaki avcı kuşlarıyla tanışmak için çocuklarını bir açık hava macerasına çıkarttı.
SINIRLARINIZI KEŞFEDİN

SINIRLARINIZI KEŞFEDİN

Land Rover elçileri Monty Halls, Kenton Cool ve Ben Saunders Reykjavik’te aktivite dolu bir hafta sonu geçirmek ve İzlanda’nın açık hava mekanlarını Discovery Sport araçlarıyla keşfetmek üzere birbirlerine meydan okuyorlar.
TUTKULARINIZI GERÇEKLEŞTİRİN

TUTKULARINIZI GERÇEKLEŞTİRİN

Yedi ülkede, 150 günde, 22.500 km kat eden Güney Afrikalı çift Jeff Tyser ve Kerryn Lee güvenilir Defender’larının direksiyonu başında Güney Afrika sahillerini keşfediyor.

GERÇEK 4x4 TATİLLERİ

OFF-ROAD AIRSTREAM

OFF-ROAD AIRSTREAM

Otomobil uzmanı Ben Samuelson, kış mevsimi sürüş yeteneklerini kullanarak Kutup bölgesine yaptığı destansı 2.500 millik yolculukta bir Range Rover Sport Hybrid ile 2,5 tonluk klasik Airstream’i çekti.
MACERA DOLU HAFTA SONU

MACERA DOLU HAFTA SONU

Burada yer alan aile Discovery Sport araçlarıyla gerçekleştirdikleri şehir dışı kaçamağıyla ateş yakma, iz sürme ve bıçak yapma ile dolu bir hafta sonunda içlerindeki Ray Mears ruhunu ortaya çıkarıyor. Bir sonraki off-road maceranız için size ilham verir.
VADİ MACERASI

VADİ MACERASI

Elizabeth Gowing bir Discovery ile Kuzey Arnavutluk’un küçük kasabası Theth’deki Avrupa’nın en uzak vadilerinden birine doğru yola koyuluyor.