GARANTİ

Aracınızı satın aldıktan sonra da aldığınız keyfin ve heyecanın uzun süre devam etmesi beklenir. Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları'nın sunduğu garanti olanakları her zaman yanınızdadır. Aracınızın mekanik garantisi, 3 yıl sürelidir veya 100.000 km ile sınırlıdır (hangisi önce dolarsa). Aracınızın parça garantisi kilometre sınırı olmaksızın 2 yıldır. Ayrıca boya garantisi kilometre sınırı olmaksızın 3, paslanmaya karşı gövde garantisi ise yine kilometre sınırı olmaksızın 6 yıl olarak belirlenmiştir.

Tüm bu özel garantiler, “2 Yıl veya 60 km (hangisi önce dolarsa)” şeklindeki yasal garantiyi aşan süre ve km bakımından sadece bedelsiz onarım için olup, yasal mevzuatın garanti süresi içinde tüketicilere tanıdığı diğer seçimlik hakların doğumuna neden olmaz.

ÖNEMLİ NOTLAR- Garanti hizmetleri ancak Yetkili Servisler'de verilmektedir.
- Garanti başlangıcı yeni/sıfır aracın teslimi ile başlar.
- Kaporta ve boya garantisi kaporta ve gövde kontrolünün üretici standartlarında ve zamanında yaptırılması halinde geçerlidir.
- Yasal ve Özel garanti şartlarından azami surette yararlanabilmek için aracın tanıtma, kullanma ve bakım kılavuzlarında belirtilen kullanım kurallarına uyulması, öngörülen periyodik bakım ve onarımlarını gereken zamanlarda ve üretici firma standartlarına uygun olarak yapılmış olması ve bunların da aracın bakım defterine işlenerek belgelenmesi büyük önem taşımaktadır.
- Yukarıda bilgisi verilen yasal ve özel garantiler, ancak Borusan Otomotiv tarafından ithal edilen Land Rover araçlar için söz konusu olmaktadır.
- Garanti ile ilgili diğer önemli husus ve ayrıntıları aracınızın Garanti Belgesi’nde yer almaktadır.

UZATILMIŞ GARANTİ PAKETİ
Garanti Plus ile Land Rover'ınızın 3 yıl olan standart garantisini 120.000 km'ye kadar +1 yıl veya +2 yıl uzatmanın ayrıcalığını yaşayın.
DAHA FAZLA BİLGİ
LAND ROVER YOL YARDIM
Land Rover Yol Yardım, Land Roversahiplerinin içinin rahat etmesini sağlamayı amaçlayan kapsamlı bir programdır. Program, otomobilin arıza sonucu çalışmaz hale gelmesinde acil durumda Yol Yardım sunar.
DAHA FAZLA BİLGİ
ONLINE SERVİS RANDEVUSU
Dilediğiniz Land Rover Yetkili Servisi’nden servis randevunuzu hızlıca alın.
BROŞÜRÜ YÜKLEYİN
Land Rover araçları hakkında daha fazla bilgi
TEST SÜRÜŞÜ İÇİN RANDEVU ALIN
Size en yakın yetkili satıcı aracılığıyla yolda bir test sürüşü ayarlayın.
BİZİMLE BAĞLANTIYA GEÇİN
Land Rover hakkında yakınınızdaki yetkili satıcıdan bilgi alın.