ÖZGÜN ARAÇLAR

ÖZGÜN ARAÇLAR

RESTORASYON, YENİDEN TASARLAMA VE YENİDEN YAPILANDIRMA GİBİ YAPTIĞIMIZ HER İŞTE ÖZGÜNLÜĞÜ YAKALAMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ.
RANGE ROVER REBORN

RANGE ROVER REBORN

1970 yılında, Range Rover’ın tanıtımı, her şeyi değiştirdi. Daha önce yönetici sınıfı bir sedan aracın lüks özellikleri, böyle bir dayanıklı, off-road 4 çekiş kapasitesiyle bir araya gelmemişti. Bu birleşim, global bir ikonun ve olağanüstü bir motorlu aracın ortaya çıkmasını sağladı. Yaklaşık elli yıl sonra, Land Rover Classic, doğrudan Land Rover’dan satın alabilsinler diye yeni nesil koleksiyoncular ve meraklıları için iki kapılı Range Rover’ları fabrikadan ilk çıktıkları hallerine döndürüyor.
LAND ROVER CLASSIC WORKS

LAND ROVER CLASSIC WORKS

Dünyada türünün en büyüğü olan, amaca yönelik olarak tasarlanmış yeni Classic tesisimiz, Land Rover Classic’in geleceğine olan bağlılığımızın en iyi örneğidir.
DAHA FAZLA BİLGİ

LAND ROVER CLASSIC

LAND ROVER CLASSIC WORKS

LAND ROVER CLASSIC WORKS

Yeni Land Rover Classic Works tesisimizi tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Uzman mühendislerimiz ve tarihi araç uzmanlarımız ile restorasyon tesislerimizde en kaliteli çalışmaları sunmayı amaçlıyoruz.
ARAÇ SAHİBİNE YÖNELİK HİZMETLER

ARAÇ SAHİBİNE YÖNELİK HİZMETLER

Uzman mühendisler ve tarihi araç uzmanlarına sahip tesisimizde, ne kadar eski olursa olsun tüm Classic Land Rover modelleri için orijinal garantili servis, restorasyon ve satış destek hizmetleri sunmayı hedefliyoruz.