ÖZGÜN ARAÇLAR

RESTORASYON, YENİDEN TASARLAMA VE YENİDEN YAPILANDIRMA GİBİ YAPTIĞIMIZ HER İŞTE ÖZGÜNLÜĞÜ YAKALAMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

RANGE ROVER REBORN
1970 yılında, Range Rover’ın tanıtımı, her şeyi değiştirdi. Daha önce yönetici sınıfı bir sedan aracın lüks özellikleri, böyle bir dayanıklı, off-road 4 çekiş kapasitesiyle bir araya gelmemişti. Bu birleşim, global bir ikonun ve olağanüstü bir motorlu aracın ortaya çıkmasını sağladı. Yaklaşık elli yıl sonra, Land Rover Classic, doğrudan Land Rover’dan satın alabilsinler diye yeni nesil koleksiyoncular ve meraklıları için iki kapılı Range Rover’ları fabrikadan ilk çıktıkları hallerine döndürüyor.
DAHA FAZLA BİLGİ
WORKS LEGENDS

Works Legends programımız, deneyimli teknisyenlerimiz tarafından sertifikalı ve tam onaylı olan, kullanılmış bir Classic model aracı satın almak için eşsiz bir yöntemidir.

DAHA FAZLA BİLGİ
LAND ROVER CLASSIC WORKS

Dünyada türünün en büyüğü olan, amaca yönelik olarak tasarlanmış yeni Classic tesisimiz, Land Rover Classic’in geleceğine olan bağlılığımızın en iyi örneğidir.

DAHA FAZLA BİLGİ
LAND ROVER CLASSIC
LAND ROVER CLASSIC WORKS
Yeni Land Rover Classic Works tesisimizi tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Uzman mühendislerimiz ve tarihi araç uzmanlarımız ile restorasyon tesislerimizde en kaliteli çalışmaları sunmayı amaçlıyoruz.
DAHA FAZLA BİLGİ
ARAÇ SAHİBİNE YÖNELİK HİZMETLER
Uzman mühendisler ve tarihi araç uzmanlarına sahip tesisimizde, ne kadar eski olursa olsun tüm Classic Land Rover modelleri için orijinal garantili servis, restorasyon ve satış destek hizmetleri sunmayı hedefliyoruz.
DAHA FAZLA BİLGİ
LAND ROVER CLASSIC’E GERİ DÖN