DEFENDER WORKS V8 70TH EDITION

EFSANEVİ MODEL, HER ZAMANKİNDEN DAHA GÜÇLÜ.

DAHA FAZLA BİLGİ
ÖZGÜN ARAÇLAR

ÖZGÜN TEKNİK ÖZELLİKLERİNİ TAM OLARAK YANSITAN TAMAMEN ORİJİNAL ARAÇLAR TASARLIYORUZ.

DAHA FAZLA BİLGİ
ARAÇ SAHİBİNE YÖNELİK HİZMETLER

CLASSIC ARACINIZ VE SİZİN İÇİN EKSİKSİZ HİZMET YELPAZESİ.

DAHA FAZLA BİLGİ
LAND ROVER CLASSIC

Land Rover Classic’te motor mirasımızı gelecek nesiller için korumak ve yenilemek üzere çalışıyoruz. Ayrıca, Classic Land Rover araçlarını gelecek yıllarda keyifle kullanabilmeniz için ve bu araçların muhteşem geçmişini mümkün olan en iyi gelecekle taçlandırabilmek için restorasyon, bakım ve koruma çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

JAGUAR LAND ROVER CLASSIC WORKS
Yeni Jaguar Land Rover Classic Works tesisimizi tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Uzman mühendislerimiz ve tarihi araç uzmanlarımız ile restorasyon tesislerimizde en kaliteli çalışmaları sunmayı amaçlıyoruz.
DAHA FAZLA BİLGİ
ÖZGÜN ARAÇLAR
İkonik Land Rover Series I ve orijinal 2 kapılı Range Rover’lar da dahil olmak üzere limited edition classic Land Rover araçları titizlikle yeniden yapılandırılıyor ve geçmiş günümüze taşınıyor.
DAHA FAZLA BİLGİ
DEFENDER WORKS V8
70. yıl dönümünde bu global ikonu saygıyla anan Land Rover Classic, şimdiye kadarki en güçlü ve en kaliteli Defender’ı tasarlıyor: Defender Works V8 70th Edition.
DAHA FAZLA BİLGİ
ARAÇ SAHİBİNE YÖNELİK HİZMETLER
Uzman mühendisler ve tarihi araç uzmanlarına sahip tesisimizde, ne kadar eski olursa olsun tüm Classic Land Rover modelleri için orijinal garantili servis, restorasyon ve satış destek hizmetleri sunmayı hedefliyoruz.
DAHA FAZLA BİLGİ