DEFENDER EXPERIENCE
KAPADOKYA

BOM Akademi Eğitmenleri eşliğinde gerçekleşecek sürüş deneyimi 26 - 28 Eylül 2024 ve 28 - 30 Eylül 2024 tarihlerinde.
Defender Experience ile sınırların zorlandığı unutulmaz bir deneyim sizi bekliyor.
BOM Akademi Eğitmenleri eşliğinde Türkiye'nin farklı bölgelerinde yapılacak sürüş etkinlikleri ile nefes kesen maceralar yaşayabilir, farklı hava ve zemin koşullarında Defender'ların üstün yol tutuş kabiliyetini ve teknolojik yeniliklerini deneyimleyebilirsiniz.

DEFENDER EXPERIENCE KAZ DAĞLARI

Mitolojide birçok efsaneye konu olmuş, kendine has büyüleyici bitki örtüsüne sahip Kaz Dağları'nda gerçekleşecek Defender Experience etkinliğine ile rutininizden uzaklaşarak farklı deneyimler yaşayabilirsiniz.
DEFENDER EXPERIENCE KAZ DAĞLARI

KAZ DAĞLARI. DOĞANIN VE TARİHİN BULUŞTUĞU NOKTA

Alpler'den sonra oksijen yoğunluğunun en yüksek olduğu yerler arasında kabul edilen Kaz Dağları; doğal güzellikleri, zengin biyolojik çeşitliliği ve tarihi dokusuyla doğa tutkunları için keşfedilmeyi bekleyen bir cennet, tarih ve kültür meraklıları için ise mitolojik öykülerle dolu bir hazinedir.


ONELIFE BLOG'DA OKUYUN

KAZ DAĞLARI. DOĞANIN VE TARİHİN BULUŞTUĞU NOKTA

DEFENDER EXPERIENCE KAPADOKYA

Masal diyarını andıran peribacaları, tarihi ve coğrafyasıyla Türkiye'nin en güzel rotalarından biri olan Kapadokya’da Defender ile konvoy sürüşünün bir parçası olabilirsiniz.   

BOM Akademi eğitmenleri eşliğindeki sürüş deneyiminin detayları BOM Akademi web sitesinde.

DEFENDER EXPERIENCE KAPADOKYA

GÜZEL ATLAR ÜLKESİ, KAPADOKYA.

3 buçuk milyon yıl önce yaşanan bir volkanik patlama sonucu oluşan ve iklimsel olaylar sonrasında aşınarak son halini alan Kapadokya, tarihiyle, coğrafyasıyla en etkileyici yerlerden biri. Macerasever ekibinin Kapadokya’da yolculuğu, OneLife Blog’da.


ONELIFE BLOG'DA OKUYUN

GÜZEL ATLAR ÜLKESİ, KAPADOKYA.

DEFENDER EXPERIENCE UŞAK

Defender'lar ile her sonbaharda gerçekleşen konvoy sürüşünde, aracın gücünü hissedebilir, Uşak'ın bilinmeyen yerlerini keşfederken eşsiz bir maceranın parçası olabilirsiniz. 27-29 Eylül ve 29 Eylül - 1 Ekim tarihlerinde sınırlı sayıda katılımcının katılabildiği deneyim sürüşünün detayları BOM Akademi web sitesinde.
DEFENDER EXPERIENCE UŞAK

İLKLERİN ŞEHRİ: UŞAK

Uşak, Ege Bölgesi’nde tatil denince hemen akla gelen şehirlerden olmasa da barındırdığı zenginliklerle, kanyon ve köprüleriyle, antik kent ve vadileriyle Batı Anadolu’nun en güzel seyahat rotalarından biri. Öyleyse gelin, Uşak’ı birlikte keşfedelim.

ONELIFE BLOG'DA OKUYUN
İLKLERİN ŞEHRİ: UŞAK