RANGE ROVER

GERÇEK BİR RANGE ROVER

360° DIŞ TASARIMI GÖRÜNTÜLEYİN

CO2 EMİSYONU g/km
Başlangıç değeri 75*


YAKIT EKONOMİSİ (Ortalama)
Başlangıç değeri 3.5*

9ZOjjguTDJk
RANGE ROVER <br/>PHEV

PHEV GÜÇ AKTARIM DETAYLARI

FİLMİ İZLEYİN

CO2 EMİSYONU g/km
Başlangıç değeri 75*


YAKIT EKONOMİSİ (Ortalama)
Başlangıç değeri 3.5*

RANGE ROVER

EN ÜST DÜZEYDE BAĞLANTI VE EĞLENCE

TEMEL ÖZELLİKLERİ KEŞFEDİN

CO2 EMİSYONU g/km
Başlangıç değeri 75*


YAKIT EKONOMİSİ (Ortalama)
Başlangıç değeri 3.5*

YUKARI
ONLINE REZERVE EDİN
Hayalinizdeki Land Rover'ı Online Satış platformunda inceleyin.
ARAÇLARIMIZI KARŞILAŞTIRIN
Üç Land Rover aracı seçin ve yan yana karşılaştırın
ONLINE VIDEO CHAT
İlgilendiğiniz model ile ilgili tüm sorularınızı Online Video Chat üzerinden sorabilirsiniz
SİZİ ARAYALIM
İletişim bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım
TEMEL ÖZELLİKLER
TASARIM
Yüzer tavan çizgisi, kesintisiz bel çizgisi ve alt vurgu grafikleriyle Range Rover’ı yeniden tasarlamak yerine daha iyi hale getirmek üzere yola çıktık. Daha güçlü bir görünüm için araçta pixel laser LED farlar gibi bir dizi yenilikçi özellikler yer alır.
TEMEL ÖZELLİKLERİ KEŞFEDİN
yt:yRzwc69-5t4
KALİTE
Gerçek anlamda birinci sınıf yolculuk deneyimi sunan Range Rover’ın olağanüstü ve şık bir biçimde düzenlenmiş iç tasarımı, dört adet yönetici koltuğu konforuyla beş koltuklu olarak kullanılabilme özelliğini sunar. Daha fazla konfor için arka koltukların yatırma özelliği artırılmış ve minderler daha derinleştirilmiştir.
TEMEL ÖZELLİKLERİ KEŞFEDİN
yt:wOmJlO60HEE
TEKNOLOJİ
Direksiyonun yanana kadar görünmeyen, dokunmaya duyarlı düğmelerinden Touch Pro Duo’nun etkileyici biçimde entegre edilmiş 10 inç Dokunmatik ekranlarına kadar Range Rover rafine, bağlantılı bir sürüş sunmak üzere tasarlanmış bir dizi teknoloji sunar.
TEMEL ÖZELLİKLERİ KEŞFEDİN
yt:6_yslklA0dI
TASARIM
RANGE ROVER DIŞ TASARIMINI KEŞFEDİN
RANGE ROVER DIŞ TASARIMINI KEŞFEDİN

Yeni ön ızgara, ön tampon ve entegre egzozlar ve çarpıcı yeni LED lambalarla bir araya getirilen motor kapağı ile tasarım zahmetsiz, ikonik ve çok daha moderndir.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
GALERİYE GÖZ ATIN
STANDART AKS ARALIĞI
HÜKMEDEN GÖRÜNÜM

Range Rover üç klasik çizgisi ile anında ayırt edilir. Aracın farklı silueti hafif konik yapıda ve kıvrımlıdır, camların neredeyse aynı hizada olması ve Parlak Siyah sütunlar da tavan görünümünü vurgulayarak hizalı ve şık biçimini ön plana çıkarır.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
GALERİYE GÖZ ATIN
UZUN AKS ARALIĞI
SON DERECE RAFİNE

Range Rover Long Wheelbase üstün mühendisliği ve etkileyici tasarımıyla hemen fark edilir.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
GALERİYE GÖZ ATIN
İÇ TASARIM
İÇ TASARIM

Zahmetsiz konfor, üstün tasarım ve titiz bir bakış açısıylayaratılan iç tasarımda detaylar, yeni ahşap ve diğer kaplamalar Range Rover’da bulunan benzersiz kalite duygusunu artırır.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
GALERİYE GÖZ ATIN
STANDART AKS ARALIĞI
KONFOR

Range Rover'ın yeni iç tasarımı sınıfında öncü bir konfora yönelik olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. İç tasarım genelinde Semi-Aniline deri kullanılmıştır, koltuklar daha geniştir ve düzenli yerleşime sahip yeni konsol kullanım kolaylığı için sezgisel yapıdadır.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
GALERİYE GÖZ ATIN
UZUN AKS ARALIĞI
BELİRLEYİCİ LÜKS

Range Rover Long Wheelbase’in yolcuları kendi huzurlu sığınaklarını yaratabilme imkanına sahiptir. Standart aks aralıklı modele kıyasla bu araç, 192 mm ilave diz boşluğu dahil olmak üzere yolcular için daha fazla yer ve konfor sağlayarak yeni bir kalite seviyesi sunar.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
GALERİYE GÖZ ATIN
MODELLER VE ÖZEL ARAÇLAR
RANGE ROVER FIFTY
RANGE ROVER FIFTY

Gelişmiş tasarım, kalite ve kapasitenin benzersiz kombinasyonunu oluşturan Range Rover Fifty, Satin Auric Atlas renkte detayları ve “Fifty” yazısı ile modelin sınırlı sayıda üretildiğini gösteren “1 of 1970” ibaresini taşıyan Anı Plaketi gibi kişisel dokunuşlarla öne çıkıyor.

YETKİLİ SATICI BULUN
GALERİYİ GÖRÜNTÜLEYİN
WESTMINSTER
RANGE ROVER WESTMINSTER

Ünlü duruşu ve cazibesiyle Range Rover Westminster modeli, tüm çarpıcılığıyla öne çıkıyor. Süet tavan kaplaması, Kalahari ahşap kaplama ve elektrikli açılır panoramik tavana sahip modelde keyif alacağınız pek çok detay mevcut. İsterseniz Westminster Black ile aracınıza farklı bir hava katabilirsiniz.

BU MODELİ KEŞFEDİN
GALERİYE GÖZ ATIN
SVAUTOBIOGRAPHY DYNAMIC
RANGE ROVER SVAUTOBIOGRAPHY</br> DYNAMIC STEALTH

SVAutobiography Dynamic Stealth, Narvik Black vurgulu Santorini Black gövde rengi ve Pimento dikişli Ebony iç tasarım gibi benzersiz siyah tasarım öğeleri ile geliştirildi. Özel Araç Operasyonları (SVO), lüks, kapasite ve performansı bir üst seviyeye taşıyor.

BU MODELİ KEŞFEDİN
GALERİYE GÖZ ATIN
TEKNOLOJİ
TOUCH PRO DUO
TOUCH PRO DUO

İki adet 10 inç yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran içeren Touch Pro Duo araç içi bilgi-eğlence sistemi, gerekli bilgileri görüntülerken aynı zamanda ilave özelliklerin kullanılmasını sağlayarak daha fazla esneklik ve verimlilik sunar.

TEKNOLOJİLERİ KEŞFEDİN
İNTERAKTİF SÜRÜCÜ EKRANI
İNTERAKTİF SÜRÜCÜ EKRANI

12,3 inç yüksek çözünürlüklü İnteraktif Sürücü Ekranı navigasyon, telefon ve medya olmak üzere bol miktarda bilgi, eğlence ve aktif güvenlik verisini alabilir ve yansıtabilir.

TEKNOLOJİLERİ KEŞFEDİN
ÇOK YÖNLÜLÜK
5 KOLTUK

900 litreArkadaşlarınız ya da ailenizle gecelik eşyalar ve bavullar için bolca yerle birlikte hafta sonu tatili için kaçmak yapabilirsiniz.

4 KOLTUK

1317 litreDört koltuğu kullanarak kayak çantaları veya büyük sepet gibi eşyalar için daha fazla yer açabilirsiniz.

3 KOLTUK

1526 litreÜç koltuğun kullanılmasıyla aracınız istediğiniz gibi kullanabileceğiniz bir yük alanı sunar.

2 KOLTUK

1943 litreKatlanan üç adet koltukla en büyük hacimli eşyaları bile yük alanına yerleştirebilirsiniz.

Islak hacim sektörde kullanılan bir standarttır ve yük alanı sıvı ile doldurularak ölçülür. Kuru hacim, katı bloklarla (200 x 50 x 100 mm) ölçülür ve araç içindeki kullanılabilir alan miktarını gösterir.
Arka yük alanı kapasitesi PHEV modellerinde azaltılmıştır, daha fazla bilgi için lütfen yetkili satıcınızla bağlantıya geçin.
Gösterilen tüm değerler Standart Aks Aralığına göre sağlanmıştır.

UZAKTAN KUMANDALI KOLTUK KATLAMA

Arka Yönetici Sınıfı koltuklarla birlikte sunulan Uzaktan Kumandalı Akıllı Katlama özellikli koltuklar üst Dokunmatik ekran veya akıllı telefonunuzdaki uygulama aracılığıyla arka koltukları ayarlamanıza olanak sağlar.

TEMEL ÖZELLİKLERİ KEŞFEDİN
KAPASİTE
DÖRT ÇEKER
DÖRT ÇEKER

Off-road sürüşü Dört Çeker (AWD) özelliği sayesinde güvenli ve hassastır. Her koşulda ilerlemeyi sağlamak ve ideal çekişi korumak amacıyla Range Rover modelinin çekiş özelliği, titizlikle üretilen teknolojiler sayesinde birbirine bağlanır ve sunulur.

BENİ BİLGİLENDİR
RÖMORK ÇEKME
RÖMORK ÇEKME

3.500 kg römork çekme kapasitesi ve barındırdığı özel teknolojiler sayesinde Range Rover en zorlu görevlerin üstesinden kolaylıkla gelebilir. Opsiyonel Elektrikli Açılır Çeki Demiri, Gelişmiş Çekme Yardımı ve Arka Yükseklik Ayarı tarafından sunulan rahatlığın keyfini çıkarın.1

BROŞÜR İNDİRİN
DERİNLİK ALGILAMA ÖZELLİĞİ
DERİNLİK ALGILAMA ÖZELLİĞİ

Range Rover yaklaşık 900 mm derinlikte sudan geçebilir. Opsiyonel Derinlik Algılama 2özelliğimiz aracın etrafındaki su seviyesinin maksimum derinliğini size bildirmek üzere kapı aynalarındaki sensörleri kullanır. Kontrol sistemi gerçek zamanlı bilgi sunar ve özellikle karanlık koşullarda yararlıdır.

YETKİLİ SATICI BULUN
PERFORMANS
PHEV
PHEV

Şimdiye kadarki en yenilikçi Range Rover motor düzeni. Range Rover PHEV (Plug-in Hybrid Elektrikli Araç), gelişmiş bir Ingenium benzinli motor ve bir elektrikli motor içerir. Bu sayede 404 bg güç sunarken 0-100 km/sa arasında 6,4 saniyede hızlanma özelliğine sahiptir, CO2 emisyonu 72 g/km2’dir.

PHEV’I KEŞFEDIN
MOTOR ÇEŞİTLERİ
MOTORLAR

Range Rover için güç ve gerçek sürüş keyfinden yakıt ekonomisi ve gelişmiş özelliklere kadar, her türlü ihtiyacı karşılamak üzere optimize edilmiş, geniş bir motor yelpazesi mevcuttur. Tüm motorlar Stop/Start tekonolojisi ve akıllı rejeneratif şarj özelliğiyle donatılmıştır.

TEMEL ÖZELLİKLERİ KEŞFEDİN
ALÜMİNYUM ŞASİ
ALÜMİNYUM ŞASİ

Aracın tamamen alüminyumdan monokok gövdesi Range Rover’ı kendi türündeki en güçlü ve en hafif araçlardan biri yapar. Gövde yapısında güçlü alüminyum kullanımı bir çarpışma durumunda güvenlik hücresinin içeri çökmesinin minimum oranda olmasını sağlar.

TEMEL ÖZELLİKLERİ KEŞFEDİN
BENZİNLİ Mİ? DİZEL Mİ? PLUG-IN HYBRID Mİ?
BENZİNLİ Mİ? DİZEL Mİ? PLUG-IN HYBRID Mİ?

İster sıkışık şehir içi trafiğinde ister otoyolda daha uzun süreli yolculuklarda kullanıyor olun, aşağıdaki 5 kısa soruyu cevaplayarak bir sonraki aracınızın hangisi olması gerektiği konusuna bilinçli bir şekilde karar verin.

SİZE EN UYGUN MODEL HANGİSİ?
RANGE ROVER’INIZI SEÇİN
MODELİNİZİ SEÇİN
LAND ROVER DONANIMI - AKSESUARLAR

Land Rover Gear Aksesuarlarını ekleyerek kullanım ömrü süresince istediğiniz zaman Range Rover aracınızı daha da iyileştirebilirsiniz. Aracınızı orijinal olarak sunulan donanımla aynı katı standartlara göre üretilip test edilmiş şık, sağlam ve çok yönlü aksesuarlarla ihtiyacınıza göre kişiselleştirebilirsiniz.

OPSİYONEL DONANIM VE AKSESUARLAR
yt:yGT-kJB1NbY

*Burada verilen rakamlar AB mevzuatına uygun resmi üretici WLTP testlerinden hesaplanan NEDC2 değerleridir. Yalnızca karşılaştırma amaçlıdır. Gerçek rakamlar farklılık gösterebilir. CO2 ve yakıt ekonomisi rakamları takılan janta ve opsiyonel ekstra özelliklere göre değişiklik gösterebilir.
NEDC2, önceki NEDC testinden elde edilecek değerlere denk gelen WLTP rakamları üzerinden Hükümet tarafından belirlenmiş bir formül kullanılarak hesaplanmıştır. Doğru vergi hesaplaması bunun ardından uygulanabilir.

WLTP değerlerini görüntüleyin.
WLTP, binek otomobiller için standart hale getirilmiş yakıt tüketimi ve CO2 rakamlarının hesaplanmasında kullanılan yeni resmi AB testidir. Yakıt, enerji tüketimi, menzil ve emisyonu ölçer. Gerçek kullanım koşullarına daha yakın rakamlar vermek üzere tasarlanmıştır. Araçları opsiyonel donanımlar, daha zorlu bir test prosedürü ve sürüş profiline göre test eder.

1P400e modelinde 2.500 kg limit mevcuttur.
2Sudan geçme, yalnızca motor çalışırken mümkündür.

Gerçekte kullanılan koltuklar, bu özellikleri iyileştirmek üzere yeni minderlere ve daha yumuşak, daha gevşek deriden ara katmanlara sahiptir. Daha fazla bilgi için Borusan Otomotiv Land Rover Yetkili Satıcısı ile iletişime geçebilirsiniz. .

InControl özellikleri, seçenekleri, üçüncü taraf hizmetleri ve bulunabilirliği pazara bağlıdır. Kendi pazarınızda bulunup bulunmadığını öğrenmek ve kullanım koşulları için Borusan Otomotiv Land Rover Yetkili Satıcısı ile iletişime geçiniz. Mobil ağ bağlantısı her yerde garanti edilemez. Ekranlar ve diziler dahil olmak üzere InControl teknolojisi ile ilişkili olarak gösterilen bilgi ve görüntüler yazılım güncellemelerine, sürüm kontrolüne ve tercih edilen seçeneklere bağlı olarak diğer sistemsel/görsel değişikliklere tabidir.

İsteğe bağlı özellikler ve bunların bulunabilirliği aracın teknik özelliklerine (model ve güç aktarım elemanı) göre değişiklik gösterebilir ya da montaj için başka özelliklerin de bulunması gerekebilir. Daha fazla bilgi için Borusan Otomotiv Land Rover Yetkili Satıcısı ile iletişime geçebilir ya da aracınızın konfigürasyonunu online olarak gerçekleştirebilirsiniz.