FİLO, KURUMSAL VE DİPLOMATİK SATIŞ
RANGE ROVER VELAR

GERÇEKÜSTÜ

DAHA FAZLA BİLGİ
DISCOVERY SPORT

MACERACI, ÇOK YÖNLÜ VE KOMPAKT BİR SUV

DAHA FAZLA BİLGİ
FİLO VE KURUMSAL SATIŞ

Land Rover İngiliz tasarım ve mühendisliğinin en iyi örneğini sergiler. Discovery Sport da dahil olmak üzere ayrıcalıklı, yetenekli ve çok yönlü araçlarımızın tümü gelişmiş yakıt verimliliği ve düşük CO2 emisyonuna sahiptir. Ayrıca, son derece rekabetçi seviyede bir toplam sahip olma maliyeti sunar. İlham veren, motive eden ve uygun maliyetli bir şirket aracı arıyorsanız Land Rover sizin için en uygun seçenektir.

<h3>STANDART ARAÇ YELPAZESİ</h3>

Discovery Sport artık size sunulan araç modellerimizin arasında yer alıyor. Daha hafif malzemelerden üretilen ve gelişmiş motor teknolojilerinden yararlanan araç kendi sınıfındaki diğer araçlara göre daha iyi yakıt tüketimi, daha üst düzeyde esneklik ve düşük CO2 emisyonu sunar. Ayrıca, Range Rover modelleri de bulunmaktadır.

ÜRÜN YELPAZEMİZİ GÖRÜNTÜLEYİN
TEKNOLOJİ VE YENİLİKLER
TAMAMEN ALÜMİNYUM ŞASİ

Monokok gövdeler artık Range Rover, Range Rover Sport ve Discovery Sport da dahil olmak üzere araçlarımızın birçoğunda mevcuttur. Tamamen alüminyum şasi azaltılan ağırlıkla birlikte daha da güçlenerek yakıt tüketiminin ve CO2 emisyonunun azaltılmasını sağlar. Bu devrim niteliğindeki teknoloji ilk olarak havacılık endüstrisinde kullanılmıştır

DAHA GÜÇLÜ BİR SÜRÜŞ

Adaptive Dynamics, daha fazla kontrol sağlamak ve gövdenin yana yatmasını en aza indirmek için sürücüye veya yola neredeyse anında tepki vererek aracın hareketini saniyede en az 500 kez izler. Bu özellik daha dengeli bir sürüşü garanti eder. Sistem Range Rover Sport gibi araçlarda mevcuttur

ECO MODU

Land Rover'lardaki ECO modu, dokunmatik ekran aracılığıyla anlık yakıt tüketim değerleri, geçmişe yönelik bilgi kıyaslama ve sürüş stilini geliştirmeye yardımcı ipuçları dahil olmak üzere sürekli bir bilgi akışı ve geri bildirim sağlar. Bu özellik tüketimin azaltılmasına ve genel verimliliğin arttırılmasına olanak sağlar

<H2>GÜVENLİK</H2>
KAZA ÖNLEME
Araçlarımız birçok öncü aktif güvenlik özellikleriyle birlikte sunulur. Bu özellikler arasında şunlar yer alır: Kör nokta içerisinde gizlenen herhangi bir aracı sürücüye bildirmek üzere radar sensörlerini kullanan Kör Nokta Monitörü; önde seyreden araçla aradaki güvenlik mesafesini korumaya yardımcı olan Adaptif Cruise Control ve trafik durma noktasına geldiğinde aracı durduran Kuyruk Asistanı.
ARAÇ GÜVENLİĞİ
Maksimum güvenliği sağlamak için araçlarımız sürekli olarak alarm ve motor immobilizer sistemiyle korunur.
SORUMLU BİR GELECEK İNŞA ETMEK
Jaguar Land Rover 2013 yılında BITC (Business In The Community) Yılın Sorumlu Şirketi olarak seçildi. İngiltere’de bu son derece saygın ödülü kazanan ilk üretici şirket biz olduk. Ödül, çevre performansımızı artırmak, çalışanlarla gençlerin becerilerini geliştirmek ve onlara fırsat yaratmak için yaptığımız sürekli yatırımı destekliyor.
DAHA FAZLA BİLGİ
YETKİLİ SERVİSLER

Yalnızca Land Rover Yetkili Servisleri yeni aracınızın ve garantisinin tam koruma altında olmasını sağlayacak sıkı kalite standartlarımızı karşılar.

YETKİLİ SERVİS BULUN
ÖZEL SATIŞLAR
DİPLOMATİK KURUMLAR VE ELÇİLİKLER
Bir diplomat veya ülkenizi dış ülkelerde temsil eden Uluslararası bir organizasyonun üyesi iseniz, yeni Land Rover'ın araç yelpazesindeki size özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
DAHA FAZLA BİLGİ
KURUMSAL SATIŞ
Günümüzde şirketler küreselleştikçe, kendi değerleri ve duruşlarını tam anlamıyla yansıtabilecek araçlara daha fazla ihtiyaç duyuyor. Bu nedenle birçok şirket, filo profillerine bizim araçlarımızı da dahil ediyor. Her lokasyonda aynı beceriyi göstermeye yetkin olan bu araçlar, son derece bağlantılı ve kapasiteli bir sürüş sunar; ayrıca gerçek anlamda rekabetçi bir Toplam Sahip Olma Maliyeti sağlar.
DAHA FAZLA BİLGİ
ÖZEL ARAÇLAR
Land Rover araçlarını daima profesyonel ihtiyaca yönelik olarak özelleştirir.
DAHA FAZLA BİLGİ
BİZE ULAŞIN

Kenan Şengül
JLR Filo ve Kurumsal Satış Birim Yöneticisi

Adres
Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Hamidiye mah. Selçuklu cad. No: 10, VadiPark B Blok Kat:2 34408 Kağıthane İstanbul
Telefon +90 212 412 72 62

E-POSTA GÖNDERİN
ONLINE SERVİS RANDEVUSU
Dilediğiniz Land Rover Yetkili Servisi’nden servis randevunuzu hızlıca alın.
BROŞÜRÜ YÜKLEYİN
Land Rover araçları hakkında daha fazla bilgi
TEST SÜRÜŞÜ İÇİN RANDEVU ALIN
Size en yakın yetkili satıcı aracılığıyla yolda bir test sürüşü ayarlayın.
BİZİMLE BAĞLANTIYA GEÇİN
Land Rover hakkında yakınınızdaki yetkili satıcıdan bilgi alın.