Range Rover Velar

MODERN VE DİKKAT ÇEKİCİ BİR RANGE ROVER

360° DIŞ TASARIMI GÖRÜNTÜLEYİN

CO2 EMİSYONU g/km
52* kadar düşük değerler

YAKIT EKONOMİSİ l/100km’de ortalama
6,3’den*

YUKARI
TASARIM
#component-4
ARAÇ İÇİ TEKNOLOJİLER
#component-7
PERFORMANS
#component-11
KAPASİTE
#component-15
ÇOK YÖNLÜLÜK
#component-17
KEŞFEDİN
#component-22
LAND ROVER AKSESUARLARI 
#component-24
MODELİNİZİ SEÇİN
Özellikleri yan yana karşılaştırın.
ONLINE REZERVE EDİN
Hayalinizdeki Land Rover'ı Online Satış Platformu'nda inceleyin.
ONLINE VIDEO CHAT
İlgilendiğiniz model ile ilgili tüm sorularınızı Online Video Chat üzerinden sorabilirsiniz.
SİZİ ARAYALIM
İletişim bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.
TASARIM
DIŞ TASARIMI KEŞFEDİN
DIŞ TASARIMI KEŞFEDİN

Range Rover Velar iyileştirilmiş oranlarıyla büyüleyici şekilde dengelidir. Ciddi, güçlü ön kısmından başlayarak akıcı, kesintisiz bel çizgisiyle ilerleyen ve derli toplu, şık bir biçimde sivrileşen arka kısmında sona eren karakteristik çizgileriyle Range Rover ailesinin kolaylıkla tanınması gurur verici. 

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
GALERİYİ GÖRÜNTÜLEYİN
GÖMME KAPI KOLLARI
GÖMME KAPI KOLLARI

Açılır kapı kolları kullanılmadığında geriye çekilir. Gömme tasarımı aerodinamik verimliliği artıran ve rüzgar gürültüsünü azaltan son derece temiz, sade çizgiler oluşturur. 

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
GALERİYİ GÖRÜNTÜLEYİN
İÇ TASARIMI KEŞFEDİN
İÇ TASARIMI KEŞFEDİN

İç tasarım özellikleri çift parçalı kol dayaması ile üstün işçiliğin sonucu ortaya çıkan detayları içerir. 

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
GALERİYİ GÖRÜNTÜLEYİN
RANGE ROVER VELAR 
Range Rover Velar sadeleştirilen tasarımıyla tüm aileye öncülük etmektedir. Sade, şık ve çarpıcı tasarımı ile çağdaş bir duruşa sahiptir. İyileştirilen güç ve zahmetsiz şıklık ile çağdaş otomotiv tasarımının olağanüstü bir örneğini oluşturan bu araç fark yaratan bir etkiye sahiptir.
GALERİYİ GÖRÜNTÜLEYİN
RANGE ROVER VELAR R-DYNAMIC
Range Rover Velar R-Dynamic, Burnished Copper tampon vurguları, kaput havalandırmaları ve çağdaş görünümüne ve cazibesine olağanüstü katkıda bulunan yan havalandırmalarıyla amacına uygun bir duruşa sahiptir. Kaputtaki logo, bagaj kapağı yazısı ve ızgara Shadow Atlas renktedir. 
GALERİYİ GÖRÜNTÜLEYİN
MODELİNİZİ SEÇİN
ARAÇ İÇİ TEKNOLOJİLER
PIVI VE PIVI PRO 

Pivi’deki standart özellikler şunları içerir:

- 10 inç Dokunmatik Ekran  
- 10 inç Alt Dokunmatik Ekran 
- Yeni tasarlanan arayüz  
- Apple CarPlay® 1
 
Pivi Pro2’ya yükselttiğinizde, tamamen bağlantılı bir yolculuk için kendi kendine öğrenen navigasyon sistemi gibi özellikler sunan en yeni araç içi yapay zeka size eşlik eder. 

BİR BAKIŞTA BİLGİLER 

3D navigasyon, sürüş bilgisi gibi farklı ekran düzenleri arasından seçiminizi yapın veya hangi parçanın çalındığını görmek için yeni yüksek çözünürlüklü 12,3 inç İnteraktif Sürücü Ekranına hızlıca göz atın.
 
İsteğe bağlı Head-up Display 3 temel bilgileri ön cama yansıtır. Böylece aracınızın hızını, vites konumunu ve navigasyon uyarılarını tam renkli ekrandan kolaylıkla görebilirsiniz.  

MERIDIAN SIGNATURE SES SİSTEMİ 

Gerçekten benzersiz “canlı performans” ses deneyimi yaratmak üzere kabin içine dikkatle yerleştirilen ek hoparlörler ve Meridian tarafından sunulan Trifield 3D teknolojisi ile müziği yeni boyutuyla hissedin ve keyfini çıkarın.

22 hoparlör ve iki kanallı subwoofer, 1300 watt gücünde amplifikatör.

Özellikler: Dijital Sinyal İşleme, Meridian Kabin Düzeltme, Meridian Dijital Titreme Şekillendirme, 3D Trifield. 

PERFORMANS
GÜÇ AKTARIM ELEMANLARI 
Motorlarımızın her biri dinamik bir sürüş deneyimi sunar. Range Rover Velar benzinli, dizel araç şeklinde sunulur. 
SÜRÜŞ DİNAMİKLERİ
8 ileri Otomatik Şanzıman yumuşak vites değiştirme özelliğini son derece hızlı tepki verme özelliğiyle bir araya getirmek üzere Land Rover mühendisleri tarafından hassas şekilde ayarlanmıştır. Birbirine yakın konumlandırılmış sekiz vites oranı sayesinde, vites geçişleri belli belirsizdir. 
KONFİGÜRE EDİLEBİLİR DİNAMİKLER
Vites kutusu düzenini, direksiyon, gaz kelebeği ve süspansiyon yapılandırmalarını ayarlayarak denge ve konfor ya da performansı iyileştirmenize izin verir. 
TEKNİK ÖZELLİKLERİ GÖRÜNTÜLEYİN
KAPASİTE
DÖRT ÇEKİŞLİ
DÖRT ÇEKİŞLİ

İstendiği anda tork özellikli Dört Çekişli (AWD) sistem, olağanüstü bir yol performansı ve off-road kapasitesi sunar. Her koşulda garantili ilerlemeyi sağlamak üzere ideal çekişi korumak amacıyla Range Rover Velar’ın çekiş özelliği titizlikle üretilen teknolojiler sayesinde birbirine bağlanır ve sunulur.

TERRAIN RESPONSE
TERRAIN RESPONSE

Altı sürüş modundan birini seçerek motor, vites kutusu, merkezi diferansiyel ve şasi sistemlerini zeminin gereksinimlerine göre en uygun hale getirin. Terrain Response 2 aracın en uygun arazi sürüş modunu otomatik olarak seçmesini sağlayarak 70 yılı aşkın uzmanlığından kolaylıkla faydalanabilmenizi mümkün kılar.

ALL TERRAIN</br> PROGRESS CONTROL
ALL TERRAIN PROGRESS CONTROL

All Terrain Progress Control çamur, ıslak çimen, buz, kar ve toprak yollar gibi kaygan yüzeyler dahil olmak üzere zorlu koşullar altında sabit bir hız belirlemenizi ve bu hızı korumanızı sağlayan son teknoloji ürünü bir sistemdir.

ÇOK YÖNLÜLÜK
5 KOLTUK
5 KOLTUK

748 litre


Sektör standardı olarak 748litreye kadar ıslak hacme izin verilir. Bu, katı bloklar yoluyla ölçülmüş olan 568 litrelik kuru kapasiteye eşittir. Basitçe ifade etmek gerekirse, dört arkadaşınızla rahatlıkla seyahat edebilirsiniz..

4 KOLTUK
4 KOLTUK

1.173 litreArka koltuklardan birini katlayın ve ilave 1173 litrelik ıslak hacimden yararlanın. Bu, erişilebilir bir 890 litre kuru kapasite ile ihtiyacınız olan herhangi bir ekstra çantayı yanınıza almanıza imkan sağlayacaktır.

3 KOLTUK
3 KOLTUK

1.386 litreBu yapılandırmayla, sürücüye eşlik eden iki yolcu olduğunda yük alanı kapasitesi 1386 litreye çıkar. Kuru kapasite 1052 litreye ulaşır.

2 KOLTUK
2 KOLTUK

1.811 litre


Tek bir yolcu ile yolculuk ederken kullanılabilir 1811 litre kuru kapasitesine sahip ve 1374 litreye kadar ıslak hacim sağlayan mevcut yük alanından tam anlamıyla yararlanın.


Islak hacim sektörde kullanılan bir standarttır ve yük alanı sıvı ile doldurularak ölçülür. Kuru hacim, katı bloklarla (200 x 50 x 100 mm) ölçülür ve araç içindeki kullanılabilir alan miktarını gösterir.
Arka yük alanı kapasitesi PHEV modellerinde azaltılmıştır, daha fazla bilgi için lütfen yetkili satıcınızla bağlantıya geçin.

Gösterilen tüm değerler Standart Aks Aralığına göre sağlanmıştır.

MATRIX LED FARLAR
Teknoloji yelpazemizin bir parçası olan Matrix LED farlar karşıdan gelen araç sürücülerinin gözlerini kamaştırmadan maksimum görüş sağlayarak kendi kendine kararan ve ayarlanan adaptif far özelliği sunar.
SÜRÜCÜ ASİSTANI
Sürüşü ve park etmeyi daha kolay ve daha güvenli hale getirmek üzere tasarlanmış bir dizi özellik arasından seçiminizi yapın. Çok sayıda yenilikçi teknolojiyle tüm özelliklerin güvenlik sunmanın yanı sıra sürüş deneyiminizi de artırmak üzere tasarlandığını fark edeceksiniz.
FIND OUT MORE
PAKET SEÇENEKLERİ
Sürüş deneyiminizi zenginleştirecek paketler arasından seçiminizi yapın. 

- Kör Nokta Asistanı Paketi 
- Sürücü Asistanı Paketi 
BEŞ YILDIZLI GÜVENLİK DEĞERLENDİRMESİ
Range Rover Velar, pazardaki en güvenli araçlardan biri olduğunu tasdik eden Euro NCAP beş yıldız derecesini elde etti.
KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN

Öncü Range Rover. Kendinize en uygun Range Rover Velar modelini tasarlamak için konfigüratörü kulanın. 

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
KEŞFEDİN
RANGE ROVER VELAR’INIZI SEÇİN
Tüm model yelpazesini, üst düzey tasarım, performansa yönelik yardımcı özellikler ve teknolojilerle birlikte eksiksiz olarak burada bulabilirsiniz. 
MODELİNİZİ SEÇİN
GALERİ
Detaylara gösterilen özen, araçlarımız için her zaman temel önemdedir. Range Rover Velar. Çağdaşlık ve şıklık.
GALERİYİ GÖRÜNTÜLEYİN
VIEW GALLERY
TEKNİK ÖZELLİKLER
En ince ayrıntıları keşfedin. Motor performansı, boyutlar ve yakıt tüketimi hakkında daha fazlasını öğrenin.
TEKNİK ÖZELLİKLERİ GÖRÜNTÜLEYİN
VIEW SPECIFICATIONS
LAND ROVER AKSESUARLARI
LAND ROVER AKSESUARLARI

Range Rover Velar aracınızı şık, sağlam ve kullanışlı iç ve dış tasarım aksesuarlarıyla kişiselleştirin.

AKSESUAR BULUN 
LAND ROVER KOLEKSİYONU
LAND ROVER KOLEKSİYONU

Ayrıcalıklı aksesuar koleksiyonumuz, araçlarımızdan ilham alınarak tasarlanmış ve İngiliz stilinde üretilmiştir.

DAHA FAZLA BİLGİ

*Burada verilen rakamlar AB mevzuatına uygun resmi üretici WLTP testlerinden hesaplanan NEDC2 değerleridir. Yalnızca karşılaştırma amaçlıdır. Gerçek rakamlar farklılık gösterebilir. CO2 ve yakıt ekonomisi rakamları takılan janta ve opsiyonel ek özelliklere göre değişiklik gösterebilir. NEDC2, önceki NEDC testinden elde edilecek değerlere denk gelen WLTP rakamları üzerinden Hükümet tarafından belirlenmiş bir formül kullanılarak hesaplanmıştır. Doğru vergi hesaplaması bunun ardından uygulanabilir.
WLTP değerlerini görüntüleyin.
WLTP, binek araçlar için standart hale getirilmiş yakıt tüketimi ve CO2 rakamlarının hesaplanmasında kullanılan yeni resmi AB testidir. Yakıt, enerji tüketimi, menzil ve emisyonu ölçer. Gerçek kullanım koşullarına daha yakın rakamlar vermek üzere tasarlanmıştır. Araçları opsiyonel donanımla birlikte daha zorlu bir test prosedürü ve sürüş profiline göre test eder.


1Aracınız Apple CarPlay için hazırdır. Apple CarPlay tarafından sunulan hizmetler, ülkenizde özelliklerin mevcut olup olmamasına bağlıdır; lütfen ayrıntılı bilgi için https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay adresine bakın.
2Connected Navigation, Land Rover Yetkili Satıcınız tarafından tavsiye edilen giriş döneminin ardından abonelik hizmetinin süresinin uzatılmasını gerektirir.
3Bazı pazarlarda güneş ışını zayıflatma özellikli ön cam gereklidir. Ön cama yansıtılan navigasyon bilgileri yalnızca araçta Pivi Pro takılıysa görülebilir.


İsteğe bağlı özellikler ve bunların bulunabilirliği aracın teknik özelliklerine (model ve güç aktarım elemanı) göre değişiklik gösterebilir ya da montaj için başka özelliklerin de bulunması gerekebilir. Daha fazla bilgi için yetkili satıcınızla iletişime geçebilir ya da aracınızın konfigürasyonunu online olarak gerçekleştirebilirsiniz.


Araç içinde kullanılan tüm özellikler sürücü tarafından yalnızca güvenli olduğunda kullanılmalıdır. Aracın tüm kontrolü her zaman sürücüde olmalıdır.


Pivi ve InControl özellikleri, seçenekleri, üçüncü taraf hizmetleri ve bulunabilirliği pazara bağlıdır. Kendi pazarınızda bulunup bulunmadığını öğrenmek ve kullanım koşulları için Land Rover Yetkili Satıcınıza danışın.


Yetkili satıcı tarafından tavsiye edilen ilk dönemin ardından yenilemeyi gerektirecek abonelikle birlikte belirli özellikler sunulur. Mobil ağ bağlantısı her yerde garanti edilemez. Ekranlar ve sekanslar dahil olmak üzere InControl teknolojisi ile ilişkili olarak gösterilen bilgi ve görüntüler yazılım güncellemelerine, sürüm kontrolüne ve tercih edilen seçeneklere bağlı olarak diğer sistemsel/görsel değişikliklere tabidir.


Apple CarPlay, Apple Inc. şirketinin ticari markasıdır. Apple Inc son kullanıcı şartları geçerli olabilir.

Meridian, Meridian Audio Ltd'nin tescilli ticari markasıdır. Trifield ve three fields cihazı Trifield Productions Ltd.’nin tescilli markasıdır.
NanoeTM Panasonic Corporation’ın ticari markasıdır.