DISCOVERY

FAZLASIYLA ÇOK YÖNLÜ

DIŞ TASARIMI 360˚ GÖSTER

CO2 EMİSYONU g/km
Başlangıç değeri 191


YAKIT TASARRUFU Ortalama l/100km
Başlangıç değeri 7,2

9w89xwdyG-w
DISCOVERY

SINIFININ EN İYİ ARAZİ, ÇEKİŞ VE SU GEÇME KAPASİTESİ

FİLMİ İZLEYİN

CO2 EMİSYONU g/km
Başlangıç değeri 191


YAKIT TASARRUFU Ortalama l/100km
Başlangıç değeri 7,2

DISCOVERY

YENİ BİR KONFOR DÜZEYİ VE AKILLI BİR ALAN KULLANIMINA SAHİP YEDİ ADET TAM BOY KOLTUK

TEMEL ÖZELLİKLERİ KEŞFEDİN
YUKARI
ONLINE Rezerve EDİN
Hayalinizdeki Land Rover'ı Online Satış Platformu'nda inceleyin
ARAÇLARIMIZI KARŞILAŞTIRIN
Üç Land Rover aracı seçin ve yan yana karşılaştırın
ONLINE VIDEO CHAT
İlgilendiğiniz model ile ilgili tüm sorularınızı Online Video Chat üzerinden sorabilirsiniz
SİZİ ARAYALIM
İletişim bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım
TEMEL ÖZELLİKLER
ÇOK YÖNLÜ TASARIM
Kabinin çok yönlülüğü; kolayca yapılandırılabilir opsiyonel yedi koltuk ve bir dizi depolama alanı ile vurgulanmıştır, bu özellikler sayesinde alan akıllı şekilde kullanılmış ve konfor özellikleri iyileştirilmiştir. Akıllı Katlanır Koltuk, ikinci ve üçüncü sıradaki koltukları yük alanı ve ana Dokunmatik Ekran üzerindeki düğmeleri kullanarak ayarlayabilmenizi sağlar.
TEMEL ÖZELLİKLERİ KEŞFEDİN
yt:D7zBfWyNyss
AKILLI TEKNOLOJİ
En yüksek düzeyde kapasite, bağlantı ve bilgileri elde edebilmeniz için en yeni araç ve haber/eğlence teknolojileri sunulmuştur. Meridian™ ses sistemlerinden, Touch Pro gibi yeniliklere ve sürüş, park ve çekme desteklerine kadar bir dizi özellik elinizin altındadır.
TEMEL ÖZELLİKLERİ KEŞFEDİN
yt:NR3t-WJEt78
SINIFINDA EN İYİ KAPASİTE
Discovery, şehirde de arazide de yabancılık çekmez. Yaklaşık 3500 kilogramlık çekiş kapasitesi ve çekiş işlemini zahmetsiz ve güvenli bir hale getirmeyi sağlamak için sahip olduğu bir dizi özelik sayesinde, çekiş kapasitesini yeni bir seviyeye taşır. Ayrıca, optimize edilmiş geometrisi ve benzersiz Land Rover teknolojileri, sınıfının lideri arazi kapasitesi sunar.
TEMEL ÖZELLİKLERİ KEŞFEDİN
yt:fL0usjOPw0E
TASARIM
DIŞ TASARIMI KEŞFET

Discovery, güçlü ve atletik bir duruşla uyumlu orantılara sahiptir.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
GALERİYİ GÖRÜNTÜLEYİN
DIŞ TASARIM: 360 °
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/disco/disco_00.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/disco/disco_**.jpg
360° GÖRÜNÜMÜ KEŞFEDİN
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/disco/disco_00_m.jpg
Desktop Background Image URL https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/disco/disco_00.jpg https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/disco/disco_00.jpg Desktop Mask https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/disco/disco_**.jpg Desktop start index 0 Desktop Quantity 35 Mobile Background Image URL https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/disco/disco_00_m.jpg https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/disco/disco_00_m.jpg Mobile Mask https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/disco/disco_**_m.jpg
360° ETKİLEŞİM İÇİN DOKUNUN
MODERN TASARIM
MODERN TASARIM

Ayırt edici tavan ve aracın arka kısmına doğru yükselen özellik çizgisi, Discovery’ye iddialı ve ilk bakışta tanınan bir duruş kazandırır; bu duruş ön ve arka tasarım grafikleri ile desteklenir. Sofistike ve şehirli görünümü ile Discovery, en iddialı ve modern İngiliz tasarımı örneklerinden biridir.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
GALERİYİ GÖRÜNTÜLEYİN

BEAUTIFULLY PROPORTIONED
MÜKEMMEL ORANLAR

Kısa ön çıkıntıya sahip güçlü ve ayırt edici ön tasarım, keskin ön cam açısı, yükselen kemer hattı ve şık arka tasarımı ile bu araç, verimlilik ve modernliği ifade eden dinamik bir karakter sunar.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
GALERİYİ GÖRÜNTÜLEYİN

DIŞ TASARIM
MODERN TASARIM
MÜKEMMEL ORANLAR
İÇ TASARIMI KEŞFEDİN

A re-imagining of the classic Discovery. The spacious interior can easily house seven adults and includes a range of premium materials, seamlessly blending a sense of luxury with Discovery’s renowned versatility.


KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
GALERİYİ GÖRÜNTÜLEYİN

AKILLI SAKLAMA ÖZELLİKLERİ

SE, HSE ve HSE Luxury modellerinde üst ve alt torpidodan opsiyonel soğutucu bölmesine sahip merkez kol dayama bölmesine kadar bir dizi akıllı saklama çözümlerini beklemediğiniz yerlerde bulabilirsiniz.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
GALERİYİ GÖRÜNTÜLEYİN

ÖZGÜN KAPLAMALAR

Premium deri ve kumaş yüzeyler, mükemmel çift dikişlerle birleştirilmiş ve gerçek metal ve ahşap detaylarla dengelenmiştir. Bunlar arasında, göz alıcı Parlak Siyah veya Fırçalanmış Alüminyum orta panel rayları ve Noble Kaplamalar ve kapı kolları ile şanzıman seçici kolu yer alır.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
GALERİYİ GÖRÜNTÜLEYİN

İÇ TASARIM
AKILLI SAKLAMA ÖZELLİKLERİ
ÖZGÜN KAPLAMALAR
ÇOK YÖNLÜLÜK
7 KOLTUK
7 KOLTUK

258 litrePlanınız ne olursa olsun, Discovery’nin ferah iç tasarımı, birinci sıranın arkasında 2000 litre, ikinci sıranın arkasında 926 litreden fazla alan bulunduğu ve bu iki sıra birbirinden bağımsız olarak katlanabildiği için, neredeyse her türlü kullanıma uygun olarak oturma düzenini ihtiyaçlarınıza uygun hale getirilebilir.

6 KOLTUK
6 KOLTUK

698litrePlanınız ne olursa olsun, Discovery’nin ferah iç tasarımı, birinci sıranın arkasında 2000 litre, ikinci sıranın arkasında 926 litreden fazla alan bulunduğu ve bu iki sıra birbirinden bağımsız olarak katlanabildiği için, neredeyse her türlü kullanıma uygun olarak oturma düzenini ihtiyaçlarınıza uygun hale getirilebilir.

5 KOLTUK
5 KOLTUK

1231 litrePlanınız ne olursa olsun, Discovery’nin ferah iç tasarımı, birinci sıranın arkasında 2000 litre, ikinci sıranın arkasında 926 litreden fazla alan bulunduğu ve bu iki sıra birbirinden bağımsız olarak katlanabildiği için, neredeyse her türlü kullanıma uygun olarak oturma düzenini ihtiyaçlarınıza uygun hale getirilebilir.

4 KOLTUK
4 KOLTUK

1739 litrePlanınız ne olursa olsun, Discovery’nin ferah iç tasarımı, birinci sıranın arkasında 2000 litre, ikinci sıranın arkasında 926 litreden fazla alan bulunduğu ve bu iki sıra birbirinden bağımsız olarak katlanabildiği için, neredeyse her türlü kullanıma uygun olarak oturma düzenini ihtiyaçlarınıza uygun hale getirilebilir.

3 KOLTUK
3 KOLTUK

1992 litrePlanınız ne olursa olsun, Discovery’nin ferah iç tasarımı, birinci sıranın arkasında 2000 litre, ikinci sıranın arkasında 926 litreden fazla alan bulunduğu ve bu iki sıra birbirinden bağımsız olarak katlanabildiği için, neredeyse her türlü kullanıma uygun olarak oturma düzenini ihtiyaçlarınıza uygun hale getirilebilir.

2 KOLTUK
2 KOLTUK

2068 litrePlanınız ne olursa olsun, Discovery’nin ferah iç tasarımı, birinci sıranın arkasında 2000 litre, ikinci sıranın arkasında 926 litreden fazla alan bulunduğu ve bu iki sıra birbirinden bağımsız olarak katlanabildiği için, neredeyse her türlü kullanıma uygun olarak oturma düzenini ihtiyaçlarınıza uygun hale getirilebilir.

Islak hacim sektörde kullanılan bir standarttır ve yük alanı sıvı ile doldurularak ölçülür. Kuru hacim, katı bloklarla (200 x 50 x 100 mm) ölçülür ve araç içindeki kullanılabilir alan miktarını gösterir.

AKTİVİTE BİLEKLİĞİ
AKTİVİTE BİLEKLİĞİ

Opsiyonel Aktivite Bilekliği2 , hayattan keyif almayı çok daha kolay hale getirir. Bu bileklik, daha fazla konfor sunmak amacıyla sağlam ve tamamen su geçirmez özellikte tasarlanmıştır; paraşütle atlamaktan yelkene kadar birçok aktiviteyi anahtarlığınızı yanınızda taşımak zorunda kalmadan yapabilirsiniz.

TEMEL ÖZELLİKLERİ KEŞFEDİN
yt:mndNZsGjSK8
ELEKTRİKLİ İÇ BAGAJ KAPAĞI
ELEKTRİKLİ İÇ BAGAJ KAPAĞI

Disovery, açıldığında sosyal etkinliklerde ve spor aktivitelerinde kullanmak üzere doğa koşullarına karşı daha iyi bir koruma sağlayan bir platform sunabilen iç bagaj kapağına sahiptir. Bu platform, hem daha kolay yükleme yapmanızı sağlar, hem de yük alanı dolu olduğunda bir tutucu işlevi görür.

TEMEL ÖZELLİKLERİ KEŞFEDİN
yt:X0uodhpjVvM
ELEKTRİKLİ VE HAREKETE DUYARLI BAGAJ KAPAĞI
ELEKTRİKLİ VE HAREKETE DUYARLI BAGAJ KAPAĞI

Elektrikli ve harekete duyarlı bagaj kapağı, araca veya anahtarlığa fiziksel olarak dokunmaya gerek kalmadan bagaj kapağını dışarıdan açabilmenizi ve kapayabilmenizi sağlayan bir seçenektir. Anahtar algılandığında bagaj kapağı, bagaj kapağının iki yanında bulunan sensörlerin altında ayağın hareket ettirilmesiyle çalıştırılabilir.

TEMEL ÖZELLİKLERİ KEŞFEDİN
TEKNOLOJİ
TOUCH PRO
TOUCH PRO

Touch Pro haber/eğlence sistemi, Discovery’nin bağlantı, kontrol ve eğlence merkezidir. Sistemdeki sezgisel dokunma ve kaydırma kumandalarına sahip 10 inç Dokunmatik Ekran sayesinde araç içindeki ortamın her yönünü kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.

TEKNOLOJİLERİ KEŞFEDİN
yt:qMfFYvEgnsg
İNTERAKTİF SÜRÜCÜ EKRANI
İNTERAKTİF SÜRÜCÜ EKRANI

12,3 inç yüksek çözünürlüklü İnteraktif Sürücü Ekranı, navigasyon, telefon ve medya olmak üzere bilgi, eğlence ve aktif güvenlik verilerini alabilir ve yansıtabilir.

TEKNOLOJİLERİ KEŞFEDİN
KAPASİTE
TERRAIN RESPONSE 2
TERRAIN RESPONSE 2

Bu aracın merkezinde Land Rover’ın kapasitesi yatar. Opsiyonel Terrain Response 2 sistemi, sürüş koşullarını takip eder ve otomatik olarak mümkün olan en iyi yürüyen aksam ve güç aktarım seçeneklerini kullanacak şekilde sürüş koşullarına en uygun sürüş modlarını seçer.

E-BROŞÜRLER
DERİNLİK ALGILAMA
DERİNLİK ALGILAMA

Opsiyonel Derinlik Algılama teknolojisi sayesinde, su yolunuzda engel olmaktan çıkar. Dış aynalardaki sensörler, su düzeyi 900 mm’lik maksimum derinliğe yaklaştığında sizi uyarır. Kontrol sistemi ise, maksimum sudan geçiş kapasitesi gibi gerçek zamanlı bilgileri resimli olarak sunar; bu özellikle karanlıkta veya geceleri kullanışlı olan bir özelliktir.

YETKİLİ SATICI BULUN
yt:F9GdEaN5JQg
3500KG RÖMORK ÇEKME KAPASİTESİ
3500KG RÖMORK ÇEKME KAPASİTESİ

Bazı maceralar için ekstra özelliklere ihtiyaç duyarsınız. Discovery’nin çekme kapasitesi yaklaşık 3500kg’dır 1 ve bu kapasite, ağır bir yük çekmeniz gerektiğinde bir Land Rover’a yakışacak şekilde zahmetsizce hareket etmek adına birçok özellikle desteklenir.

TEST SÜRÜŞÜ İÇİN RANDEVU ALIN
PERFORMANS
MOTORLAR
MOTORLAR

Discovery’de, her biri zahmetsiz performans, kalite ve verimlilik sunan bir dizi etkileyici dizel motor seçeneği mevcuttur. Bu seçenekler arasında, yeni nesil, yüksek verimliliğe sahip 2,0 litre Turbocharged Dizel motor, Ingenium dizel motor yer alır.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ GÖRÜNTÜLEYİN
MODELİNİZİ SEÇİN
SEDiscovery SE’nin etkileyici teknik özellikleri sayesinde, aileniz ve arkadaşlarınızla her zaman göz alıcı bir stille seyahat edebilirsiniz.
BU MODELİ KEŞFEDİN
KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
HSEBu aracın kusursuz ve sezgisel olarak tasarlanmış her özelliği, ince bir zevki ve gelişmişliği yepyeni bir seviyeye taşır.
BU MODELİ KEŞFEDİN
KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
HSE LUXURYHSE Luxury, diğerlerinden hemen ayırt edilen tasarımından konfor düzeyine ve kaplamalarına kadar her detayıyla sınıfının öncüsüdür.
BU MODELİ KEŞFEDİN
KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
LANDMARK EDITIONÇok yönlülüğü ve kolaylığıyla fazlasıyla beğenilen Discovery Landmark Edition, ayrıcalıklı bir iç donanımla bir araya getirilmiş çarpıcı bir tasarıma sahiptir.
BU MODELİ KEŞFEDİN
KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
OPSİYONEL DONANIM VE AKSESUARLAR
OPSİYONEL DONANIM VE AKSESUARLAR

Discovery'i şık, kullanışlı, sağlam ve çok yönlü aksesuarla uyarlayarak aracınızı kişiselleştirme olanağından yararlanın.

AKSESUARLARI GÖRÜNTÜLEYİN
yt:0jd2d2qCV7c

1LED ışık donanımına sahip römorklar, römork çekme uyumluluğunu etkileyebilir. Daha fazla bilgi için almak için Borusan Otomotiv Land Rover Yetkili Satıcısına danışın. Römork çekme mevzuatı pazara göre değişiklik gösterir. Lütfen ülkenizdeki ilgili mevzuata uyduğunuzdan emin olun.
2SE, HSE, HSE Luxury ve Landmark Edition modellerinde isteğe bağlıdır.
3HSE ve HSE Luxury modellerinde standart, S, SE ve Landmark Edition’da isteğe bağlıdır.
4SE, HSE, HSE Luxury ve Landmark Edition modellerinde isteğe bağlıdır. Si4 motor ile birlikte sunulmaz.
5HSE ve HSE Luxury modellerinde isteğe bağlıdır. Sudan geçme derinliği (25º giriş ve çıkış) 750 mm, derin sudan geçme (9º giriş ve çıkış) 900 mm’dir.

*Motor verileri 2019 yılında yeniden onaylanmamıştır. Gösterilen veriler 2017 NEDC sertifikasıyla uyumludur.

WLTP, binek araçlar için standart hale getirilmiş yakıt tüketimi ve CO2 rakamlarının hesaplanmasında kullanılan yeni resmi AB testidir. Yakıt, enerji tüketimi, menzil ve emisyonu ölçer. Gerçek kullanım koşullarına daha yakın rakamlar vermek üzere tasarlanmıştır. Araçları opsiyonel donanımla birlikte daha zorlu bir test prosedürü ve sürüş profiline göre test eder.